Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaunas Veterinarijos klinikos Kaune
2010-11-26, 11:08 AM
Žinutė: #1
Veterinarijos klinikos Kaune
Vilnius jau savo tema turi, tai sukuriau tema kaunieciams Smile

Asmeniskai as buvau cia:

UAB "Ernista", veterinarijos klinika ir vaistinė
Savanorių pr. 429A, LT- 49286 KAUNAS
Telefonas: (37) 712210

http://www.papuosimai.lt
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-12-07, 12:15 PM
Žinutė: #2
RE: Veterinarijos klinikos Kaune
Gal galit patart pas kurią vet. keliaut Kaune?? Kaip ten Ernistoj situacija dabar?
Cituoti šią žinutę
2010-12-07, 03:20 PM
Žinutė: #3
(2010-12-07 12:15 PM)Moni. Rašė:  Gal galit patart pas kurią vet. keliaut Kaune?? Kaip ten Ernistoj situacija dabar?
Donata, kuri operuodavo žiurkes, oficialiai dekretinėse, ir sakė bus apie 2 metus Sad
Nei Miglė, nei Reda žiurkių operuoti nenori (bent jau taip buvo kai kalbėjau prieš mėnesį). Bet minėjo kad operacijų atveju lyg ir bus galima išsikviesti Donatą. Siūlau nuvažiuoti ir pasikalbėti.
Aš operavausi dvi savo merginas pas Henrietą. Anfisai buvo du didžiausi augliai kirkšnyse, Lisai nedidelis augliukas po pažastimi ir kitas ant nugaros.
Anfisą Henrieta operavo su jos visada taikoma narkoze, mergina neišėjo iš narkozės ir numirė po 7val.
Lisą operavo taip, kaip susakiau aš ir su mano nusipirktais vaistais. Mergina išėjo iš narkozės greitai ir gerai.
Taigi jei važiuosi operuotis pas Henrietą ar kokius kitus vetus pasitikslink kokius vaistus žiurkių narkozei ji dabar naudoja. Vaistai turi vadintis Zoletil. Ernistoj irgi operuoja su jais.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-12-07, 03:23 PM
Žinutė: #4
O kaip su po operacijos skiriamais ab? Henrieta netinkamai juos liepia vartot ir labai kategoriškai.. Net nesvėrė mūsų dozes skirdama..
Cituoti šią žinutę
2010-12-07, 04:23 PM
Žinutė: #5
(2010-12-07 03:23 PM)Moni. Rašė:  O kaip su po operacijos skiriamais ab? Henrieta netinkamai juos liepia vartot ir labai kategoriškai.. Net nesvėrė mūsų dozes skirdama..
O ką reiškia netinkamai? Čia po operacijos nesvėrė?
Žiurkes Henrieta sveria prieš operaciją, kad tiksliai narkozę apskaičiuoti (aš buvau pasisvėrusi ryte ir pasakiau jai tikslų svorį, bet ji manimi nepatikėjo ir nuėjo pati persisverti Lol ). Antibiotikus sudozavo gerai, sutraukė į insulininius švirkštus "po porciją". Ir akis patepė kaip priklauso. Ir vėliau kai buvau jau namie teiravosi kaip žiurkė atsigaudinėja ir jaučiasi (aš nepalikinėju savo gyvūnų, o sėdžiu laukiu kol operuos).
Ar tu iš esmės esi prieš prieš antibiotikų vartojimą po operacijos? Čia gal ir nuo pačios operacijos priklauso, nuo jos "sunkumo". Jei skaitai kad tai nereikalinga, juk gali ir nevartoti - atsakomybė tik tau teks.
Kadangi kol kas pas nieką kitą nesioperavau tai negaliu palyginti "serviso" lygio Smile
Bent Henrieta bent jau "nenukrito" nuo mano prašymo bandyti daryti žiurkei intraveninę narkozę (šį kartą nepasisekė, bet tikiu kada nors pasiseks).
Pabandyk pirma į Ernistą nueiti (ar paskambink). Dar žinau kažkas neseniai berniuką Kairevičiaus klinikoj operavo.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2010-12-07, 04:36 PM
Žinutė: #6
Ne dėl to, kad nenoriu jų neduoti, bet dėl to, kad esam šiaip dėl kvėpavimo takų susidūrę, ir nei svėrė, nei ką. Davė tabletę, pažiūrėjo į žvėrį ir sakė "į penkias dalis maždaug padalink".
Cituoti šią žinutę
2010-12-07, 08:56 PM
Žinutė: #7
(2010-12-07 04:36 PM)Moni. Rašė:  Ne dėl to, kad nenoriu jų neduoti, bet dėl to, kad esam šiaip dėl kvėpavimo takų susidūrę, ir nei svėrė, nei ką. Davė tabletę, pažiūrėjo į žvėrį ir sakė "į penkias dalis maždaug padalink".
Ernistoj mūsų irgi niekad nei svėrė, nei klausė kiek sveriam Roll Pašilėj taip pat Ax

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2010-12-08, 06:44 PM
Žinutė: #8
as visktiek kisu savo 5 kapeikas ir sakau kad man daktaras Kairevicius yra tobulybe. tiek kiek chirurgas, tiek kiek psichologas. ir vaistu gaunam, ir patarimu. ji rast galima savanoriu kalno vidury, prie pesciuju perejos.

Jeigu myli tik dėl grožio, tai geriau mylėti....žiurką
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-12-08, 09:17 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-12-08 09:17 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #9
(2010-12-08 06:44 PM)liux-peliux Rašė:  as visktiek kisu savo 5 kapeikas ir sakau kad man daktaras Kairevicius yra tobulybe. tiek kiek chirurgas, tiek kiek psichologas. ir vaistu gaunam, ir patarimu. ji rast galima savanoriu kalno vidury, prie pesciuju perejos.
Liux-peliux, o tu pas kurį Kairevičių lankaisi? Nes yra Kairevičius-tėvas (Vidmantas) ir Kairevičius-sūnus (Tomas)?
Ir ar ten reikia skambintis ir užsirašyti?

Įdedu Kairevičiaus klinikos duomenis:
Savanorių pr. 51, tel. 224194, 8684 12872
Darbo laikas I - V 9.00 - 20.00, VI - VII 9.00 - 12.00)

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2010-12-13, 08:07 PM
Žinutė: #10
Kas susidūrėt, gal žinot prieš kiek laiko reikia pas Henrietą dėl operacijos tartis??
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [Vilnius] Veterinarijos klinikos Vilniuje Diabolic 69 58,611 2018-06-17 03:36 AM
Last Post: ORNELLA
Solved Veterinarijos klinikos - kur kreiptis su žiurke Diabolic 205 205,968 2010-11-25 01:28 PM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS