Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miksavimas
2010-11-22, 04:31 PM
Žinutė: #21
RE: miksavimas
Taip, šito neseniai pirkto Welneso maniškiai nebevalgo, to dar nebuvo.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-11-22, 04:57 PM
Žinutė: #22
cia kaip daznai buna, naujas geras, o su laiku suprasteja iki nebevartojamo Smile

...ant sūrio debėselio Kornis, Kajus, Tėklytė ir Mortutė...
Cituoti šią žinutę
2010-11-22, 11:23 PM
Žinutė: #23
na manosios valgo bet jau siuuuksliu tai kone puse bliudo lieka... gaila kad taip sublogo... bet vis dar naiviai tikiuos kad pageres vel...

oi jauciu niekad nepamirsiu koks tas maistas buvo pries pora metu...
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 05:24 AM
Žinutė: #24
na ir uzsinaktinėjau aš čia šiandien Big Grin ryte laborų gynimas, o aš apie žiurkių dietas skaitausi Smile
Diabolic, berods klausei, kur kukurūzų gauti, paprastai jų būna visuose didesniuose prekybos centruose prie sveriamų riešutų ir saulėgražų, niekaip ten jie neapdoroti, o nupirktas perteklius puikiai gali sueiti į mikrobangų krosnelę ir po min turėsit gardžių popkornų prie filmo.

O dbr mano klausimai Smile
gal galima trumpai, kas ten blogai su inkstais žiurkiukų būna? žinau kad ne vietoj, ir tikrai yra frm jau apie tai šnekėta, ir tikrai moku naudotis paieška. Žinau ir, kad visgi 5 ryto, ir jau noriu eit miegot, o jei šian nepaklausiu, tai ryt tikrai pamiršiu ir nebepažiūrėsiu.

Gryžtam prie maisto. Mano kompanija nuo pat atsiradimo mano namuose (ne taip jau ir senei) maitinasi miksiuku naminiu, vadinasi jis "ką spintelėje radau".. kadangi pati košes visokias mėgstu, tai ir savo meilybių neskriaudžiu.
Pagrindas: jau minėtoji 7-ių grudų košė, tada laukiniai ir paprasti ryžiai, razinos,truputi dziovintų vaisių, lazdyno riešutai su kevalais, šiek tiek lukštentų saulėgražų (kažkaip nepastebėjau apie jas šnekant, tad norėjau pasiteiraut, ar viskas gerai ten su jomis, nes kiek pamenu iš savo ankstyvosios patirties su graužikais, saulėgražos yra neatskiriama pirktinių mišinukų graužikams sudedamoji dalis Big Grin )

Dar norėjau pasiteirauti apie mėsą, koką jūs ja saviškėms duodat? kiaušinius irgi? verdat kaip suprantu? aš vištieną manau bandysiu duoti žalią, nes vištos pas mus naminės (specialiai perkam viščiukus ir vežam i kaimą, perkam pašarus jiems, ir parsivežam vištieną), net aš ją žalią valgau Smile))

Ir, tiesa, lęšiai. nebandžiau dar duot, nepasitarus su išmanančiais. berinkdama miksliuką užmačiau spintelėj lęšių. kiek pamenu iš bendro išprusimo, baltimų turi jie berods daugiau nei mėsa, ir tinka kaip jos pakaitalas. o ir mineralų nemažai. iš principo turėtų tikti mamytėm maitinančiom.. na bet jūs gal daugiau pasakysit Smile
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 03:13 PM
Žinutė: #25
Maniškiai lęšių kažkodėl nevalgo, nežinau kodėl.
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 03:17 PM
Žinutė: #26
O tu juos virtus duodi?
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 07:03 PM
Žinutė: #27
Kukuruzu budavo pardoutuvese prie sveriamu visokiu riesutu, dz vaisiu. Ieskocaiu norfose. Tie skrudinimui niekuo neapdirbti paprasti kukuruzai, tik, kad ziurkos ju nelabai megsta...

Is zoliu as dabar dedu dz pipirmetes, raudonelius, ramuneles, medetkas. Kazkiek pakramto kazko.
Beje, duodant svizio maisto nmatau tragedijos, kad kazko nebus mikse.

DAr del kukuruzu, o ka jei deti tuos, kur monems skirti ispusti be pridu. Ten tik kukuruzu kruopos ir truputis druskos...
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 07:52 PM
Žinutė: #28
Taip, lęšius duodu virtus. girdėjau ankštiniuose būna kažkokių medžiagų, kurios verdant suskyla, taigi virti neva būtina.
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 10:22 PM
Žinutė: #29
(2010-11-23 07:03 PM)Lutuke Rašė:  Tie skrudinimui niekuo neapdirbti paprasti kukuruzai, tik, kad ziurkos ju nelabai megsta...
Jei jie niekuo neapdirbti ir nešlifuoti kodėl skiriasi forma ir spalva nuo paprastų kukurūzų, kurių būna mixe?

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-11-23, 10:40 PM
Žinutė: #30
o jei is tu kukuruzu spragesius padaryti? Smile gal tada skanesnej formoj tie kukuruzai pataptu...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS