Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jūrų kiaulytės
2009-04-26, 05:57 PM
Žinutė: #1
Jūrų kiaulytės
Čia mano Jūrų kiaulytės, joms greitai bus 4 metai. Mamą iš pard. parsinešėme jau su kraičiu, atsivedė du vaikiukus, tai mergaitę pasilikom, o bernelį atidavėm.
Mama
[Paveiksliukas: 09-08017.jpg]

[Paveiksliukas: 09-08023.jpg]

Dukra
[Paveiksliukas: ugnes044.jpg]
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 06:01 PM
Žinutė: #2
RE: Jūrų kiaulytės
Kokia dukrytėę graži W00t Nemačius aš dar visiškai juodos jūrkiaulės ir nepasišiaušusios dar Big Grin Aš kai pripratus, kad visų plaukuotų gyvių kailiai sugulę į vieną pusę, o čia net nežinau į kurią pusę glostyt Big Grin
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 06:05 PM
Žinutė: #3
Ačiū, ji tokia sumani mergaitė, tik labai linkusi persivalgyti, jai tenka daryti iškrovos dienas .Big Grin
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 08:23 PM
Žinutė: #4
jo, dukra tikrai labai grazi.
grazus jie isvis padareliai. tik va kad ne itin idomus, kiek zinau.

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 08:49 PM
Žinutė: #5
Kaip vištos, maždaug Lol
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 08:51 PM
Žinutė: #6
Rimtai, papasakok kaip ten su jomis. Girdėjau skirtingų versijų, ir kad labai kvailos, kad baigščios, ir kad protingos.
Aplamai esu linkusi galvoti, kad nemažai priklauso nuo tavo paties požiūrio į gyvūną ir elgesio su juo. Pas senelį ir ožys baisiai protingas buvo, visas žąsų pulkas turėjo vardus, ateidavo ant rkelių ir net bučiuodavosi, kutinėdavo už ausies, ilgus kaklus ant peties pasidėję. Kiekvienas žinojo savo vardą. Papūgos taip pat. Na, didelės tai kaip ir savaime aišku, bet su mažom būdavo labai įdomu, kas yra retenybė, jos labai pilnavertiškai bendravo su žmogum.
Tai kaip ten su kiaulėm yra?

P.S. Juoda tikra gražuolė.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 09:06 PM
Žinutė: #7
Jūrų kiaulytės yra nusotabus gyvūnas.
Sumanios, linksmos...
Tik gal negerai tas, kad labai daug ėda...
O poto kakina...
Bet tai menka problema :}}
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 09:14 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-04-26 09:15 PM ; Pipete.)
Žinutė: #8
Jos bailiukės, šiaip, bet nuovokios, baltoji ateina ant rankų, kai nori į namelį, arba nepatinka vieta. Jų narvelis yra kaip vaikiška lovytė ir aukštis, ir dydis, ir forma, tai pačios ant grindų neišlipa, tenka iškelti. Jos nesysioja ant rankų ar grindų, o pradeda maltis ir aišku, kad nori į tuliką, jei dar nesupranti, tai lengvai kanda.
Skleidžia visokius garsus, kuriuos jau skiriam, baisiausiai rėkia kai išgirsta traškant maišelį, tikisi, kad parnešėm žolytės. Vyro žingsnius atpažįsta jau laiptinėje, tada suklūsta sukelia priekines letenėles ant namuko stogo, kaip prie stalo, maždaug - mes jau laukiam ko skanaus, dar ir žvygauja į mane žiūrėdamos Tongue.
Labai klausosi, kas vyksta virtuvėje...maisto, maisto....
Labai nemėgsta šukuotis, net spiegia ir šukom kanda, o į mane lipa kaip į medį, kad gelbėčiau, nors nagus leidžia ramiai nukirpti, tik kai ilgiau užtrunku, tai kanda blogom žirklėm, tai mes tas žirkles pabaram, gauna pomidoro ir vėl rojus Big Grin
Jas gali niurkyti kiek nori, jos ramiai guli ir kartais "vibruoja" ant kelių, snaudžia ir žiovauja...Smile
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 09:20 PM
Žinutė: #9
Jetiau kokios mielos iš to pasakojimo atrodo Geda Big Grin O jas reik šukuot ir nagus karpyt? Neapsikramto kaip žiurkes? Big Grin
Cituoti šią žinutę
2009-04-26, 09:28 PM
Žinutė: #10
Nagus kerpu kartą į mėn., kitaip jie ilgi užauga ir raitosi, joms nepatogu. Šukuoju tik verpetuotą ir pagal verpetus, bet po to tenka gerinti santykius skanumynu - 5 sekundės ir vėl draugai.
Kiaulytės vakarais aiškinasi tarpusavio santykius: vaikšto lėtai, svyruodamos ir piktai burgzdamos, pasitikrina kas yra vadas.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split] Jūrų kiaulytės ir hamakai Lina-Vilnis 7 6,281 2009-07-09 12:08 PM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS