Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spambotai ir vartotojų registracijos pokyčiai
2010-01-20, 09:03 PM
Žinutė: #1
spambotai ir vartotojų registracijos pokyčiai
Paskutiniais mėnesiai itin pagausėjus spaminių registracijų esu priversta įjungti žmonių atpažinimo sistemą, taigi registracijos anketoje vėl atsiras automatiškai generuojamas paveiksliukas su žodžiais kuriuos reikės suvesti į nurodytą eilutę.

Atsiprašau visų kurie kaip ir aš neperneša šitų "žmogiškumo tikrinimo" priemonių, ir kurie turės sunkumų registruojantis, tačiau norint apsaugoti forumą nuo apmėtymo visokiom viagrom ir dar nemalonesniais dalykais, kol kas neturiu pasirinkimo. Dar buvo galima gyventi, kol robotai kabėjo kaip neaktyvuoti vartotojai, tačiau jie kažkaip "protingėja" ir prieš kelias dienas jau turėjom pirmą viagrinę žinutę forume iš spamboto, kuris kažkokiu būdu sugebėjo aktyvuotis. Todėl nelaukiant kol jų atsiras šimtai, nuo šiandien bandysim blokuoti spambotų registracijas.

Jei kažkam visiškai beviltiškai nesiseks praeiti žmonių tikrinimo testą, rašykite man asmeniškai, spręsim registraciją kitais būdais.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This is necessary to prevent automated signups.

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  NAUJOKAMS - dėl registracijos - dažniausios problemos Diabolic 0 2,850 2008-06-29 08:18 PM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS