Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chipsi climate floor kilimėliai
2017-10-15, 01:43 PM
Žinutė: #1
Quest Chipsi climate floor kilimėliai
Sveiki, gal kas esate išbandę Chipsi climate floor kanapių pluošto kilimėlius alergiškiems graužikams? Kokie atsiliepimai? Užsisakiau pabandyti, tai kilimėlis minkštas, apie 1 cm storio, padengiau juo grotuotą salelę žiurkėnui. Ypatingo susidomėjimo nepastebėjau, tačiau jam lyg ir tinka Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-10-15, 09:18 PM
Žinutė: #2
RE: Chipsi climate floor kilimėliai
Aš buvau užsidegusi kažkada nusipirkti, bet paskui persigalvojau - gaila mokėti tokius pinigus už daiktą, kuris tarnaus vos 1-2 savaites - mano pelės ir žiurkės tuoj pat jį sumyš. Žiurkėnai tuo atžvilgiu vis dėlto tvarkingesni.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-10-15, 09:52 PM
Žinutė: #3
(2017-10-15 09:18 PM)ORNELLA Rašė:  Aš buvau užsidegusi kažkada nusipirkti, bet paskui persigalvojau - gaila mokėti tokius pinigus už daiktą, kuris tarnaus vos 1-2 savaites - mano pelės ir žiurkės tuoj pat jį sumyš. Žiurkėnai tuo atžvilgiu vis dėlto tvarkingesni.

Nu mano ziurkenas irgi nera is tvarkinguju, dabar sugalvojo slapintis i smeli, skirta praustis, o tustinasi vis dar savo guolyje, nors yra ir tualetas, bet ten susideda maista.. Big Grin beje, siandien pastebejau, kad maniskis pradejo daug kasytis ir kandziotis, kaip pvz sunys, kai turi blusu. Tai nesuprantu, ar blusos, ar gal kokia alergija. Galvoju blusos ar kiti parazitai gal matytusi? Siaip kailiukas grazus, zvilgantis, na bet kokiu atveju greiciausiai teks nueiti pas veterinara, kad apziuretu..
Cituoti šią žinutę
2017-10-16, 12:09 AM
Žinutė: #4
Žiurkėnai įprastai savo reikalus atlieka 1-2 vietoje, o ne per visą narvo plotą.
Odos parazitai būna matomi plika akimi (utėlės, blusos, plaukagraužiai) arba nematomi (poodinės erkutės). Kažkiek kandžiotis ir kąsytis graužikas turi, jam juk reikia susitvarkyti savo kailiuką. Jei ant odos nesimato jokių lakstančių parazitų, oda švari, neparaudusi, be išplikusių vietų, pleiskanų ar žaizdelių/spuogelių tai vežti pas veterinarą nėra tikslo, tik bereikalingas stresas gyvūnui.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2017-11-14, 05:08 PM
Žinutė: #5
O gal galėtumėt paaiškinti - kuo čia tas alergiškiems graužikams kilimėlis ypatingas? Ta prasme išvis kam jis naudojamas? Ačiū
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-11-14, 06:26 PM
Žinutė: #6
(2017-11-14 05:08 PM)hexagonas Rašė:  O gal galėtumėt paaiškinti - kuo čia tas alergiškiems graužikams kilimėlis ypatingas? Ta prasme išvis kam jis naudojamas? Ačiū
Labiausiai ypatingas tuo, kad yra tinkamas ir alergiškiems graužikams (visiškai natūralus ir nedulka) bei alergiškiems kraikui žmonėms.
Naudojamas pvz. patiesti ant dugno narve ar narvo dalyje vietoj įprastų "birių" kraikų, pliusai - kraikas "neskraido" per pusmetrį aplink narvą, gyventojai nesustumia kraiko ir nemiega ar nesysina/nekakina ant plikos plastmasės.
Mano akimis turint pinigų tai geras variantas pelėms/žiurkėnams ir tvarkingoms žiurkėms užtiesti lentynas (ypač grotuotas)

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Grin klausimėliai vilte212 3 1,083 2017-05-07 06:01 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS