Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trūkčiojimas (traukuliai???)
2008-08-13, 02:15 PM
Žinutė: #21
RE: Trūkčiojimas (traukuliai???)
Tiesą sakant, tas "žagsėjimas" tai mistiškas daiktas biški. Jau gal pasikartosiu, bet Blondė pas mane atvažiavus nežinia kiek laiko taip "žagsėjo" siaubingai dažnai, niekas jokių patologijų nerado. Paskui su laiku kažkaip savaime praėjo ir po šiai dienai akivaizdžių kvėpavimo takų problemų nėra nors jau antrus metus skaičiuojam (dar prieš porą savaičių pas vet važinėjom - sveika kaip ridikas). O pažagsėjimų tik pabudus ir dabar kartais būna, tik retai. Kitom irgi kartais užeina, bet vėlgi - niekas nieko neranda.

Gal neatsakingai pasakysiu, bet kol visi kiti požymiai tvarkoj, tai gal neverta baisingai skubėt, ypač jei nėra galimybės pakliūti pas normalų veterinarą ir yra tikimybė, kad pradės gydyt nuo beleko.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-08-14, 03:21 PM
Žinutė: #22
RE: Trūkčiojimas (traukuliai???)
Šiandien buvau vet. vaistinėj, paklausiau tos vaistininkės, ar nėra kito gydytojo.
Sakė, kad sekmadieniais atvažiuoja kažkoks, šeštadienį turėsiu nueit, kad ji man tiksliai pasakytų, atvažiuoja daktaras ar ne.
Bet jeigu čia toks "mistinis" dalykas tai dar baisiau man jį ten vežt, kad neišrastų kokios nebūtos ligos. unsure
Šiaip lyg ir nėra jokių problemų, tik tie žagsuliai labai dažnai būna(kelis kartus per dieną), neleidžia jokių garsų, sveikas, laksto, biški dar gelsvas(vis dar aliejų vartojam Smile ), šeriasi labai. Net nežinau ar vest ar ne. Pinch

Ch. Ortega I Gasetas - Kiekvienas gyvenimas – tai pastangos ir kova už teisę būti pačiu savimi.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Traukuliai GretaVolk 1 301 2017-12-29 12:17 AM
Last Post: ORNELLA
  Traukuliai!padekit! inesule160 4 2,350 2013-08-13 11:52 AM
Last Post: inesule160

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS