Thread Closed 
Pasikeitimai
2010-03-03, 10:40 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-03-03 10:41 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #1
Pasikeitimai
Matau ne visi pastebėjo atskiras šio forumo taisykles - porą sakinių, kuriuos rodo tik užėjus į skelbimų skyrių, todėl bandau atkreipti dėmesį sukurdama naują temą, taip pat keletas paaiškinimų kas ir kodėl.

Nusprendėme, kad įžiurkinimo skelbimų skyriuje smarkiai trūksta tvarkos, diskusijos neretai nuklysta į asmeniškumus, bereikalingus komentarus, žinutes be turinio, ir tt. Galiausiai skelbimas išsitęsia per keletą/keliolika puslapių ir visi galutinai pamiršta kas čia vyksta, o surasti konkrečią info tampa vis sunkiau.

Buvo svarstomi keli variantai, nuo tiesiog aiškių taisyklių apibrėžimo iki skelbimų skilties rakinimo. Antras variantas itin nepatogus, o taisyklių kaip žinia niekas neskaito, tai teko pasirinkti kelio vidurį ir tiesiog filtruoti kiekvieną naują pranešimą. Apsikrovėm didžiuliu papildomu darbu, tačiau tikimės, kad tai nesukels didesnių nepatogumų forumiečiams o skelbimai nuo šiol geriau atliks savo tiesioginę funkciją.

Vertėtų tik prisiminti, kad žinutės praeina per žmogišką filtrą, o tas filtras negali reaguoti žaibiškai ir 24val. per parą, todėl skubius ir svarbius klausimus geriau spręsti tiesiogiai per asmenines žinutes ar telefonu.

Uždavinėti klausimus skelbėjui irgi patartina tiesiogiai - daugeliu atveju būna nurodytas telefonas - ypač jei skelbimas įdėtas žmogaus, kuris akivaizdžiai forumu naudojasi tik kaip eiline nemokama skelbimų lenta - parašo ir pamiršta. Turėkit minty, kad ne visi čia "gyvena" Smile

Filtruojant komentarus pagrinde atsižvelgiama į tai, ar žinutės turinys yra suteikiantis naujos info, patikslinantis esančią, ar tai pasiūlymas padėti su transportu, pan. T.y., komentaras turi būti informatyvus ir aktualus skelbimą skaitančiam žmogui.

-------------------------------------------
Pabaigai keletas komentarų pvz, kurių nepageidaujame matyti skelbimuose:

"oj, būtų jaunesnė tai paimčiau" - ok, tik ar tai labai aktualu žinoti visiem skelbimą skaitantiems žmonėms? Juolab pagal norus žiurkės nejaunėja.

"oj kokie nuostabūs mažyliai" - suprantu kad ne iš piktos valios, bet tai tikrai tuščias ir beprasmis komentaras - gal tinkamas ten kur rodom foto, bet tikrai ne skelbime

"kaip gaila, kad baltos, man jos nepatinka, norėčiau oranžinės" - sorry, bet žiurkės neperdažomos pagal pageidavimus. Komentaras beprasmis.

"būtų is vilniaus/kauno/balbieriskio tai paimčiau" - galima ginčytis, bet kaip taisyklė jei tokiam komentatoriui parašoma "galiu atvežti", dažniausiai nuskamba "pagalvosiu" ir dingstama. Žmonės kurie rimtai svarsto apie transportavimą įprastai formuluoja klausimus, o ne kalba sakiniais su dviem tariamosiom nuosakom tarp penkių žodžių. Dviprasmiška situacija, būtų filtruojama atsižvelgiant į kitas aplinkybes.

informatyvus, tačiau besikartojantys komentarai - pavyzdys gali būti žiurkiukų atidavimo amžius. Užtenka vieną kartą parašyti, kad jie turėtų būti su mama bent iki penkių savaičių. Jei skelbimą įdėjęs žmogus "viską žino geriausiai" ir jam nusispjaut į pastabas, tai ar tų pastabų bus viena, ar penkiolika - jos nieko nepakeis, o dar greičiau sukels konfliktą.

Tai kol kas tiek. Nieko asmeniško Wink

Jei turite klausimų, pastabų, pasiūlymų - parašykite asmeninę žinutę.
Rasti visas vartotojo žinutes
Thread Closed 


Peršokti į forumą:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS