Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pirmos rimtesnės bėdos pas mus
2009-08-21, 10:38 AM
Žinutė: #1
Pirmos rimtesnės bėdos pas mus
Aš, kaip tipinė forumietė, imu skelbtis, kai bėdos užpuola. Deja, va tokie mano rūpesčiai. Pastarosiom dienom buvau labai užsiemus, ir vos tik atsilaisvinau, ima belstis mandagiai.

Tai va šiandien pirmąkart rimtuoju važiuojam pas šimulionio penkis.
Mano pusantrų m. Vorką puola brudai.
Iš globos pas Laurą jau grįžom su guzu papilvėj. Grįžus nusprendžiau niekur daug neskubėt, tiesiog stebėt. Apėmus įkvėpimui, sulaksčiau į senukus, apsipirkau tinklais, ėmiausi narvo remonto. pagaliau įrengiau pertvarą, ant kurios galiausiai joms patogu vakarieniaut visoms draugėj, nereikia gimnastikos, naudot, norint pagriebt kokį tai gabalą... džiaugiausi, va, pagaliau saugiau biškį narve, kurį išvis jau reikia trenkt lauk iš tikrųjų. ir še tau paradoksas.
vakar žiūriu gi, kad įdomiai tupi ant tos lesyklėlės. bliūdelio kabinamo. persikreipus visa. krypsta krypsta, šlept. vėl susirenka, vėl krypsta krypsta, šlept. prišokau prie narvo, žiū, kojytė, kitoj pusėj guzo visa ištinus ir nevaldo moterytė jos.
tai va 3 val. važiuojam. kartu prigriebsiu Pčiolką, apžiūrės ir ją prie progos. irgi ne jaunuolė.
Dabar Vor su Pč atskirtos, kad V. nesikarstytų. Nervai nelaiko žiūrint į bet kokį jos judesį. Pačiai, toks jausmas, jau skaudėt tuoj pradės...
P.S. guzas jeigu auga, tai auga labai nesparčiai.
Palinkėkit sėkmės.

Žiurkės - irgi žmonės!
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 10:41 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-08-21 10:43 AM ; Diabolic.)
Žinutė: #2
RE: Pirmos rimtesnės bėdos pas mus
Linkim Clover

O tavo guzą aš "užregistravau" kažkurioj guzų temoj, kad būt galima stebėt developmentą, jei reikės. Einu atkasiu.

edit: žinutė čia, aptiktas rugpjūčio 3d.
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 10:58 AM
Žinutė: #3
Pas mane irgi "sitas laikas" jau atejo... tad labai suprantu..... Laikom kumscius! Vorka labai miela ziurka, ir smalsi!
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 10:59 AM
Žinutė: #4
o, ačiū.

man tik visuomet kilo klausimas, kaip jas nulaikyt pas veterinarą. ypač maniškius hyperaktyvus.
dar gerai, kad ne viena iš sesių apsibrudijo. Išvis mirčiau iš baimės, kad pamesiu jas pas veterinarą, kai pradės iš strioko muistytis. tikiuos Vor bus supratinga ir santūri. nors šiaip jinai stresuoja ramiai. kitaip nei Razina, kuri tiesiog nertis iš odos pradeda.
brr

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 11:03 AM
Žinutė: #5
Pas veterinara po viena ziurke apziuri, ne visas ant stalo pasileidzia.
Ten tokia sesele yra, kuri su .. odine pirstine laiko vaikus, tai tie is baimes tikrai nespurda.
Trecia - nu ir paciai ziurkai biski strioko bus, tai ji elgsis bisi nenaturaliai, nei namie. Gali buti, kad ramumo isikunijimas bus. Parnesta namo tik igaus savo pirmini hiperaktyvuma.
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 11:13 AM
Žinutė: #6
kad nepaleidzia ant stalo tai suprantu. butu keistoka. oi, stipriu nervu su jom reikia.. as ten spurdesiu labiau, ziuredama, kaip kazkas su odine pirstine jas laiko.

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 11:15 AM
Žinutė: #7
Nu aš ant "pirštinės" esu du kartus užsirovus. Ji larsui kartą uodegos vos neišsuko. Pastaruoju metu jos nebematau.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 11:17 AM
Žinutė: #8
Na aš tai paprastai pati laikau, nes nepatinka kai mano vaikus murkdo visokios ** ir dar neduokdie su pirštinėm - mano žvilgsnio dažnai užtenka, kad jas nusiimtų arba dingtų iš horizonto Big Grin
O vaistus paprastai leidžiam sėdint transporteryje - mažiau strioko.
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 11:17 AM
Žinutė: #9
o, ačiū už padrąsinimą Big Grin
o tai pačioms laikyt neduoda?

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2009-08-21, 11:18 AM
Žinutė: #10
Mes irgi pas vet keliausim. Gūzas pas Wyslą, seno pūlinio vietoj. Kraštai išsidraikę, kaip ir keletas gūzų. Man rodos prisikaupė pūlinys, o šale esantis gūzelis, kur kaip įtarėm randas po operacijos, peraugo į rimtą gūzą Sad

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest Plaukagraužiai pas ~ 5 savaičių amžiaus žiurkes ugnyciuke 7 5,362 2013-08-07 08:17 AM
Last Post: ORNELLA
  Auglys ar kitos bėdos? huste 3 2,899 2012-01-11 12:30 AM
Last Post: huste
  "užkimšta" nosis pas žiurkiukią ORNELLA 10 7,219 2011-12-17 06:16 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS