Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kinkuoja galvą
2018-02-27, 06:27 PM
Žinutė: #1
Kinkuoja galvą
Sveiki,

prieš 10 dienų parsivežėm 2 žiurkytes. Kol kas su jomis labai gerai susipažinti nespėjom, tiesiog viena buvo šustresnė, kita lėtesnė, bet šiandien labai neramu pasidarė - viena žiurkytė užsilipo į antrą aukštą ir vienoj vietoj sustojus kinkuoja galvą. Tęsėsi gal 15 min. Aš ją bandžiau paimti į saują (ant rankų nei viena kol kas neina, mes jų neskubinam, leidžiam apsiprast), ji nelabai išsigandus nurėpliojo į kitą kampą. Ir vėl galvelę kinkuoja. Padaviau sūrio, tą po pilvu prisipaudė ir nei iš vietos... Aš ją "nuvariau" žemyn, dabar su sese susilipinus miega.

Gal kas žino, kodėl ji taip elgėsi? Ar čia ligos kokios simptomas? Ar šiaip užplaukė? Anksčiau esam turėję žiurkyčių, bet nei viena taip nesielgė Sad
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2018-02-28, 12:06 AM
Žinutė: #2
RE: Kinkuoja galvą
(2018-02-27 06:27 PM)cypt-pypt Rašė:  Sveiki,

prieš 10 dienų parsivežėm 2 žiurkytes. Kol kas su jomis labai gerai susipažinti nespėjom, tiesiog viena buvo šustresnė, kita lėtesnė, bet šiandien labai neramu pasidarė - viena žiurkytė užsilipo į antrą aukštą ir vienoj vietoj sustojus kinkuoja galvą. Tęsėsi gal 15 min. Aš ją bandžiau paimti į saują (ant rankų nei viena kol kas neina, mes jų neskubinam, leidžiam apsiprast), ji nelabai išsigandus nurėpliojo į kitą kampą. Ir vėl galvelę kinkuoja. Padaviau sūrio, tą po pilvu prisipaudė ir nei iš vietos... Aš ją "nuvariau" žemyn, dabar su sese susilipinus miega.

Gal kas žino, kodėl ji taip elgėsi? Ar čia ligos kokios simptomas? Ar šiaip užplaukė? Anksčiau esam turėję žiurkyčių, bet nei viena taip nesielgė Sad

Sveikinimai!!Roll
Ar žiurkytė albinosė? Smile

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2018-02-28, 06:39 AM
Žinutė: #3
(2018-02-28 12:06 AM)Ieva125 Rašė:  
(2018-02-27 06:27 PM)cypt-pypt Rašė:  Sveiki,

Sveikinimai!!Roll
Ar žiurkytė albinosė? Smile

Taip, abidvi tokios Smile
Cituoti šią žinutę
2018-02-28, 11:20 PM
Žinutė: #4
Raudonakės žiurkės blogiau mato nei tamsiaakės, todėl beveik visos daugiau/mažiau "kinkuoja galvą". Nei sveikatai, nei gyvenimo kokybei tai neatsiliepia.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2018-03-01, 03:40 PM
Žinutė: #5
(2018-02-28 11:20 PM)ORNELLA Rašė:  Raudonakės žiurkės blogiau mato nei tamsiaakės, todėl beveik visos daugiau/mažiau "kinkuoja galvą". Nei sveikatai, nei gyvenimo kokybei tai neatsiliepia.

Labai ačiū už žinutę! Nuraminot Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Ziurke pakraipus galva i sona :( Anita 66 32,378 2010-04-13 03:02 PM
Last Post: Lutuke

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS