Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 5 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - Kaip pasigaminti narvą
2007-12-29, 04:46 PM
Žinutė: #1
DIY - Kaip pasigaminti narvą
Praėjus beveik metams laiko nuo to, kai pasipiktinau bent kiek erdvesnių narvų kainom (nuo 500-600 Lt už Ferplast Furet Plus ar Savic Freddy?) ir nusprendžiau pasigaminti pati, pagaliau prisiruošiau vienoj vietoj sudėti visą sukauptą patirtį, klaidas, ir sprendimus, kurie (nenuostabu) vis paprastėjo.

Tie, kas skaitė narvo gamybos aprašymą "laboratorinės žiurkės" forume, galėjo stebėti kaip atsirado mano pirmasis narvelis. Dabar bandydama visas mintis surinkti į vieną vietą remsiuos paskutiniu "rankdarbiu" - Saulės žvėriukų būstu. Didžioji dalis nuotraukų bus iš pirmojo narvo gamybos proceso, likusios - iš šiai dienai paskutinio.

Planuojant savo pirmą narvą neturėjau žalio supratimo kas gausis ir neturėjau visiškai jokios patirties, tik pakankamai daug pykčio, kad pradėti ir pakankamai daug entuziazmo, kad užbaigti Smile
-------------------------------------------------------------

Pagrindiniai dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį planuojant/konstruojant:
- saugumas (pirmoj eilėj žiurkom, o taip pat ir jums)
- patogumas valyti
- priėjimas (durelės)
- gabaritai (kur stovės, kokiu keliu bus nešamas plaut, ar pro visur telpa)
- matuojant tinklą reikia prie reikiamo kiekio "primesti" 0,5-1m - dėl karpymo paklaidos (kerpama per langelio vidurį, tai kiekvienas kirpimas išmeta 2,5cm iš bendro ilgio) ir visokioms durims ir kt. detalėms.

-------------------------------------------------------------
Saulės narvo planavimas, užduotys ir tikslai:
Apsispręsta lentynoms naudoti virtuvinius plastikinius padėklus, išmatavimai 43x32,5cm, todėl narvo plotis gali būti max 44cm. Aukštį nuspręsta palikti metrą - mažiau karpymo, o vertikali erdvė šiuo atveju niekam netrukdo. Bandžiau ieškoti dugnui tinkamos dėžės, kurios plotis būtų 44cm, tačiau nesėkmingai, todėl narvo ilgis jokių apribojimų neturėjo. Apsispręsta ties 72cm ir dugnu iš gofroplastiko.

Čia užbaigtas ir jau gyvenamas narvelis:
[Paveiksliukas: narvas.jpg]

Pagrindiniai verti paminėjimo dalykai šiame narve:
- Dugnas yra "mirtinai" pritvirtintas prie sienų - priduoda stabilumo ir suteikia galimybę laisvai kilnoti narvą, nebijant kad kažkas atsikabins ir nukris. Taip pat jei prasigraužtų dugną, visvien negalėtų kažkur išeiti (tokia konstrukcija ypač degu turėtų tikti)
- palei dugną dešinėj sienoj yra penkių tinklo akučių durelės, pro kurias įstumiamas dugnas (kaip stalčius)
- tokios pat durelės yra tiesiai virš didžiosios lentynos kairėj narvo pusėj - kad būtų galima išimti perdangą ar įdėti/išimti kitas lentynėles kurios pro priekines duris netelpa
- bendrą erdvę nuspręsta perskirti didele lentyna/perdanga - visgi metro aukštis yra labai didelis atstumas kristi, todėl įvairių lentynų ir hamakų pagalba reikia erdvę perskirstyti taip, kad niekur nebutų tolimų kritimų. Be to - papildoma didelė plokštuma palakstymui. Viršutinė dalis perskiriant narvą tyčia palikta didesnė, nes visgi viršuj vyksta pagrindinis gyvenimas.
- Pagrindinė lentyna padaryta iš tinklo ir uždengta tuo pačiu plastiku iš kurio gaminamas dugnas. Tinklas "mirtinai" pritvirtintas klipsais, o tolimąjam dešiniam kampe yra palikta skylė nusileidimui žemyn. Skylė turi būti bent jau 15x15cm

------------------------------------------------------------I. Etapas - galvojam ko reikės, kam ir kur gauti

1. popieriaus ir pieštuko

Planavimas ir matavimas yra turbūt pagrindinė ir daugiausiai laiko užimanti viso projekto dalis. Reikia pagalvoti apie VISKĄ, pradedant nuo to, kur stovės narvelis ir kiek žvėrių jame gyvens, baigiant tuo, kokius daiktus jame norim sutalpinti (ir kaip), kur reikalingos durelės, kaip reikės valyti, ar tilps pro duris ir pan. Vyksta paraleliai su sekančiu punktu:

2. kūrybiškumo ir išradingumo

Svarbu netingėti pasivaikščioti po parduotuves ieškant idėjų ir potencialiai naudingų daiktų. Procesas vyksta paraleliai su planavimu, nes kartais tai, ką nupiešiam ant popieriaus yra arba neįmanoma, arba per daug brangu, kad įgyvendinti.
Parduotuvių skyriai į kuriuos verta atkreipti dėmesį - virtuvės plastmasė (padėklai, dėžutės), sodo/daržo inventorius (plasmasė), vonios plastmasė, santechnika ir ventiliacija, tvirtinimo detalės, ir praktiškai visi kiti Smile

3. Tinkamų įrankių

Nuo tinkamo įrankių pasirinkimo labai daug kas priklauso..

Mano naudojami daiktai:
[Paveiksliukas: 016_irankai.jpg]

1. metras (akivaizdu)
2. žirkles tinklo kirpimui. šitas pirkau parduotuveje "Įrankių pasaulis". Gamintojas Topex, kerpa iki 4mm, kainavo tarp 10 ir 15 Lt. Nerealiai patogus įrankis, lengva dirbti. Senukuose tokiu daiktu irgi yra, kiek atsirinkau pagal paveiksliukus is ju on-line katalogo, vadinasi žirklės armatūrai. DĖMESIO: nusprendus sutaupyti tuos apie 10Lt ir karpyti tinklą replėm (Nr. 7) yra savižudybė. Patikėkit...
3. Senukuose sodo skyriuj pirktos replės skirtos tinklo sukabinimui. Gamintoja Bekaert, Kaina 83,99Lt. Brangus malonumas, tačiau labai palengvina darbą. Aišku, galimi ir kiti tinklo tvirtinimo budai, bet apie tai vėliau.
4. J klipsai skirti Bekaert replėms, pakuotėje 150 vienetu, kaina 18 Lt.
5. Klasikinės replės
6. laidų tvirtinimo dirželiai
7. Replės laidų dirželiams nukarpyti (tinklo vielos nekerpa!)

[Paveiksliukas: 007_irankiai.jpg]
8. Dildė (nubukinti nukirptus tinklo galiukus)
9. Yla skylėms plastmasėj
10. Kanceliarinis peiliukas gofroplastikui pjaustyti ir išlydytam plastikui nudailinti
11. Žiebtuvėlis įkaitinti ylą
12. (foto nėra) metrinė metalinė liniuotė (ar šiaip koks ilgas sunkus ir nestoras daiktas) gofroplastikui tiesiai nupjauti.
13. (foto nėra) pirštinės, džinsai ir pageidautina rūbelis su ilgom rankovėm - šviežiai nukirpto tinklo kraštai tikrai bjauriai viską braižo.


II etapas - pirkiniai


1. Tinklas:
visiems savo gamybos narvams naudojau tinklą su akute 2,5x2,5cm; tinklas dengtas plastiku. Tinklo rulono aukštis 1 metras. Dabar tas tinklas Senukuose kainuoja apie 9Lt/metrą.
Čia keturi metrai:
[Paveiksliukas: 1.jpg]

2. Dugnas - variantai:
- gofroplastikas dugnui išlankstyti - paskutiniuose projektuose naudojau šį variantą. Lapas plastiko (1x2m) Senukuose kainuoja apie 23 Lt. Minusas - nėra ilgaamžis, pliusas - nėra brangu pakeisti.
- gatavas fabrikinis narvo dugnas perkamas atskirai - antram narvui pirkau Ferplast dugną 50x80cm, kainavo apie 120Lt (tikrai brangoka) ir dar teko laukti kol atveš; lenkai InterZoo irgi gamina dugnus atskirai (gerokai pigesnius), bet kiek žinau jų niekas neimportuoja, nors gal įmanoma susitart ir užsisakyti
- Pagal pageidaujamus matmenis pritaikyta dėžė (daiktams sudėti po lova ar pan). Minusas - tenka visą narvo konstrukciją/matmenis taikyti prie gamyklinių dėžių matmenų.
- Turėtų būti daugiau variantų... aš jų kol kas nežinau


3. Lentynos:

- Man labai patiko mintis naudoti padėklus. Paskutiniame gamintame narve naudotų padėklų plotis 44cm (pagal juos ir viso narvo plotis skaičiuotas), Senukuose dabar kainuoja apie 7,5Lt.
- Kitas variantas yra lentynoms naudoti tą patį tinklą ir uždengti jį plastiku. Minusas - stabilumas. Tokiu būdu padarytos lentynos turėdamos tris atramos taškus (kraštines) yra gan lanksčios, taip pat nėra "borto" - kraštelio užsikabinti.
- Daugiausiai vargo ir abejotinas rezultatas yra mano pirmąjam narvui pritaikyta idėja naudoti plastiką su klijuotais aliuminio profiliais. Labai stabilu, neprisirišama prie konkretaus riboto pločio, tačiau pakankamai daug darbo ir tenka naudoti klijus (vis dar nesu tikra, kad jie visiškai "saugūs"), be to, klijavimo vietoj lieka grioveliai, kur kaupiasi purvas.
- čia dar viena idėja, nebandžiau pritaikyti, nes man atrodo, kad tos lentos sunkios ir šiaip nelabai patogios.
- vėlgi - riboja tik fantazija.. kol kas daugiau realių variantų nesugalvojau, bet tai nereiškia, kad jų nėra


4. Tvirtinimo detalės
-Visus savo gamybos narvus tvirtinau spec klipsais su spec replėm - tas daiktas tikrai brangus, tad variantas yra arba spjaut į kainą ir nusipirkti, arba skolintis, arba nuomotis iš Senukų už kelis litus per dieną (bent jau Vilniuj jie tą paslaugą teikia). Tokio tvirtinimo vienintelis minusas, kad narvas nebeišsiardo.
Alternatyvūs tvirtinimo variantai:
- vielutės: daug vargo, dar daugiau vargo užtikrinti saugumą kad nė vienas aštrus galas nestyrotų ten, kur gali atsidurti kažkieno nosis ar kita detalė
- laidų dirželiai: paprasta, pigu ir su galimybe labai lengvai išardyti jei prireiktų (tiesiog nukerpant dirželius). Minusas - žiurkos gali įsigudrinti juos graužti (mažai tikėtina, bet įmanoma) ir plastikas šiaip sensta nuo aplinkos poveikio ir bent jau "profilaktiškai" turbūt reikėtų tuos dirželius kokį kartą per metus pakeisti naujais.


III Etapas - kostruktorius


1. Tinklo karpymas

Pagal suplanuotus matmenis susikarpom tinklą. Mano paskutinio narvo gamybai reikėjo pasiruošti 7 plokštumas: 4 sienos, stogas, dugnas, vidurinė lentyna/perdanga. Narvo matmenys - 72x44x100cm, sunaudota 4m. tinklo.
Matuojant tinklą (planuojant) pravartu nusipiešti 1m pločio tinklo "juostą" ir vizualiai nusibrėžti reikiamus iškirpti plotus (tai taip pat yra paprasčiausias būdas susiskaičiuoti kiek metrų tinklo reikės bei kaip kirpti, kad jo užtektų)

[Paveiksliukas: 2-kirpimas.jpg]

[Paveiksliukas: 002_kirpimo_linija.jpg]


2. Tinklo ir jo kraštinių tvarkymas

Iš viso narvo konstravimo proceso šitas etapas užima daugiausiai laiko.
Kai susikarpom visas plokštumas, reikia su tom paciom žirklėm nukarpyti styrančius vielos galus, stengiantis kirpti kuo arčiau, kad neliktų aštrių spyglių.
Nukarpius visus spygliukus, per visas kraštines "prasieinam" su dilde. Neturi likti jokių aštrių galiukų. Žiurkės gal ir nesusižalos, bet rankos tikrai nukentės tvarkant narvą ar šiaip užkabinus kokį kraštą.

[Paveiksliukas: 003_krasto_lyginimas.jpg]

Kai susitvarkom su kraštais, reikia "išplokštinti" visas sienas.
[Paveiksliukas: 004_lankas.jpg]

Kadangi tinklas nuo "gimimo" stovi rulonuose, pasiruoštos sienos atrodys kazkaip panašiai, tad reikia jas ištiesinti. Tai darau elementariai rankų ir kojų pagalba. Vienas iš būdų - sėdint ant kėdės tinklo kraštą is apačios šiek tiek kilstelėti kojomis ir iš viršaus delnais jį stumti žemyn. Tiesiog reikia šiek tiek palenkti į priešingą pusę, nei jam norisi ir stengtis tai daryti apimant kuo didesnį paviršiaus plotą, kad būtų mažiau bangų. Iš esmės net nėra ką daug pasakoti - reikia pabandyti ir žiurėti kas darosi. Tinklas pakankamai lengvai lankstosi, tai problemu neturėtų būti.

Taip atrodo viena istiesinta siena:
[Paveiksliukas: 005_islygintas.jpg]3. Surinkimas


Prieš sutvirtinant kraštines, rekomenduoju pradžiai sukabinti jas laidų dirželiais - viskas atsistos į savo vietas, laiku pasimatys klaidos (jei jų pasitaikė) ir šiaip bus lengviau toliau dirbti.

Čia mano pirmas narvas (su įkabintom kartoninėm "lentynom" kad būtų lengviau įsivaizduoti kaip čia viskas atrodys ir kur duris daryti)
[Paveiksliukas: 008_visas_susiutas.jpg]

Čia "sudygsniuotas" Saulės narvas su pasižymėtom planuojamom durų vietom:
[Paveiksliukas: baltossiules.jpg]


4. Sutvirtinimas


Toliau visos kraštinės yra sutvirtinamos pasirinktu būdu/priemonėm ir nukarpomi laikini dirželiai:

Mano "klipsai":
[Paveiksliukas: 010_kampas.jpg]


5. Lentynos, dugnas, durys


Toliau viskas priklauso nuo pasirinkto kelio ir priemonių

- Lentynos: jei lentynoms naudojam plastikinius padėklus, jie tvirtinami su įkaitinta yla prabedus skyles ir per jas tvirtinami prie narvo sienelių (su laidų dirželiais).

- Dugnas: jei naudojamas gofroplastikas, iš jo sulankstoma dėžutė pagal vidinius narvo matmenis. Atsargiai su matavimu - paskutiniam narvui sugebėjau apsiskaičiuoti ant kelių mm ir dugnas netilpo į vidų. Teko lankstyti iš naujo lapo, o "brokuotą dugną" pritaikyti perdangai (didžiąjai lentynai) užkloti.

Matavimas: matuojam vidinę narvo erdvę prie pagrindo siauriausiose vietose - čia bus dugnas. Minusuojam 1cm nuo abiejų kraštinių(ar 1,5cm - priklauso nuo lankstomo plastiko storio - čia bus rezervas užlenkimų užimamai erdvei) ir pridedam prie visų keturių kraštinių po 10 cm borteliams (mano manymu 10cm yra optimalu.)
Pvz. Pamatavus paaiškėja, kad mūsų dugnas 45x60, tuomet imam 44x59 ir pridedam po 10cm užlenkimams, gaunasi kad reikalingas lapas 64x79.

Matuojant/pjaunant ilgoji kraštinė turi eiti išilgai vidinių kanalų, o įpjaunant trumpųjų kraštinių užlenkimus svarbu pjauti pačiu paviršium, kad nepadaryt kiaurų skylių.

Deja, proceso nuotraukų neturiu, visas detalus aprašymas su nuotraukom čia
Perkeliu keletą nuotraukų:

[Paveiksliukas: 6.jpg]

Čia darytas įpjovimas pagal išilginio lenkimo liniją - aš to nedarau, nes jis nebūtinas. Plastikas tiesiog perlenkiamas per išilginę liniją, kuri eina paraleliai vidiniams kanalams.
[Paveiksliukas: cage6.jpg]

[Paveiksliukas: cage5.jpg]

[Paveiksliukas: cage4.jpg]

Durys : duris kerpam tokio dydžio, kad pro jas tilptų pagrindiniai daiktai - tualetas, namukai ir kt. Taip pat reikia atsižvelgti į savo rankų ilgį, kad būtų patogu pasiekti visus kampus.
Labai svarbu gerai nudildinti visus aštrumus palei durų kraštus, nes to nepadarius ištisai braižysitės rankas. Skaudžiai.

Čia fotkės iš pirmojo narvo durų gamybos (galima daryti dureles vienu langeliu didesnes nei skylė):

[Paveiksliukas: x13_kirpimas.jpg]

[Paveiksliukas: x17_atidaryta.jpg]

[Paveiksliukas: x16_uzdaryta.jpg]

Užsegama kanceliariniais spaustukais:
[Paveiksliukas: FAL_BIN_100_big.gif]

Na o čia beveik baigtas Saulės narvelis:
[Paveiksliukas: IMG_6584_1.jpg]

Čia praktiškai baigtas mano pirmasis narvelis:
[Paveiksliukas: W_0001.jpg]


Kol kas tiek...

Jei sugalvosit konstruoti kažką panašaus - būtinai sudėkit nuotraukas ir papasakokit kaip sekasi Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-12-30, 08:16 PM
Žinutė: #2
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
Šaunuolė Valio sudėjai visą procesą... labai viskas suprantama ir aišku Roll
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-01, 04:25 PM
Žinutė: #3
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
O jusu ziurkos neatsidaro duru su tais kanceliariniais spaustukais? Nes as irgi buvau padarius su jais, bet Pacas labai lengvai atsidare, rado kaip patraukt su dantim, kad atsidarytu Big Grin Tai teko pakeisti, padariau uzdarymus is storos vielos. Nors Pacas, kai labai nori, visas duris atsidaro, jis didelis vyras ir jegos turi Lol

Ir del dugno - tuos krastus klijavai?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-01, 04:40 PM
Žinutė: #4
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
Neatsidaro... Ir, tiesą sakant, net nebando (Kelis kartus netgi buvau pamiršus užsegti viršutines duris ar prisegdavau tik po vieną spaustuką ant priekinių ir visos žiurkos kol kas vietoj).

Šiaip keista, kad taviškis atsidaro, gal kokius kitokius spaustukus naudojai, nes maniškiai tai tikrai gerai laiko. Naudoju metalinius, 19mm pločio - jie puikiai apkabina abi vielas ir reikia geros jėgos ir užsispyrimo, kad juos atlupti.

Dugno kraštus tais pačiais kanceliariniais spaustukais susegiau. Taip pat galima padaryti po porą skylių ir laidų dirželiais surišti, bet tuomet sudėtingiau išrinkti, jei nori išplauti tarpus.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-01, 05:01 PM
Žinutė: #5
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
As naudojau tokius pacius. Na o Pacas jegos tikraaai turi Lol As dugna susegiau su tais nezinau kaip vadinasi, na kur lapus segti. Kazkaip nekilo klausimas del isardymo...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-04, 08:11 PM
Žinutė: #6
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
Na pameginsiu ir as trumpai aprasyti savo narvo gamyba Smile jo aukstis virs 170 (bendrai, nes cia kaip ir 2 narvai po 82 cm + remai), pagrindas po 61x61 cm (pacio narvo, remu apie 1 cm daugiau, kad tilptu narvai i vidu). Kaina gavosi apie 250 Lt + darbas uz dyka, bet uzeme laiko.

Atrodo jis taip

[Paveiksliukas: DSC01619.jpg]

Na, dugna dariau is gofroplastiko, 1 lapo uzteko abiems dugnams + prdangoms (sudurus), dar siokioms tokioms lentynelems Smile Gamybos procesa aprase Diabolic.

Grotu gamyba taip pat aprasyta Diabolic, tik as neturejau tu specialiu repliu klipsu tvirtinimui, tai su plona vielyte susukau, ir stengiausi karpyti taip, kad kuo maziau reiktu vynioti ta vielyte, nes cia uzknisantis darbas... Ir duris dariau per visa narvo prieki (tiksliau pas mane kiekviemas is tu 2 narvu dar nusikelia per puse, nes kitaip netilptu pro duris, kai reikia plauti ar panasiai, o tas puses sutvirtinu laidu dirzeliais, paskui, kai reikia, nukerpu ir uzdedu naujus). Man tai patogu, jei reikia kazka tvarkyti narve, ar paciupti ziurke Smile Ir grotas pirkau nedengtas plastiku, akutes tokios pat, kaip ir Diabolic - 2.5x2.5 cm. Ir daziau aerozoliniais dazais, buteliuko kaina 9 Lt, vienam is 2 narvu nudazyti reikia 3 - 4 buteliuku. Siaip galima tikriausiai dazyti paprastais dazais teptuku, bent puse dazu i ora neiseina... Lol Uzdarymams dabar vel naudojam kanceliarinius spaustukus, bet galima ir is vielos padaryti.

uzdarymai :
[Paveiksliukas: DSC01629.jpg]

Na ir remai. Remus dariau is plieniniu juostu ir plieniniu kampu, ilgis senukuose man rodos po 2 metrus, kaina po kelis litus - tiksliai nepasakysiu. Priekyje dejau juostas, kad pro ten butu galima istumti narva, kitur kampai. Susipjaustyti kokio ilgio reikia (tam pjaustiklio metalui, patartina veikiancio ne rankiniu budu, nes uzima daug laiko ir pastangu. Mes naudojom kampini slifuokli (berods taip lietuviskai vadinasi Big Grin)). Taip pat butinas daiktas drele (lietuviskai smuginis greztuvas Wink), graztukai metalui. Naudojom graztus 5.1 mm diametro, varztus 5mm. Taigi prisigrezi skyliu ten, kur reikia sutvirtinti, susuki varztus... Sito aprasyti nereikia manau, o ir nelabai iseina Smile

Turi atrodyti mazdaug taip:
[Paveiksliukas: DSC01630.jpg]

[Paveiksliukas: DSC01577.jpg]

Ir apacioj prisukom ratukus tuo paciu budu (su skyluciu grezimu ir varztais, tik tvirtinimui naudojant metalinius kampukus). Ratukai skirti baldams, 4 kaina apie 10 Lt (paciu ratuku)

Atrodo kazkaip taip:
[Paveiksliukas: DSC01620.jpg]

Tai va, jei kas neaisku, klauskit Smile Beje, remu dar nenudaziau, bet dazysiu tuo paciu aerozoliu manau.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-04, 08:30 PM
Žinutė: #7
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
Didelis ačiū, kad nepatingėjai aprašyti - tikrai labai įdomu Smile Aš kažkada irgi apie rėmus galvojau, tik turbūt būčiau darius juos kaip lentynas.

Fotkėj iš arti, tai labai plona tinklo viela atrodo (palyginus su spaustuku). Gal vaidenasi. Nes realiai, tai jei viela tikrai plonesnė nei mano, tuomet klipsai nepadėtų - tiesiog nesuveržtų. Mano tinklo vielos storis atrodo 2,3mm

Citata:kiekvienas is tu 2 narvu dar nusikelia per puse, o tas puses sutvirtinu laidu dirzeliais

Nelabai supratau šitos vietos. Jie horizontaliai per pusę nusikelia?

Taip pat - pačioj paskutinėj foto (kur ratuką rodai) matosi išlindęs "stalčiaus" kraštas. Ten neuždarytos durys, ar jų nėra?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-04, 11:26 PM
Žinutė: #8
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
Diabolic Rašė:Nelabai supratau šitos vietos. Jie horizontaliai per pusę nusikelia?

Taip pat - pačioj paskutinėj foto (kur ratuką rodai) matosi išlindęs "stalčiaus" kraštas. Ten neuždarytos durys, ar jų nėra?

Horizontaliai, ties perdanga. O kur stalcius nera duru - kad butu galima neatidarius istraukti, nors siaip to nedarau Smile

O vielos storio nezinau, buvo parasyta, bet neziurejau... Gali buti, kad plonesne, juk pas tave dar plastiku dengta, tai prisideda prie storio.

Tikiuosi pakankamai suprantamai cia aprasiau, na jei kam reikes kazko panasaus ir kas neaisku - klauskit, tiesiog tai, ko neparasiau, man atrodo jau elementarus dalykai. Aisku, kaip minejo Diabolic, svarbiausia pries kazka tokio darant, reikia labai gerai viska issimatuoti ir aopskaiciuoti, pasidaryti brezinuka ir t.t., tai tikrai labai svarbu. Nes paskui gali blogai baigtis... Lol

Beje remai pas mane tam, kad sudeti 2 narvus viena ant kito, tam, kad uzimtu maziau vietos ir siaip graziai atrodo Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-04, 11:55 PM
Žinutė: #9
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
medooza Rašė:O kur stalcius nera duru - kad butu galima neatidarius istraukti, nors siaip to nedarau Smile

Taigi prasigrauš ir išeis vieni pas kitus daugintis Blink
Juk tą plastiką jos kaip vaflius kapoja jei jau sugalvoja pagraužti!

...nepritariu
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-05, 12:17 AM
Žinutė: #10
RE: DIY - Kaip pasigaminti narvą
na, bet kada galima ten uzdet grotas, jei matysiu, kad grauzia... As jiems pasidauginsiu 6 uztenka jau Lol
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  DIY - transporteris Diabolic 89 56,199 2017-12-05 08:43 AM
Last Post: Aurelija
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 7,695 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės Diabolic 198 147,730 2012-05-17 05:30 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS