Post Reply 
Delfinu zudynes Danijoje
2011-05-06, 01:37 AM
Žinutė: #31
RE: Delfinu zudynes Danijoje
Na, jei ka, tai as mesedziams nenorejau priekaistauti ar vegetarizma propaguoti. Juolab, kad pati valgau mesa. Kaip rasiau: jei negali mesos nevalgyti, bent maziau jos vartoti reiketu. "Jei negali nevalgyti" - tai ir turejau omeny, kad budamas mesedziu negali nevalgyti mesos, su kruopom ar brokoliais "nepatempsi". O tai, kad "bent maziau jos reiketu vartoti" - taikiau tik sau, juk suprantu, kad kiekvienas zmogus turi freedom of choice. Tiesiog paziurejusi tuos video, eilini karta pasibaisejau, vai vai, kokie besirdziai zmones.. Bet paskui pagalvojau, kad pati tai kuo nuo ju skiriuos, jei nesu vegetare, mesos ne nevalgau, sukuriu paklausa, o kapotojai ja ispildo. Aisku manyti, kad vegetarizmas prisideda prie gyvunu geroves yra panasiai, kaip galvoti, jog uzdarius gamyklas sumazes poveikis klimato kaitai. Bet jei anksciau as mesa vartodavau is inercijos, dabar man uztenka ir dvieju kartu per savaite. Tai aisku nieko nekeicia, Hansas ir toliau zudo delfinus, bet kazkaip neisivaizduoju, kaip prisideti prie gyvunu geroves (siuo gyvunu zudymo del mesos atveju), jei ne maziau juos valgant. Apskritai del ju geroves, galima pasirasyti peticijas, siusti atitinkamoms tarnyboms laiskus, bet tai ir liks tavo, kaip mastancio zmogaus, iniciatyva, rezultate gausis arba ignoravimas arba sabloninis atsakymas, kad pazeidimu nenustate. O jei as maziau valgau mesos nei anksciau, gal dar koks petras, juozas ar maryte pradeda jos maziau valgyti - tada kokiam paukstynui krenta pardavimai Smile (del musu keturiu) ir jie pradeda auginti maziau visciuku. Cia panasiai kaip tikintis, kad, jei maziau zmoniu pirks ziurkes gyvunu parduotuvese, ims is zmogaus, sumazejus paklausai, sumazes ir pasiula. Tai jei as (vel kalbu isskirtinai apie savo pasirinkima) pirksiu maziau karpiu ar vistienos krutineliu maximoje, tada gal jie maziau karpiu kis i tuos akvariumus, kur nakti prisuka deguoni taupydavi "ant karpiu sveikatos", ar tas pats paukstynas savo garde sugrus maziau visciuku su pro gekle ikistais vamzdeliais pro kuriuos juos maitina. Nors dar galima tiketis, kad zmogu istiks ta pati lemtis kaip dinozaurus kad istiko Cool.

I was born free. You too.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-05-06, 11:31 AM
Žinutė: #32
(2011-05-05 12:24 PM)Aldi Rašė:  
(2011-05-05 11:38 AM)MojoJojo Rašė:  Beveik kiekvienas Žemėje gyvenantis individas jaučia malonumą iki kraujo tryškimo smaugdamas šunį, nukraujindamas karvę, gyvam padarui nulupdamas odą, jį išdarkydamas ir pan.
Nu jau tik nereikia Big Grin
Kas dėl gyvūnų žudymo maistui - gamtoje tai normalu,yra mėsėdžiai ir jie minta kitais gyvūnais. Va tik kas dėl žmonių - tai nepateisinamas bet koks bereikalingas žiaurumas su tuo susijęs.

Tame ir reikalas, kad reikia.
Aš kalbėjau tik apie žmones. O kad didelė jų dauguma yra žiaurūs - deja, visiška tiesa. Vien Lietuvoje ant kiekvieno kampo galima rasti kokį šunis upėje plukdantį, nuo tilto skraidinantį, šiaip gatvėje pašaunantį ar kates gyvas darinėjantį debilą. O damušimui labai puikiai tinka vaizdai iš viso pasaulio, pvz.: ''Earthlings''.
Cituoti šią žinutę
2011-05-06, 01:15 PM
Žinutė: #33
(2011-05-06 01:37 AM)umiak Rašė:  Na, jei ka, tai as mesedziams nenorejau priekaistauti ar vegetarizma propaguoti.

Kaip taip paskutinėm dienom mano komentarus žmonės labai personal skaito. Tuo tarpu, kai rašau paprastai "globaliai" ir netaikau asmeniškai. Nu net mėnulį pažiūrėjau, bet gi ne pilnatis.

Šiaip yra bendra tendencija, kad belekokioj (absoliučiai belekokioj) su gyvūnų gerove susijusioj temoj anksčiau ar vėliau prasideda diskusijos apie mitybines religijas.
Įdomu būtų patestuoti, bet spėju diskusija pvz. apie Borneo orangutangų ar Sumatros tigrų likimą, ir masinį džiunglių naikinimą padarant vietos naujoms aliejaus palmių plantacijoms irgi kokiu nors būdu būtų galiausiai davestas iki "vegetarizmo".
Mintis tame, kad visos tos diskusijos nukrypsta į neteisingą ir mažai susijusį offtopiką. Tai yra labai labai siauro horizonto matymas..
Esminė problema - vartojimas. Visko - maisto, daiktų, pramogų, prabangos. Besaikis, beprotiškas, nepaskaičiuotas, beatodairiškas..
Cituoti šią žinutę
2011-05-07, 02:43 AM
Žinutė: #34
(2011-05-06 01:15 PM)Diabolic Rašė:  Kaip taip paskutinėm dienom mano komentarus žmonės labai personal skaito. Tuo tarpu, kai rašau paprastai "globaliai" ir netaikau asmeniškai. Nu net mėnulį pažiūrėjau, bet gi ne pilnatis.

oi ne, ne asmeniskai priemiau Az. tik siaip, kadangi as apie ta mitybine religija buvau rasius, tai jauciau pareiga, patikslinti savo zodzius. bo dar nesuprasta liksiu Roll. o pilnatis manes neveikia (bent man taip atrodo)

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-05-07, 06:41 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-05-07 06:47 PM ; Insomnia.)
Žinutė: #35
Kazkada ziurejau ta video apie delfinu zudynes ir pasibaisejau. Bet nieko nepakomentavau. O dabar nenoriu is naujo ziureti, nes vel ituzis apims. Man nedaeina, kam jie tuos delfinus zudo? Maistui? Gi ir taip valgom kiaules, karves ir vistas, negi to nepakanka?!

Ir dar mane siutina tai, kad jei koks kanibalas zmogu suvalgo, tai visas pasaulis suzino ir visi dejuoja, piktinasi: ''vajej vajej, koks ziaurus, kaip jis galejo zmogu suvalgyt'', o kad zmones masiskai gyvunus zudo (nekalbu apie fermas, turiu omeny medziokle ir va tokias va skerdynes, kaip Danijoje), tai nieko. Idomu, kuo zmogus geresnis uz delfina ar net uz kokia muse. Be to, kanibalas seda iki gyvos galvos, o sitie zudikai negauna jokios bausmes uz toki elgesi. Zmonems net smagu, gi koks renginys. Mane pykina nuo tokiu sutverimu.

Kuo toliau, tuo labiau nekenciu zmoniu. Ir visada stoju i gyvunu puse, ginu kiek galiu. O zmones i mane kaip i nenormalia ziuri, tipo ''ko cia putojies''. Neseniai pas pazistamus ziurejom video, ten vaikinukas pateikia skirtingus video is youtube ir komentuoja juokingai. Ir buvo irasas, kaip mazas anciukas ant subuferio (ar kaip tas daiktas, kur bosus leidzia vadinasi) tupi, muzika ant viso garso, ir vargsas anciukas sokineja ant koloneles, krenta. Tai visi zvenge, o as vos neisteskiau kompo pro langa. Net is paziuros geri zmones, kuriuos pazistu, yra ziaurus gyvunu atzvilgiu Sad Sustabdykit zeme, as islipsiu...
Cituoti šią žinutę
2011-05-07, 07:09 PM
Žinutė: #36
Yra žmonių su stipria nervų sistema tokiose situacijose? Manau, kad ne pas tuos, kurie myli gyvūnus... Nors ši nuoroda ir ne su delfinais (kas šiuo atveju nelabai gal į temą), bet apie tą patį žiaurumą ir galbūt didžiąją kasdienybę... Deja, pati negalėjau ilgai šio vaizdo kęsti Crying , nežinau apie ką jis visas, taip pat nežinau ar kas galės jį peržiūrėti visą... http://www.topvideo.lt/?p=608
Cituoti šią žinutę
2011-05-08, 02:50 PM
Žinutė: #37
Nuo to laiko, kai maždaug prieš savaitę peržiūrėjau "Earthlings" beveik nevalgau mėsos, o jeigu ir esu priverčiamas tėvų ją valgyti, vos nevemiu. Reiks tapt vegetaru, nes kitaip nieko gero nebus.
Niekada iki šiol nemaniau, kad skerdyklose taip žiauriai viskas vyksta, maniau, kad kailiams gyvūnai būna specialiai veisiami ir humaniškomis priemonėmis "patvarkomi", bet pasirodo - nieko nežinojau... Dabar jau kalbinu draugus, kad žiūrėtų šį filmą, o gerus draugus lengva įkalbinėt, tai manau pavyks...
Cituoti šią žinutę
2011-05-12, 01:47 PM
Žinutė: #38
(2011-05-08 02:50 PM)Derogan Rašė:  Nuo to laiko, kai maždaug prieš savaitę peržiūrėjau "Earthlings" beveik nevalgau mėsos, o jeigu ir esu priverčiamas tėvų ją valgyti, vos nevemiu. Reiks tapt vegetaru, nes kitaip nieko gero nebus.
Niekada iki šiol nemaniau, kad skerdyklose taip žiauriai viskas vyksta, maniau, kad kailiams gyvūnai būna specialiai veisiami ir humaniškomis priemonėmis "patvarkomi", bet pasirodo - nieko nežinojau... Dabar jau kalbinu draugus, kad žiūrėtų šį filmą, o gerus draugus lengva įkalbinėt, tai manau pavyks...

Awesome!
Ir siaip, kiek skaiciau knygose apie vegetarizma.
1. Vegetarisku maistu, gali pramisti daug daugiau zmoniu, nei mesisku. (tai svarbu neturtingu saliu gyventojams)
2. Teigiama, kad kinai, kurie maitinasi beveik tik augaliniais produktais, daug reciau serga veziu, kraujotakos ir virskinimo trakto ligomis.
3. Anksciau zmones mane, kad 7 nepakeiciamuju aminorugsciu yra tik mesoje, piene, bei zuvyje. Bet yrodyta, jog ju galima rasti ir ankstiniuose augaluose.
T.y. Vegetarai gali pavalgyti lygiai taip pat, kaip ir zmones kurie... err.. Nera vegetarai. Tik tam reikia maista normuoti ir t.t. Kas uzima laiko ir zmones siais laikais jo neturi.
Pati nesu vegetare, ir nestumiu jums i veida savo nuomones, kaip reiketu tapri vegetarais. Tiesiog sakau faktus.
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS