Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sasuota nugaryte
2010-01-05, 11:41 AM
Žinutė: #11
RE: sasuota nugaryte
dėkui už pagalbą, dabar tikiu, kad pavyks pasveikt.Aš taip pat ilgą laiką maniau, jog ji nusidrėskė į narvelyje esantį takelį, tad padariau jai naują narvą, bet pradėjo tie šašai didėt po kiek laiko, tada atradau šį forumą ir supratau, jog tai parazitai, tai prisiminus, ji labai ilgai šašuota yra.tikiuos pagis.reiks vėl vežt pas veterinarą, nes pati nesugebėsiu vaistukų panaudot, kadangi Mika baisiai irzli pasidarius. Sad
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 11:56 AM
Žinutė: #12
Tai ką ten sugebėt - padedi šauktelį kokio jogurto kad nukreipti dėmesį, viena ranka praskleidi kailiuką ir prilaikai, kita ranka užlašini vaistus. Su badymais sunkiau, o ant odos užlašinti kažką tikrai galima prisitaikyti. Galiausiai dviese galima bandyt. Bet čia aišku tavo reikalas Smile ir visas procedūras lengviau yra atlikinėti įprastose vietose, nes jei bandai išsinešti kad ir į kitą kambarį, tai dažniausiai kyla panika, įtarumas ir tada net skaniausias maistas nedomina. Pas mus pvz procedūrom naudojama spintelė šalia narvo, ant kurios jos ir šiaip laipioja ir užtikrintai jaučiasi.

Aš su "jogurto taktika" ir į ausis vaistus lašinau, ir pūlius iš ausies su krapštuku valėm - to padaryti pvz laikant žiurkę rankose buvo apskritai neįmanoma, nes buvo jau nukankinta visokiom procedūrom ir pasidarius labai įtari ir irzli.
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 12:10 PM
Žinutė: #13
Aš kai pirmą kartą tuos vaistukus lašinau, su mama bandžiau. Kvapas jų stiprus labai, tai žiurka baisiai persigando, pradėjo rėkt ir muistytis, vos išlaikiau. O pas veterinarę, tai visai padoriai laikėsi, nors ir pirmiausia su švirkštu suleido raminamųjų. Mika šiaip be galo protinga ir draugiška, bet dabar neatpažįstamai irzli, kaip gaila man jos, taip sunkiai gyja.
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 02:08 PM
Žinutė: #14
raminamųjų Scared Nu jooo...
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 02:25 PM
Žinutė: #15
(2010-01-05 12:10 PM)Magyla Rašė:  Aš kai pirmą kartą tuos vaistukus lašinau, su mama bandžiau.
Gal dėl to mergina ir supanikavo, kad dviese bandėt. Pabandyk kaip patarė Diabolic su jogurtu.
O nuo veterinaro, kuris prieš atlikdamas elementarią procedūrą raminamų leidžia, tai bėk kuo toliau Pinch

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 03:26 PM
Žinutė: #16
Teisingai sakai, Ornella.

Su žiurkėm taip jau yra - kuo labiau ją suvaržysi, tuo didesnę grėsmę ji jaus ir panikuos ir blaškysis. Aišku kai kurios procedūros reikalauja maksimalaus tikslumo ir kuo mažiau bereikalingų judesių (pvz. mėginio ėmimas iš kokio auglio), bet su dauguma galima neskubant prisitaikyti per daug negąsdinant gyvūno. Ir tavo nusiteikimas smegenyse ne paskutinėj vietoj - jei pati panikuoji ir artėji prie žiurkės su derbančiom rankom, jos "užuodžia" tavo paniką ir pačios pradeda panikuoti dėl tos kažkokios nesuvokiamos grėsmės.

(O jei pvz tau reikėtų į akis lašiukus lašinti, tai ką - tada "raminamųjų" kelis kart per dieną reikėtų leisti? )
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 03:50 PM
Žinutė: #17
Svarbiausia nebijok, gyvuno net suimti rankose nereikia. Pirmus kartus vaistus leidau vos ne po pusvalandi, sugaudavau, tada taikiau adata, zveris reke, spurdejo. Dabar leidziu kartais net neistraukdama is narvo ar tiesiogkol pro sali bega, praktiskai jokio streso.

Nusipirkit Strongholdo kaciukinio ir susilasinkit namie, bus daug ramiau ir patogiau visiems, iskaitant zveri. Ir pigiau, ko gero.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 05:50 PM
Žinutė: #18
nu joo. gal aš ir netikus žiurkių augintoja, bet visko išmoksiu. Bandysiu pati dar kartą užlašint vaistukų. Ačiū.
Cituoti šią žinutę
2010-01-05, 06:58 PM
Žinutė: #19
Arba kaip minimum susirask civilizuotą veterinarą Big Grin
Cituoti šią žinutę
2017-02-26, 11:03 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-02-26 11:24 PM ; maleficent.)
Žinutė: #20
Sveiki, man irgi kilo problemele su ziurkes oda. Pries kelias dienas buvo 2-3 pavieniai sasiukai ant nugaros, dabar ju nera daug, bet padaugejo ties mentimis. Sasiukai mazi, ziurke dazniau kasosi, bet nepastoviai. Man atrodo ir kailis nebe toks grazus, ir neramu, kad tu sasiuku daugeja. Kraika naudoju ekologiska, maista irgi perku ne pigiausia, plius duodu daznai vaisiu, darzoviu uzkasti. Ar gali buti erkutes? gal profilaktiskai kokios zelionkes ar jodo uztepti ant tu vietu?
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS