Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trūkčiojimas (traukuliai???)
2007-11-02, 08:22 PM
Žinutė: #1
Shock Trūkčiojimas (traukuliai???)
Tai va, šiandien grįžau iš Klaipėdos, ir aišku grįžus ėjau pasisveikint su žiurkom. Išgirdusi mano balsą, išlindo čilė, nuėjo prie gertuvės......ir pradėjo trūkčioti. Geria, trūkt, geria, trūkt trūkt......gana smarkiai. Ar gali būti tai kokios ligos požymis? Sad

P.S. Po kelionės žiurkos neišlenda iš narvo, nesiduoda į rankas, teks jaukintis iš naujo Crying
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 08:27 PM
Žinutė: #2
RE: Trūkčiojimas (traukuliai???)
Vaizdas toks lyg žagsėtų?
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 08:29 PM
Žinutė: #3
panašiai unsure
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 08:43 PM
Žinutė: #4
Ne kartą aiškinausi kas čia per reiškinys ir labai užtikrinto atsakymo rasti nepavyko, bet dauguma visgi tvirtina, kad tai susiję su kvėpavimo takų problemom.

Pas saviškes retai, bet kartais pastebiu tokius "žagsėjimus", dažniausiai kai būna ką tik pabudusios arba per miegus. Ir turiu pripažinti, kad tie traukuliai būna tom pačiom žiurkom, kurios pačiaudo kartais.

Galiu pasiūlyt tik stiprinti imuninę sitemą - pabarstyk kartais česnako ant maisto, gali nusipirkti ir veterinarinio echinacėjos (ežiuolės) ekstrakto - tas kur žmonėm netinka, nes jis su alkoholiu ir plius dvokia.

Echinacėja jei labai smarkiai nepadės, tai bent jau nepakenks. Parduodama vet klinikose, ampulėj 5 ml, vienai žiurkei duodu 0,1 ml and duonos gabaliuko kasdien 7/10 dienų. Paskui reikia daryti pertrauką poros savaičių ir vėl galima duoti. Jei pirksi, iš karto paprašyk ir mažo švirkšto dozavimui.
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 08:48 PM
Žinutė: #5
Gerai...ačiū už patarimus Wink
Cituoti šią žinutę
2008-03-16, 04:28 PM
Žinutė: #6
Saulė Rašė:... čilė, nuėjo prie gertuvės......ir pradėjo trūkčioti. Geria, trūkt, geria, trūkt trūkt......gana smarkiai.

Mano Albinutei tas pats Sad. Tokie trūkčiojimai "žagsėjimai" prasideda prieš užmiegant. Gal kokius 10 - 15 kartų patrūkčioja ir užmiega...

Sakau gal reikia pabandyt sumaitint to Beta Glucan'o... (Dabar duodu skystus tokius multivitaminus BioWeyxin Multi - C - Mulgat :hmmmSmile

Saule, ar jums praėjo tie trūkčiojimai??? Neramu man unsure
Cituoti šią žinutę
2008-03-16, 06:13 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-03-16 06:15 PM ; Saulė.)
Žinutė: #7
Praėjo. o dabar dar imunitetą stiprinam su Beta Glucan. Smile Būna kartais pačiaudi, bet tikiuosi sustiprės ir nebebus čiaudulių. o traukulių jau senokai nepastebiu.
Cituoti šią žinutę
2008-05-27, 02:35 PM
Žinutė: #8
Mano žiurka seniau patrūkčiodavo ir tada pradėdavo kasytis. Dabar kasosi rečiau ir pastebėjau, kad nebetrūkčioja tik labai retai nusičiaudo. Pavyzdžiui tupi ant peties ir nusičiaudo. Bet labai retai.

Wika. Myliu Tiną,,Džoją,,Knopkę,,ir Šnipę,,. :**
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-06-02, 11:25 AM
Žinutė: #9
Žmonės, padėkit, mano žiurkius kažkaip keistai strakalioja.
Nežinau, valgo ar šiaip sėdi, ir pradeda nei iš šio nei iš to kažkaip keistai šokinėt unsure
Nusipirkau tos ežiuolės ekstrakto, bet dar nedaviau. Nežinau ką daryt. Crying

Ch. Ortega I Gasetas - Kiekvienas gyvenimas – tai pastangos ir kova už teisę būti pačiu savimi.
Cituoti šią žinutę
2008-06-02, 12:04 PM
Žinutė: #10
Wika Rašė:Mano žiurka seniau patrūkčiodavo ir tada pradėdavo kasytis. Dabar kasosi rečiau ir pastebėjau, kad nebetrūkčioja tik labai retai nusičiaudo. Pavyzdžiui tupi ant peties ir nusičiaudo. Bet labai retai.
+

Kątik daviau tos duonos su tuo skysčiu, tai užlaižęs, pradėjo kaip koks pasiutęs pjuvenas į visas puses drabstyt, Blink
Nesuprantu. Sad Gal jį čia paveikė, kaip katiną valerijonai? Crying

Ch. Ortega I Gasetas - Kiekvienas gyvenimas – tai pastangos ir kova už teisę būti pačiu savimi.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Traukuliai GretaVolk 1 120 2017-12-29 12:17 AM
Last Post: ORNELLA
  Traukuliai!padekit! inesule160 4 2,114 2013-08-13 11:52 AM
Last Post: inesule160

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS