Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klausiate-atskau
2012-02-27, 10:50 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-02-27 11:02 PM ; Dilaila.)
Žinutė: #41
RE: Klausiate-atskau
Sveiki , gal galėtumete padėti turim tokia bedelę ant nosies atsirado toks lyg spuogiukas , bet net neįsivaizduojame kas ten toks yra..Pirmai galvojom , kad nuo grotų graužimo , bet jinai tiek daug negraužia , o ir ankščiau tokių spuogų neatsirasdavo.Spuogiukas gan kietas , ir mažėti ar išnykti nesiruošia.Ryt vežiam pas veterinarą , bet kažkaip ne per daugiausia aš juo pasitikiu taigi visdelto ,gal kas nors yra su tokiais dalykais susitikę ? Labai būčiau dėkinga už atsakymą...

[Paveiksliukas: 1329930664.JPG]
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-02-27, 11:01 PM
Žinutė: #42
Dilaila, sveiki prisijunge!
Didelis prasymas, sudekit nuotraukas i normalia talpykla.
P.S.: Gal veliau jos man pasikraus, tada pazuresiu i ta spuoga.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2012-02-27, 11:03 PM
Žinutė: #43
Viskas tvarkoj , sutvarkiau.
Cituoti šią žinutę
2012-07-09, 08:50 AM
Žinutė: #44
Quest RE: Klausiate-atskau
sveiki Smile gal galėsite man pagelbėti?turiu degutį kurį visai neseniai parsivežiau namo.kai aš ją kalbinau ir pratinau prie mano balso ji pradėjo taip tyliai,tyliai cypčioti...aš galvoju ką tai galėt[/color]ų reikšti?4uG
Cituoti šią žinutę
2012-07-09, 08:29 PM
Žinutė: #45
(2012-07-09 08:50 AM)salvyte123 Rašė:   sveiki Smile gal galėsite man pagelbėti?turiu degutį kurį visai neseniai parsivežiau namo.kai aš ją kalbinau ir pratinau prie mano balso ji pradėjo taip tyliai,tyliai cypčioti...aš galvoju ką tai galėt[/color]ų reikšti?4uG

Gal pirma reikia leisti jam priprasti prie narvelio, kitos aplinkos ir tik tada pratinti prie balso Smile
Cituoti šią žinutę
2012-07-14, 11:23 AM
Žinutė: #46
na ji prie narvelio jau tikrai priprato ir išeina iš narvelio pati pabėgiot...o kiek visur skaičiau, kad nuo pirmų dienų jau jį reikia pratyti prie šeimininko balso Wink
Cituoti šią žinutę
2012-07-19, 04:58 PM
Žinutė: #47
Priklausomai kaip cypsi jei garsiai tai reiskia bijo jei tyliai tai kalba jei burbuliuoja tai meilinas ,
PS tas kas sukure sita tema mane prajuokino Smile klauskite- atsakysiu , netgi metus auginu degu. Tai as tada esu profesonale experte nes degu auginau apie 7 metus Wink
Cituoti šią žinutę
2013-01-26, 03:13 PM
Žinutė: #48
Man tai juokingiausia kad temos kūrėja atsakė į por klausimų ir užtilo keletui metų Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS