Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sasuota nugaryte
2010-01-04, 08:05 PM
Žinutė: #1
sasuota nugaryte
sveiki, mano Mikutę užpuolę, matyt, parazitai, bet vaistai nepadeda.vieną kartą, prieš tris mėnesius pati nusipirkau Stronghold - nepadėjo.dar po mėnesio nuvežiau pas gydytoją. Daktarė taip pat naudojo Stronghold, suleido raminančių ir tabletyčių išrašė. patarė viską pakeisti namelyje, ko negalima pakeisti - karštu vandeniu išvirinti, dažnai keisti namelio turinį ir dezinfekuoti. viską dariau, bet nepadėjo, lyg buvo sumažėję šašiukai, bet šiuo metu baisingai paplitę po nugarytę. Jai tik metukai, įsigijau gyvūnėlių parduotuvėj, bet nepopuliariu pavadinimu. Po įsigijimo praėjus visai nedaug laiko buvo atsiradę spuogiukai ant ausyčių ir uodegos, bet praėjo po kiek laiko, tačiau pradėjo atsirast tie šašai. Niekaip negalime jais atsikratyt. Gal susidūrėte su taip sunkiai naikinamais parazitais? Ji irzli, jai skauda. Bijau, kad veterinarai patars užmigdyt. Sad
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 08:32 PM
Žinutė: #2
RE: sasuota nugaryte
Strongholda siulau bandyti dar karta, jei nepadeda kartoti po 28 dienu.
Niezuli gali sukelti kraikas. Koki naudojat?
Ka valgot?

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 08:44 PM
Žinutė: #3
RE: sasuota nugaryte
kraiko nebenaudoju po apsilankymo pas veterinarą, jis sakė, jog su kraiku kartais atkeliauja ir parazitai.Tad pridedu popierinių rankšluosčių suplėšytų. Duodu specializuotą maistą ir daržovių.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 09:01 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-01-04 09:01 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #4
RE: sasuota nugaryte
Pas jus erkutės, jos neatkeliauja su niekuo, o gyvena kartu su žiurke visą jos gyvenimą. Tik normaliom sąlygom erkutes kontroliuoja organizmo imuninė sistema, imunitetui nusilpus erkučių populiacija gali subujoti. Jos neužkrečiamos nei nuo žiurkės žiurkei, nei nuo žiurkių kitiems gyvūnasm ar žmonėms. Pasireiškia nusilpus imuninei sistemai ar pvz nuo streso (na, bet tas akivaizdu, nes stresas per imunitetą labai kerta).

Gydymas - Strongholdas. Jei labai apleistas atvejis vieno karto gali neužtekti, tuomet po mėnesio kartojama.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 09:02 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-01-04 09:02 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #5
RE: sasuota nugaryte
Prieš valandą apie erkutes jau rašiau kitoj kitoj temoj

(2010-01-04 07:41 PM)Diabolic Rašė:  
(2010-01-04 03:50 PM)tvikse Rašė:  Ir klausimas ne i tema. ar gali poodines erkutes buti tik ant plaukuotu vietu? nes Ambere sasiuku uzsitaise. dar kai naujoku nebuvo. ir Gile tai sveika...

Poodinės erkutės buna dvejopos
- vienos tik ant neplaukuotų vietų ir jos atrodo kaip spuogiukai - dažniausiai pradeda plisti nuo uodegos ar ausų kraštelių.
- kitos gyvena po plaukais ir matosi tik nudraskyti šašai paprastai ant sprando, pečių, veido, smakro.

Ir nei vienos, nei kitos neužkrečiamos, tai normalu, kad gali pasirodyti tik pas vieną žiurkę iš visos gaujos. Jos paprastai išlenda kai imunitetas susilpnėja.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 09:10 PM
Žinutė: #6
RE: sasuota nugaryte
O narvą ir kitą įrangą gali su Stomazano tirpalu pravalyti.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 09:18 PM
Žinutė: #7
RE: sasuota nugaryte
nelabai žinau nuo ko jai imuninė sistema galėtų būti nusilpusi.Maitinu lyg gerai, namai erdvūs ir patogūs. Gal patartumėt ką galima būtų duot imunitetui stiprint?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 09:30 PM
Žinutė: #8
RE: sasuota nugaryte
Ornella, manrods tas "dezinfekavimas" šiuo atveju padeda tik morališkai. Yra gal prasmės kai turim reikalų su utėlėm ir po pasaulį byrančiais jų kiaušiniais, bet jei erkutės, tai bereikalingas darbas. Na, nebent labai norisi ir tikėjimas liepia dezinfekuotis tai aišku nepakenks, bet būtinumo kaip ir nematau.
O net ir su tom pačiom utelėm - visi kiaušai anksčiau ar vėliau išsiris, pasiurbs "užnuodyto" kraujo ir nusibaigs. Vaistų veikimo laikas apima visą jų vystymosi ciklą nuo kiaušinio iki siurbėlės, vadinasi net šviežiausi kiaušiniai spės išsiristi ir numirti.
(pasvarstymas galioja Strongholdo/selamectino atveju)

Citata:nelabai žinau nuo ko jai imuninė sistema galėtų būti nusilpusi.Maitinu lyg gerai, namai erdvūs ir patogūs. Gal patartumėt ką galima būtų duot imunitetui stiprint?

Uj, apie imuniteto stiprinimą tiek ir tiek prirašyta, šiandien jau tingiu kartotis, jei netingi pasinaudok paieška, ar gal kas čia parašys "santrauką" Smile
Faktas, kad kai jau erkės išlenda, tai savaime nebepraeina. T.y., vien imuniteto stiprinimas neišgelbės, reikia bužiukus gydytis. Ir geriau neapleisti, nes gaunasi uždaras ratas - nuo kraujasiurbių organizmas dar labiau silpsta.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 10:20 PM
Žinutė: #9
RE: sasuota nugaryte
tikrai, kad jei atsirado sasai tai imuniteto stiprinimas nepades... kai pas manaja atsirado erkutes daviau beta gliukano, ir tai neturejo visiskai jokios itakos spuogeliu kiekiui...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-01-04, 10:56 PM
Žinutė: #10
RE: sasuota nugaryte
Jap, šiuo momentu tik tai nebepadės, bet tai nereiškia, kad imuniteto stiprinimas nereikalingas.

Magyla, pas mane buvo vienas itin sunkiai gydomas erkučių atvejis, nes buvau jį beviltiškai apleidus o moterytės sveikata ir šiaip nekokia buvo tai tas matyt irgi nepadėjo greičiau gydytis. Pradžioj kaip dabar galvoju turbūt tiesiog nemačiau, o vėliau kai šašų nepastebėti buvo nebeįmanoma, dėl jų kaltinau narvo draugę (moteros labai temperamentingai bendraudavo ir bildėdavo per visą narvą, tai nemačiau nieko keisto, kad yra "ženklų").
Gėda sakyti, ir gėda dėl savo žioplumo, bet mažiausiai kelis mėnesius ji pas mane su tais šašais gyveno, visa nugara nudraskyta buvo. Ir gydėmės labai ilgai, nes buvom labai smarkiai apleidę, plius ji nuolat tuos šašus draskydavo savo gigantiškais nagais. Seniai buvo, nenoriu primeluot, bet jei gerai pamenu, tai lašinom vaistus du kartus ir dar pasibaigus jų veikimui ne visi šašai buvo išnykę, bet ženkliai apmažėjo. Praėjo keli mėnesiai kol visiškai visi požymiai išgaravo.

Šiaip jei sugebi ir nebijai, tai po vaistų lašinimo galima nagus pakirpti kad mažiau draskytusi (jei jie aštrūs, o pati nagų nenusikramto), o nudraskytas žaizdeles kažkuom tepti kad geriau gytų ir mažiau nieštėtų.

Aš praktiškai neabejoju kad pas jus parazitai, ypač turint minty, kad ir spuoguotas ausis turėjot, tai žvėriukas ne iš stipriausių. Jei turi galimybę gali dar foto padaryti.

Šiaip visi kasymosi variantai, priežasčių ieškojimas ir sprendimo budai labai nuosekliai ir logiškai aprašyti čia:
http://www.dapper.com.au/articles.htm#itchy
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 


Peršokti į forumą:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS