Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suaugusios ir jauniklių pažindinimas
2018-03-12, 12:29 PM
Žinutė: #21
RE: Suaugusios ir jauniklių pažindinimas
Sveikinu su sėkmingu pažindinimu
Per pažindinimus nelengva dažniausiai būna būtent šeimininkams, nes jie labai jautriai reaguoja į žiurkėms įprastus dalykus Smile Visiems šeimininkams norisi kad į naujokus senbuviai reaguotų šiltu apsikabinimu ir žodžiais "sveikas mano seniai nematytas drauge, kur tu taip ilgai buvai, aš tavęs taip laukiau, čia šiltas hamakas, čia dubenėlis su skanėstais - įsitaisykite ir jauskitės kaip namie, o aš tuoj kavos padarysiu", o realybė būna visai kitokia Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2018-03-12, 01:27 PM
Žinutė: #22
LolLolLol Tikrai taip Big Grin
Nors dabar jos vis dar taip pat pešasi, bet tiesiog nebekreipiu dėmesio, nes kažkaip jau aišku kodėl tai vyksta ir kuo tai baigsis (mažės lenda ir neduoda ramybės užtat gauna, kad bent kiek atstotų). Tiesiog reikia perlipti per save, kas yra tikrai labai sunku Smile
O tai kaip jūs nuolat pažindindami savo žiurkas (na vis tiek per tiek metų auginimo, juk nemažai jų būna) prie to priprantate. Ar nelabai? Smile
Ir turbūt išties tai jau kiek per didelis tarpas amžiaus tarp jų (1,7 m. ir 2 mėn), užtat taip sunku abiems pusėms draugauti, nes labai skirtingi poreikiai jau. Ar vis tik ir čia be galo individualu? Dabar Kumbą kartais išsiunčiu pailsėti kur nors kur mažės nepasiekia, nes jos žymiai mažiau miega ir vietoj eksplorinimų geriau lenda prie dičkės, ją bando dūkenti ir dėmesio reikalauti.
P.S. čia ne į tema, bet kokios mažylės lipšnios, jos net miega kur nors ant žmogaus ar užantyje susiraičiusios kai pailsta belakstydamos.. Smile
Cituoti šią žinutę
2018-03-12, 02:58 PM
Žinutė: #23
Pas mane per silpna psichika žiurkių pažindinimams Big Grin Man būna gaila ir senbuvių, ir naujokių Big Grin
Per beveik 9 metus savo žiurkininkystės aš pažindinau žiurkes vos kelis kartus ir tai negalėčiau to pavadinti normaliais pažindinimais, nes arba pažindindavosi keli vaikai, arba 3-8 mėn žiurkė su vaikais. Pas mane praktiškai nebūna kad atkeliauja viena žiurkė, įprastai jos atsiranda po kelias, todėl aš tiesiog nuperku joms naują didelį narvą. Kai žiurkė lieka viena dažniausiai jai būna gerokai virš dviejų metų ir stresuoti pažindinimais jau per daug rizikinga.
Prieš savaitę neplanuotai tapau 2,5 savaičių žiurkiuko "mama", po kelių dienų paėmiau draugę, paskui išaiškėjo kad žiurkės skirtingų lyčių, taigi paimsiu dar po 1-2 draugus ir vietoj dabartinių trijų narvų turėsiu keturis Lol

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2018-03-12, 03:43 PM
Žinutė: #24
Stiprybės jums su tiek vaikų!! Smile
Vat man įdomu dar dėl senosios žiurkės patiriamo streso. Kumba šiaip sakyčiau, kad jau suprato, jog su vaikais teks gyventi ir nieko čia per daug nepakeisi, miega kartu, prausia jas kažkiek, auklėja aišku, viskas kaip ir normaliai. Bet na matau, kad jai labai daug nervų kainuoja tas vaikų strakaliojimas, neleidimas ilsėtis (kas, iš pradžių galvojau, kad bus į naudą net, tą vangumą "pramuš"), bet nu aiškiai energijos lygis ne tas, nebegali ji tiek miegot kiek anksčiau, akytės porfirinuojasi po kovų su vaikais. Gal atsiradus daugiau kampų narve, atskirų "miegamųjų", tas lindimas sumažės? Ar ją tiesiog kartais leisti pailsėti vieną? Ar nekreipti dėmesio?
Cituoti šią žinutę
2018-03-12, 04:34 PM
Žinutė: #25
Kumba dar visiškai nėra sena, jai dabar vaikai tik į naudą, išjudins kažkiek, nėra reikalo visą dieną miegoti. Kai vaikai bus per daug įkyrūs Kumba tikrai ras būdų jiems paaiškinti, kad jie neteisūs, juo labiau kad narve ne tiek jau mažai vietos atsiskirti. Jei to nedaro reiškia nenori. pamiegos per pasivaikščiojimą Big Grin

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2018-03-12, 05:12 PM
Žinutė: #26
(2018-03-12 04:34 PM)ORNELLA Rašė:  pamiegos per pasivaikščiojimą Big Grin

Blogiausia, kad per pasivaikščiojimą, mažės ne tyrinėja naujus kampus, o lenda prie jos Big Grin Ta prasme, jeigu mažės nemiega, jos pastoviai visų dėmesio reikalauja: Kumbos, mano, vyro, svečių... O viena su kita ne tiek jau daug ir dūksta (na palyginus). Nu bet čia šiaip pasakoju, nesiskundžiu Big Grin Tokių bendraujančių žiurkių aš dar nesu mačiusi (ai tiesa, aš iš vis jų mažai mačiusi Big Grin ) nu ok, jei jau nenugalabija tų mažių, tai gal ir gali dar kentėti Big Grin
Cituoti šią žinutę
2018-03-21, 01:10 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2018-03-21 01:11 PM ; Aurelija.)
Žinutė: #27
Dar truputis į pažindinimo temą, nes, manau, kad už oficialiojo pažindinimo eina dar ir tas kitas, apsitrynimo procesas, kuris dažnai nutylimas (ar bent jau aš nepastebėjau tokių istorijų). Tai vat, noriu tiek aprašyt, koks mergų elgesys, tiek biški patarimų, kaip elgtis toliau. Kad žiurkės nekviečia viena kitos maloniam pasisvečiavimui prie puodelio kavos, tai jau supratau. Maniškė senbuvė su jaunimu gyvena. Apsistumdymų, apsitalžymų būta, bet po savaitės "dviejų" miegamųjų name persikėlėm į savo dangoraižį. Kadangi mergos plius minus neužmušė viena kitos per tą laiką, tai dižiajame narve viską iškart sudėjau, nebežaidžiau su vienu namu ir pan. Beje, sudėjau viską kaip senais Kumbos ir Vovos laikais, nes senoji mano jau turbūt mėnesį beveik gyveno kitaip, tikrai turėjo viską spėt pamiršt per tuos stresus (nu nes toks interjeras yra patogiausias priežiūros atžvilgiu ir jų judėjimui). Tikiuosi būtent toks sprendimas nepaskatino kovų.
Tai vat, mergos gyvena dvigubą gyvenimą: miega suglaudusios šiknas vienam sputnike, pasikutinėja kažkiek, o aktyvumo metu talžo viena kitą.. mažė Šaškė bando primesti vierchą ant visų, kabinėjasi, šoka į akis Kumbai, lenda ir žiauriai, nu žiauriai užknisa ją. (Ir šiaip, va čia aš susipažinau su žiurke-gumine antyte-vos prilietus cypia. Pati kabinasi prie kitų ir pati rėkia..) Kumba, teta, visa kaip ežys pastoviai. Nu ir prasideda rietenos, kamuoliai, cypimai, užpakalinių kojų karate veiksmai ir skraidymai. Toks jausmas kad Šaškei patinka šitos muštynės. Braškė kartais, vargšė, tiesiog netyčiom patenka į tas situacijas. Tada išnervinta Kumba imasi atsargumo perdėto, neleidžia mažėm kartu iš bliūdo valgyt (kur ten leis iš ties, kai Šaškė iš visų naglai tiesiai iš burnos maistą atiminėja. PASTOVIAI. Braškė tiesiog yra absoliučiai nuolankus vaikas ir jei iš jos atima, ji ir atiduoda..), nelabai aplamai nori jas prisileist. Šiaip Šaškė ir ant Braškės pavaro neblogai, tik į jas aš turbūt daugiau kaip į žaidimus žiūriu. Nors tokių grynų žaidimų būna retai, jos tikrai nedaug palyginus viena kitą gainioja, ritinėjasi ir pan.
Tai vat klausimas, ar čia normalus didesnio kiekio žiurkių elgesys, su kuriuo aš tiesiog nesu susidūrusi (na kad amžiais kažkas su kažkuo kovoja)? Nu bet blyn..kožna diena, rytą vakarą??? Ar čia bandoma tiesiog hierarchiją narve keist ir tai neužilgo išsispręs tiesiog kažkieno pergale? (nes Kumba jau biški tokia nusodinta atrodo..) Ar čia tas variantas, kai nelabai žiurkės sugyvena kartu? (Ko tikiuosi vis tik nėra..)
BzzzBzzzBzzz
Ai dar, žaizdų neturim; laksto plaukai, gal apsibraižo, bet į tai nekreipiu dėmesio.
Cituoti šią žinutę
2018-03-22, 01:21 PM
Žinutė: #28
Linksma ten pas jus Pinch
Žiurkių kolektyvuose būna įvairiai, viskas priklauso nuo gyventojų charakterių ir temperamento. Būna kad sugyvena labai draugiškai, be jokių santykių aiškinimosi, įprastai tai labiau būdinga berniukų kolektyvams. Moterų kolektyvuose pas kažką vis būna PMS ir atitinkamas elgesys Big Grin Kartais būna kad dvi-trys merginos net žiūrėt viena į kitą negali, jau nekalbant apie miegojimą kartu ar kažkokį draugiškumą. Per beveik devynis metus ir krūvą narvų aš tik porą kartu turėjau visiškai draugiškus kolektyvus, visais kitais atvejais reguliariai kažkas kažką su kažkuo nepasidalina bent kelis kartus per dieną būna didesni/mažesni barniai ir pasicypsėjimai, bet dažniausiai be jokių fizinių veiksmų.
Jūsų atveju manau tiesiog nepasisekė su Šaškės charakteriu. Ji - aktyvistė ir lyderė (ir tikrai atkeliavo pas jus vyresnė nei 2 mėnesių, nes tokio amžiaus žiurkės su suaugusiais taip nesielgia) Jei Kumba būtų jaunesnė ir fiziškai stipresnė ji griežtesne forma pastatytų Šaškę į vietą, ir konflliktinės situacijos kiltų kartą į 2-3 savaites. Konfliktai baigtusi ir jei Kumba pagaliau pripažintų Šaškės lyderystę. Dabar gi Kumba nenusileidžia, o Šaškė jaučia kad Kumba jau amžiuje ir todėl ir toliau ją terorizuos kol Kumba nepripažins jos už vyresniąją. Tokioje situacijoje aš matau tik vieną išeitį - įsimaišyti "vyriausiąjąi žiurkei", t.y. šeimininkei. Kai tik Šaškė vėl pradės naglai lįsti prie Kumbos ir ją terorizuoti išimti Šaškę iš narvo ir su ja pasikalbėti kad taip elgtis negalima. Jei po 2-3 pokalbių situacija nesikeis sodinti Šaškę kelioms valandoms į "karcerį" (super mažą narvą arba transporterį) be maisto, tik su vandeniu. Įprastai užtenka kelių tokių pamokų, kad žiurkė padarytų išvadas ir susietų situaciją su savo elgesiu.
Reikėtų sugalvoti kažkokią pertvarą, kurią uždarius kelioms valandoms Kumba galėtų nuo Šaškės pailsėti (atsodinti iš bendro narvo Kumbą ne variantas, tai tik paskatins Šaškę dar aršiau ją terorizuoti)

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2018-03-22, 03:49 PM
Žinutė: #29
Kokios atrodo žiaurios priemonės, sodint į karcerį Big Grin Tai gal ir vyresnės, o kas ten žino dabar Smile Tarp kitko, Šaškė žymiai stambesnė pasidarė už Braškę. Stovėsena ant užpakalinių kojų ir susirėmus letenom viena su kita tai čia amžiais pas mus dabar.. Šaškė pasilakstymų metu vis bando ant Kumbos lipt jot, užsikaria ir "tursina" Big Grin nu bet smagu tiek kiek va kol Kumba nepasišiaušia ir nenuspiria. Net ir miega dažniau kartu Braškytė su dičke, o Šaškė atskirai. Kumbai padaryti perskirimą nėra sunku, galiu uždaryti apatinį narvą per jo buvusį stogą ir tiek. Šiaip Šaškę dažnai paguldau ant nugaros nusiraminimui. Iš pradžių buvo gaila vaikų kad dičkė jų neprisileidžia, dabar jau man Kumbos gaila.. Tongue Šiaip Šaškytė irgi geras vaikas, visad bendrauja, dėmėsio nori, tik kad velnių priėdus. Užtat Braškytė yra viso didžiojo gėrio įsikūnijimas, tokia mažutė, švelnutė švelnutė, pastoviai lendanti kutinėti plaukų arba lendanti į burną (jau kažkas anuos namuos ją to primokė), tokia fainulka mano Smile
Ok, bandom toliau gyvent ir jei kas, imtis šitų žiaurių priemonių Big Grin
Cituoti šią žinutę
2018-03-22, 03:56 PM
Žinutė: #30
Kokios jau čia žiaurios priemonės Big Grin didžioji dauguma žiurkių Lietuvoje visą gyvenimą pragyvena narvuose-karceriuose, tavo merginoms labai pasisekė patekti į gerus namus pas puikius šeimininkus, reikia Šaškei išaiškinti kažkokiomis priemonėmis kad ji su sese buvo pirktos būtent kad Kumbai liūdna nebūtų, tegu Šaškė savo energiją nukreipia kita linkme. Aš tiesiog bijau, kad jeigu Šaškę nepastatyti dabar į vietą, tai netrukus Kumbą teks atskirti, nes Šaškei augant ir stiprėjant ji Kumbą visai užterorizuos.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS