Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Įkrito į šaltą aliejų
2018-07-13, 02:39 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2018-07-13 02:56 PM ; darling.)
Žinutė: #1
Įkrito į šaltą aliejų
Sveiki!

Vakar mūsų eilinio, labai daug valandų trunkančio „pasilakstymo“ metu žiurka sugalvojo patikrinti, iš kur gi tas uždraustas maistas ateina. Paslydo, įkrito į keptuvę su ten buvusiu aliejumi, kurio kiekis buvo labai didelis ir jame nuo nosies iki uodegos galiukų visiškai pilnai išsimaudė.
Labai išsigando, atbėgo pas mane, po drungnu vandeniu geras 15min. bandžiau aš tą aliejų kaip nors išplauti, bet matomai nesėkmingai.
Šiandien kailiukas atrodo kaip laukinio žiurkiuko - pasišiaušęs, truputį riebaluotas, o žiurkai stresas.

Elgesys šiandien normalus, guvi, laksto, žaidžia, mane vis dar myli nepaisant fakto, jog maudžiau, kas jai matomai nebuvo malonu.
Bet kasosi ir labai prausia kailį. Bijau, kad neprisilaižytų to ne iki galo išplauto saulėgražų aliejaus.
Gal mums reikia pas veterinarą?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2018-07-13, 03:23 PM
Žinutė: #2
RE: Įkrito į šaltą aliejų
O, darling! Čia tau bus pamoka, kad negalima žiurkei leisti lakstyti bet kur ir pasilakstymų vieta turi būti apsaugota nuo visokių chemikalų ir visų dalykų, su kuriais žiurkei nereikia susidurti. Gerai, kad ne į verdantį aliejų įkrito ir dabar neturi gruzdintos žiurkės Pinch
Pas vetą nemanau, kad čia verta vykti jeigu sakai, kad žiurkė elgiasi normaliai, nes aliejus tikrai nenuodingas, nieko nenutiks prisilaižius, o kad žiurkė bandys išsiprausti, tai faktas. Drungnas vanduo riebalų tikrai neišplaus. Ir aplamai abejoju ar čia padės vien vanduo, turbūt prireiks kokio švelnaus kūdikių šampūno (jis būna be priedų, na kaip vaikui turi nekenkti, taip ir žiurkei) arba koks nors kačiukams, nežinau, nemanau, kad kenktų toks. Bet būtina labai gerai jį išskalauti po to, kas žiurkei gali būti nemalonu. Bandyk šiltu vandeniu su trupučiu tokio šampūno apiprausinėti kokiame bliūde neperdaugiausiai vandens pripylus, tiesiog laikydama gal žiurkę ar kaip, nu kaip ji mažiau to vandens bijo. Bet būtina labai gerai išskalauti, kad neragautų šampūno, kad nepatektų į akis ir ausis.
Arba bandyk su drėgnom kūdikių servetėlėm vis pavalyti kailiuką, taip bus mažiausiai streso žiurkei. Jei servetėlių kvapas stiprus, gali bandyti ją išplauti vandeniu ir tiesiog šlapia valyti, bet jaučiu bus tada ta pats kas su vien vandeniu, riebalų neišvalysi.
O šiaip tai ir pati žiurkė per kelias dienas turėtų išsivalyti, tau truputį padedant jai tai tikrai išsipraus.
Svarbiausia tai tu imkis atsargumo, kad tokie ir panašūs baeriai nesikartotų. Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2018-07-13, 04:34 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2018-07-13 05:12 PM ; darling.)
Žinutė: #3
RE: Įkrito į šaltą aliejų
(2018-07-13 03:23 PM)Aurelija Rašė:  O, darling! Čia tau bus pamoka, kad negalima žiurkei leisti lakstyti bet kur ir pasilakstymų vieta turi būti apsaugota nuo visokių chemikalų ir visų dalykų, su kuriais žiurkei nereikia susidurti.
Svarbiausia tai tu imkis atsargumo, kad tokie ir panašūs baeriai nesikartotų. Smile

Teisingai Pinch Tik mūsų gyvenamosios vietos (rūsio tipo butukas) sąlygos tokios, kad nėra kur suslėpti keptuvės, visa kita visuomet savo vietoje bei nepasiekiama, o egzistuojant karštam aliejui mes tupim narve Smile

Tiesa, maudemės su lašeliu (o gal ir dar mažiau) „Balance“ plovikliu (TIK pilvo ir nugaros srityse) - ekologiškas, be dažiklių, be fosfatų, be alergenų, su neutraliu pH, skalavom paskui labai ilgai (žiurka rami kabėjo rankose po kranu).
Bet visai nepagalvojau apie šlapias servetėles! Ačiū, eisiu pirkt Smile

Ir ačiū už nuraminimą! Cool
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2018-07-14, 11:42 AM
Žinutė: #4
RE: Įkrito į šaltą aliejų
Na ir nuotykis merginai teko Big Grin Svarbu kad viskas baigėsi gerai.
Kokioje būklėje jos kailiukas dabar? Jei aliejus ne pilnai išsiplovė oda gali pradėti niežtėti, smarkiai nupleiskanoti.
Kad žiurkei būtų mažiau streso maudymo metu reikėtų maudyti ne po tekančiu iš krano vandeniu, o pripylus vandens į nelabai gilų dubenėlį ar į kriauklę (ją užkimšus)
https://www.youtube.com/watch?v=S5nPZSMzVN8
Patarimas ateičiai: ne tokiais rimtais atvejais kaip jūsų, bet jei pvz. žiurkė smarkiai susipurvino man patinka "maudymui" naudoti putas, kurios skirtos "gulintiems" ligoniams.
Indų ploviklis tokiais atvejais kaip jūsų pilnai tinka, nes jis labai gerai nuriebalina, tik geriau jį pilti ne tiesiai iš buteliuko, o truputi praskiesti vandeniu (kaip ir bet kokį šampūną)

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2018-07-14, 02:24 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2018-07-14 02:25 PM ; darling.)
Žinutė: #5
RE: Įkrito į šaltą aliejų
Ačiū už šaunius patarimus!

Pirma mintis ir buvo maudyti dubenėlyje, arba kriauklėje, nes ji tam patogi, bet vaikas bijo vandens (vėlgi buto dydžio ir lakstymų dėka pastebėjau, kad į vonios kambarį užeinama tik kai dušo grindys absoliučiai švarios ir sausos) - matomai saugiau jautėsi, kai kabėjo po kranu manęs „glostoma“ - prausiama, nes galėdavo ir užbėgti ant peties, ir pasislėpti po megztiniu (saugiausia vieta), ir šiaip pirmas penkias minutes buvo visiškai rami. O ir neturėjau daug laiko galvoti, kai 2val. nakties žiurka visa tekanti aliejumi slysta iš rankų ir laksto Big Grin

Vakar kailiukas buvo tikrai baisus, o šlapios servetėlės neveikė, tai išsimaudėm antrą kartą su natūralaus pH iš žolelių pagamintu intymios hygienos prausikliu be stipraus kvapo, šiandien esam gražios, tik sprandukas dar kiek aliejuotas, bet trečiąkart nemaudysiu, streso per daug bus, manau pati išsipraus Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest Iškrito iš balkono, trauma. Padėkit. erika12231 4 2,987 2011-10-03 07:08 PM
Last Post: umiak

Peršokti į forumą:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS