Post Reply 
Daugiau pakantumo, please
2011-01-04, 11:27 PM
Žinutė: #31
RE: Daugiau pakantumo, please
Na, as beveik nerasau pastaruoju metu. Nors skaitau beveik kasdien. Gali pasirodyti, kad as tik imu info ir nieko neduodu mainais. Bet tai netiesa.
Tiesiog kol kas neauginu ziurkiu...Be to esu baisiai nedrasi, vis bijau ka ne taip patarti/parasyti. Tai dazniausiai tyliu Geda

Daiva, tu visiskai teisi. Pasinaudodama proga, noreciau padekoti visiems, jei kada busiu pamirsusi tai padaryti Smile Labai man padejote, kai gime ziurkiukai ir kai gavau dovanu ziurkute apkapotais pirsciukais. Turbut tuomet, be sito forumo dalyviu pagalbos, buciau is proto issikrauscius. Nuosirdziausias aciu visiems 4u
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-01-05, 01:51 PM
Žinutė: #32
Gal visgi dėl medėkingumo kaltas bendras mūsų tautos nemokėjimas/nemokymas padėkoti? Kitose šalyse pastebėjau, kad žmonės visiems (pažįstamiems ar visai nematytiems) dėkoja dažnai ir nuoširdžiai, o mes net restorane nepadėkojam už patiekalą (kur vien etiketas to reikalauja). Na toks įspūdis susidaro, nesakau, yra žmonių, kurie nepamiršta padėkoti.. bet..
Cituoti šią žinutę
2011-02-27, 03:25 AM
Žinutė: #33
Pagrindinė mano taisyklė tokia, kad nekurti naujų temų neapžiūrėjus senų, ar jos neatsako į man kylančius klausimus. Nors dabar mano viena tema, kurioje ir dėstau viską, kas neramina.. Nežinau, gal ir blogai. Bet toje temoje ir savo potyrius aprašinėsiu.. Smile
O susidūriau su tokia problema, kad nuėjau į turgelį, spaudžiu ant komentaro cituoti, tada atsakyti, tada ilgiausią komentarą parašau... tada jau post reply ir mane perkelia į pirmą puslapį. Susigrūzinu, vėl rašau, vėl perkelia. Ir tik paskui pamačiau, kad žinutėms reikalingas moderatoriaus patvirtinimas.. O jėzau, moderatoriau, nepyk.. Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-02-27, 09:42 AM
Žinutė: #34
Daiva, tusciai Tu pyksti, visada bus tokiu zmoniu, ypac viesoje erdvejeSmile kurie nores tik imti, imti. Ai kas zino, gal kada nors kazkam ir jie dalinsisSmile
o del to kad klausimas gali skambeti kvailai, arba pirma siulyti pasiiskaityti temas kurios jau sukurtos , tai tinka ne visais atvejais. Atsimenu kai Mano Tilis mariojo, rankos kojos drebejo...kur jau ten kokia tema atrasi.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS