Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ką mano žiurkėnas šiandien valgė?
2009-07-12, 03:00 PM
Žinutė: #1
Solved Ką mano žiurkėnas šiandien valgė?
Mačiau kad žiurkiu skyltyje yra tokia tema kur augintojas parašo ka tą dieną jo žiurkė valgė:happy:Taigi pamaniau kad ir žiurkėnų augintojams tokia tema būtu labai naudinga Wink Patyrę augintojai galės iš kitų pasisemti idėjų, o naujokai pažiūrėti kaip savo žiurkėnus maitina kiti žmonės.
Pvz:
*mėlynių
*gabalėlį banano
*gabalėlį obuolio
*šlakelį aliejaus ant sauso mix'o
Taip pat galima rašyti ir mišinukų receptusWinkTongue
Taigi pradėkimeSmile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-08-03, 09:28 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-08-05 09:52 PM ; Amber.)
Žinutė: #2
RE: Ką mano žiurkėnas šiandien valgė?
Šiandien Arčis valgė šviežios mokytės gabaliuką Smile
Edit: Oj...perskaičiau tiką, kad morkytės nykštukiniam žiurkėnam nelabai galima...gerai kad tik truputį paragavo, tai gal nieko Smile

O šiandien pakabinau skanėstą narvelyje, Vitakrafto, tai visą dieną vis išlenda paskanaut Smile
Cituoti šią žinutę
2009-08-06, 12:36 PM
Žinutė: #3
Šendien mano mažieji gavo:
Mėlynių
Ir dar gabalėli banano gaus Clover

Amber - o kur tu šitą dalyką perskaitei?Kiek aš pati apie nykštukinius žiurkėnus esu skaitinėjus tai niekur tokio gando nemačiau...Jei gali gal imesk nuorodą kad pati galėčiau pasiskaitinėt kas ten per dalykai.
Cituoti šią žinutę
2009-08-06, 03:57 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-08-06 03:58 PM ; Amber.)
Žinutė: #4
http://www.hamsterific.com/Nutrition.cfm štai šitam tinklapį...va tokią lentelę radau:
[Paveiksliukas: ApprovedFood.gif]
šiaip mane nustebino, kad nei obuolys, nei bananai, nei morkos netinka? :/
Cituoti šią žinutę
2009-08-06, 07:25 PM
Žinutė: #5
Nu nežinau...Kažkaip neįtikimai man skamba tas dalykas G
Cituoti šią žinutę
2009-08-06, 10:04 PM
Žinutė: #6
ir tam forume apie žiurkėnus, va čia http://hamsterhideout.com/forum/index.ph...=0&start=0 sąraše galimų daržovių, tinkančių ir dwarf ir syrian žiurkėnam, nėra nei obuolių, nei bananų, nei morkų... unsure na tai bent žinosim, kad neduot, geriau jau nerizikuot ko gero...
Cituoti šią žinutę
2009-10-21, 07:40 PM
Žinutė: #7
Ragavo mano mažiai naujo JR farm'o mixa Hamsters’ Feast.Pripažino pilnai tai dabar ankstesnio neisiūlysi, raukia nosį Big Grin
Cituoti šią žinutę
2009-10-22, 11:20 AM
Žinutė: #8
Maniškė šiandien gavo žemės riešutą, ir dar daug žiurkėnų pašaro nusitempė į namą Big Grin O kuris žiurkėnų pašaras skaniausias? Spėju, kad gal Vitakraft?

Gerai, kad perskaičiau, jog negalima bananų duot. Parduotuvėj skanėstą su bananais mačiau, tai žadėjau paimt ir atskirai jų nupirkti. O dėl obuolio ir morkos tai tikrai keista, net nebūčiau pagalvojusi.
Cituoti šią žinutę
2009-10-22, 12:21 PM
Žinutė: #9
Rinktis reikėtų sveikiausią, o ne "skaniausią" maistuką. Vitakraft gana brangus bet sudėtim nuo kikinių mažai skiriasi, todėl aš rinkčiausi JR farm maistuką žiurkėnams. Beje mano žiurkėnas apsinuodijo Vitakraft maistuku, nes pasirodo į pakuotę buvo įsimetęs toksiškas pelėsis, kurio nebuvo galima net įtarti.
Cituoti šią žinutę
2009-10-22, 01:34 PM
Žinutė: #10
Aš saviškiams irgi JR Farm'ą perku, tik neapsimoka pirkt to kur tipo visiems graužikams, nes daug išsimeta - pvz kažkokios granulės, žolės, grūdai...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Žiurkėnas kraujuoja Revesta 6 1,647 2017-09-27 12:48 PM
Last Post: Revesta
  istorija apie mano vargšelį žiurkėną braske234 0 385 2017-07-13 06:41 PM
Last Post: braske234
  mano gamybos narvelis žiurkėnams braske234 15 2,837 2017-05-30 09:03 AM
Last Post: braske234

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS