Post Reply 
Daugiau pakantumo, please
2010-10-13, 07:40 PM
Žinutė: #21
RE: Daugiau pakantumo, please
Aš irgi prisimenu kaip čia atsiradau. Tik neprisimenu kur radau šį puslapį. Tada dar nieko neišmaniau ir rašiau nesąmones.Pinch Po to kelis mėnesius čia nesilankiau. Vėliau apsigalvojau ir grįžauTongue
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-10-13, 08:17 PM
Žinutė: #22
Nesam tobuli ir kievienas turim teise i savas nesamones...viskam reikia laiko ir samonejimo procesoSmile , o as dziaugiuosi jog forume yra ir nemaza dalis malonaus noro padeti ir supratingumoSmile
Cituoti šią žinutę
2010-10-14, 10:52 AM
Žinutė: #23
Ką galiu pasakyt.. Kad kai padaro, kad ir kokią nesąmonę, bet iš nežinojimo, domisi, taisosi, klausia, niekad nei sunku, nei pikta nebūna. Bet tai reti atvejai. Bet kai su atkakliu užsispyrimu daro nesąmones ir duoda suprast, kad ir toliau darys, ir tipo ką jūs man.. Juk čia ne sadistų ir ne nukvakusių visam kam pritarėjų susirinkimo vieta. Man taip atrodo. Būna aišku ir tokių padidintų pykčio proveržių, kai nesupranti net, kas tam žmogui įkando. Visko pasitaiko. Nereikia susijautrint taip jau labai.

...ant sūrio debėselio Kornis, Kajus, Tėklytė ir Mortutė...
Cituoti šią žinutę
2010-10-15, 10:22 PM
Žinutė: #24
Zmones turi teise buti kvaili, bet kai kurie piktnaudzaiuja sia privilegijaBig Grin
Cituoti šią žinutę
2010-10-16, 06:40 PM
Žinutė: #25
Gerai pasakyta Smile
Cituoti šią žinutę
2010-10-16, 06:50 PM
Žinutė: #26
kaip sian pasake Smoriginas-protingi zmones pasako tik 10 % to, ka supranta, o kvailiai supranta tik 10% to ka pasake.

Jeigu myli tik dėl grožio, tai geriau mylėti....žiurką
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-01-04, 10:07 AM
Žinutė: #27
Pradžioj bijojau rašyt,žinojau tik tiek,kad tikrai noriu augint žiūrkę. Kai sukūriau tema žinoma likau aprėkta dėl to,kad norėjau augint vieną. Žinoma nepaklausiau ir nusipirkau. Bet pagalvojus apie jūsų žodžius ir tai,kad kai smiltpeles auginau turėjau nemažą jų kiekį,nusprendžiau,kad vienos negana. O dabar gražu žiūrėt kaip mano pacukės duodasi Wink
Cituoti šią žinutę
2011-01-04, 11:18 AM
Žinutė: #28
Smagu, kad turi dvi ziurkes, bet as noreciau biski ne i tema parasyti ir ne tau, huste, o apskritai.

-----------------------------
offtopic:
Man iskilo klausimas, o kiek zmoniu pasake ACIU? Forumas juk nekomercinis. Cia niekas uz nieka atlyginimu negauna, kad sedi valandomis ir iesko info, kad galetu padeti. Ir, kiek zinau, Sveikatos skilty nebuvo praleista ir neatsakyta ne viena zinute. Ir paprastai i bedos sauksma atsiliepaia daug zmoniu ir netingi gaisti savo laika, kad zmogui kazka parasytu.
Tad pirmiau pamastykim, kiek patys esam dekingi gave visa info uz dyka ir kaip ant padeklo, ir ar apskritai esam dekingi, o tik po to jau kelkim klausima, kaip kazkur kazkas mane apreke ir negloste pasiguldes, kai buvau kietasprandis naujokas ir mano didybe kazkas bande mokyti.
Mane uzmusineja ta zmoniu nuostata, kad atejau, paemiau, isejau ir viskas man yra savaime suprantama.
Cituoti šią žinutę
2011-01-04, 03:01 PM
Žinutė: #29
Man gal buvo kiek nedrąsu pirmus kartus rašyti naujame forume, bet labai apsidžiaugiau, kad toks egzistuoja Smile tiesa, problemų su paieška ir man būna, nesuprantu, kodėl.

P.S. Daiva, bent jau aš stengiuosi padėkoti.. Smile
Cituoti šią žinutę
2011-01-04, 03:16 PM
Žinutė: #30
Lemoora, pastebejau, kad tie, kurie ateina i foruma ir jame pasilieka - ir buna dekingi - patys dalinasi, ka ismoko ir suprato.
As labiau savo piktuma isreiskiau tiems, kurie atejo, pasieme, ko norejo, ne aciu nepasake, ir dar apsauke visus, kodel visi cia jo nepuole glostyti ir kokie visi nejautrus jam tokiai trapiai asmenybei, ipratusiai tik gauti.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS