Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jūrų kiaulytės
2009-04-26, 09:40 PM
Žinutė: #11
RE: Jūrų kiaulytės
Neperseniausiai su tėvu kalbėjausi, sakė, kad buvo mums parnešęs jūrų kiaulytę Mašką, bet mes ja nesirūpinom. Nors užmušk, ištrinta iš atminties. Atsimenu, kad norėjau kiauliuko, labai norėjau. Bet kad turėčiau, juolab kad nesirūpinčiau... Neatsimenu.

Man tas vibravimas labai patinka Smile

Pas tėvą į parduotuvę ateidavo mergaitė su kiaulyte, kiaulė ant pavadėlio buvo vedžiojama. Visiškai nebaikšti, labai meiliai bendravo. Įdomu, ar čia anomalinė išimtis buvo? Smile

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 10:43 PM
Žinutė: #12
mes irgi kiauliuka turejom Smile pries pora metu pries pat kaledas atsisveikinti teko-senatve savo padare...Sad
bet siaip labai grazius prisiminimus palikoSmile verpetuotas grazuolis buvoSmile ir tikrai labai mielas ir draugiskasSmile ir suni, ir kate auklejoBig Grin Juru kiaulytes man tuo labai patinka, kad pasiimti ant ranku galima ir bus tiek kiek pats noresi... mes dar po kabarius laisvai palakstyti leisdavom, tai niekada nieko nera apgrauzes ar dar ko pridirbes (vat cia didziausias minusas ziurkoms, kad joms aplinka reikia saugia sukurti, kad nei pacios susizalotu, nei brangiu daiktu nesugadintu...). Parsiukas zinojo, kur narvas-kai noredavo gryzdavo Smile

Vat dar istorija tokia smagia prisiminiau... Smile Kas auginat, turbut puikiai zinot koki smagu garsa parsiukai skleidzia is malonumo (mes ta garsa kuksejimu vadinom)...tai stai, karta drauge parnesem pasidziaugti Smile tai rezultatas toks, kad visa savaite dienom naktim ta porele kuksejo... diena dar kazkaip ne tai reaguodavom i ta kuksejuma, bet nakti, kai visas butas skambejo, tai visa seima be miego gyvenom Big Grin O mazyliu, beja, taip ir nesulaukem, taciau po to daznokai maniskis pas panele keliaudavo ir neleisdavo drauges seimai miegotiDevil2
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 06:43 AM
Žinutė: #13
Baikštumas pasireiškia tuo, kad jos sustingsta nežinomoj vietoj, tampa "akmenuku", bet žiurkėnai (sirijos) man atrodo protingesni. Kiaulytės geros, švelnios, bet "blondinės" visiškos Big Grin
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 08:33 AM
Žinutė: #14
noriu labai kiaulytes. ipac ilgaplaukes.peruano pvz. mane zavi tas kad jos sneka.gali suprast ka koks kvyktelejimas reiskia. o dvi kiaulytes lengva supazindint? kas geriau mergites ar berniukai du?
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 08:51 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-04-27 08:53 AM ; Vil.)
Žinutė: #15
As tai darysiu kersto akcija ir draugei kiaule gimtadienio proga davonu itaisysiu. Devil2

Aisku viskas proto ribose, nebus taip kaip man buvo, kad va su gimtadieniu ir ziurke paduoda o pas mane akys ant kaktos, tas kiauliukas jau labai laukiamas drauges namuose.

Taigi noreciau keleta niuansu issiaiskint.

*Koks narvo dydis turetu buti?
*Ar tai socialus gyvunai (ar jiems butina gentainio draugija)?
*Koki kraika naudojat?

Pradziai tiek, daugiau nesugalvoju ko uzklaust Smile
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 08:55 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-04-27 08:58 AM ; Pipete.)
Žinutė: #16
Kai kalbėjau su vet. iš Udraitės kl. tai sakė, kad geriausiai kai kartu nuo mažens, mano atveju tai yra mama ir dukra, bernų neauginau. Jos irgi pešasi, buvo prakąsta mažosios ausis, nes ji labai mėgsta vogti iš mamos maistą, tiesiog prislenka ir čiumpa...
Kiaulyčių išlaikymas kainuoja brangiai, nes jos labai daug šlapinasi, reikia daug pakratų, o mes naudojam cats best universal, susidaro suma per mėn., nes jos negali šlapiai gyventi, suserga, kojas suparalyžuoja, reikia vengti skersvėjų ir t.t., panašiai kaip žiurkom Smile. Todėl narvas mūsų ant aukštų kojų.
Įsigijus reikėtų strongholdo užlašinti nuo parazitų.
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 09:00 AM
Žinutė: #17
O narvą kelių aukštų turit? Ar jos horizontaliai labiau gyvena? Ar eitų per aukštus? Kažkada mačiau labai smagų narvą kiauliukams, buvau užsidegusi jį žiurkom nupirkt išsimokėtinai. Ten daugybė lentynų, tunelių, namukų.
Ar jos horizontaliai gyvena, nes taip mėgsta, ar todėl, kad joms tokie narvai perkammi. Šiaip gyvūnas nemažas, turėtų judėti.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 09:17 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-04-27 10:25 AM ; Pipete.)
Žinutė: #18
Kiek suprantu gali gyventi keliais aukštais, bet maniškės nerangios, mes antrą aukštą nuėmėme, tai gyvena 57:104, galima įrengti hamaką didelį. Draugų kiaulė susilaužė koją, tai mums tas nelabai patiko.

Kaip kas pripratina kiaulytes gyventi taip ir būna (bet reikia kantrybės, arba būti visiškai dzin., lai daro ką nori...) + kiauliukai būna labai skirtingi, kaip ir žiurkos.

Pridedu:
dėl judėjimo, maniškės nejuda!!!!, kai nusipirkom tai ir buvo dižioji staigmena, padedi ant žemės gali būti pusę dienos ant grindų ir nepajudėti, nors maisto skanaus padedi kiek toliau, tai va, jei būna ant grindų dviese, tai susiglaudžia, kaip prieš mirtį ir kenčia, nueitų tik į namuką slėptis ir tai jei jis būtų max už 2 pėdų, maniškės tokios... (jau 4 metai).
Narve vakarais (jei tuo metu bandai glostyti, ar paimti taip piktai pasižiūri ir suburzgia - pastrauk, dar bando kirsti, kaip gyvatės tik kad visai neskauda Smile ir naktį vyksta gaudynės , net labai greitos, burzgimai, cypimai, o paryčiais, kai tik kas nors atsibunda ir jos išgirsta, tai graužia narvo virbus, rėkia - duok daržovių.....
O dieną jos valgo, gulinėja, valgo, nusnaudžia, valgo..... Tada ir niurkai, auklėji ir kita... bet jos laiko savo frontą ir gan tvirtai...
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 09:45 AM
Žinutė: #19
Hamakus megsta?
Cituoti šią žinutę
2009-04-27, 09:54 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-04-27 09:57 AM ; Pipete.)
Žinutė: #20
Mano kiauliuku narvas, jos turi ir medinį ir plastmasinį namukus, bet kartais dedam dėžutę....Tongue, nes labai mėgsta pagraužti, vartyti, stumdyti ir t.t.
[Paveiksliukas: kiauliukai-1009.jpg]

Dėl hamakų tik kiauliukų forume skaičiau, kad galima, bet dauguma jas laiko horizontaliai Smile.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split] Jūrų kiaulytės ir hamakai Lina-Vilnis 7 6,287 2009-07-09 12:08 PM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS