Post Reply 

Thread Rating:
  • 8 Votes - 4.13 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ką mano žiurkės šiandien valgė.....
2007-11-02, 01:31 AM
Žinutė: #1
Solved Ką mano žiurkės šiandien valgė.....
Manau, bus smagu ir naudinga turėti temą kur galėsime rašyti kokio maisto žiurkos gauna neskaitant sauso mix'o.

Naujiems žiurkių augintojams bus naudinga pažiūrėti ką kiti žmonės savo žiurkom maitina, o labiau patyrusiems - pasisemti naujų idėjų ir galbūt iš naujo įvertinti įprastą jų žiurkių "meniu".

Jei duodate kažkokio maisto dėl kažkokių konkrečių priežasčių - parašykit kodėl (dėl ligos, amžiaus, ar pan).

OK, pradėsiu nuo savo kompanijos šiandienos vakarienės (kurią kaip tik dabar kramto):

*virti ryžiai (mix'as natūralūs+laukiniai)
*pomidoras mažais kūbeliais
*išmirkyti sojos dribsniai
*truputukas alyvuogių aliejaus
*truputukas džiovinto česnako granulių Pinch (nemėgsta, bet sveika)

Gavosi labai graži mišrainė Roll Beveik norėjosi jos nebeatiduoti žiurkom Lol

P.S.
temos taisyklės paprastos - rašom vienos konkrečios dienos "meniu" (ne ką apskritai maitinam), neklystam toli į pievas ir nesikuklinam rašyt Ab
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-11-03, 08:26 PM
Žinutė: #2
RE: Ką mano žiurkės šiandien valgė.....
Hmmm... šiandien kažkas darė salotas, tai kliuvo ir žiurkėm šio bei to Big Grin
Gavo po agurko gabaliuką (viena nesuvalgė, mačiau tūlike gulėjo tas agurkas..), dar pomidoro ir salotos biškį. Vėliau gavo obuolio, ir dar vakare gausim krevečių (viena man Hmmm ).
Šiaip niekad nebandžiau kažko maišyt, viską duodu taip atskirai po gabaliuką, bet gal reikės pabandyt kada... Happy
Cituoti šią žinutę
2007-11-04, 02:43 AM
Žinutė: #3
Aš kaip kada - kartais maišau, kartais atskirai duodu... Priklauso nuo to, ką gauna Smile

Teko šiek tiek pasukti galvą, bet kažką "pasigaminom" Lol
Šiandienos vakarienė (naktipiečiai?):

* virti ryžiai (mix'as natūralūs+laukiniai)
* šaldyti žali žirneliai (atitirpinti)
* pusė saujos sutraiškytų sausų pusryčių (be cukraus)
* truputukas alyvų aliejaus
* pusė šaukštelio natūralaus jogurto (kad česnakas geriau priliptų prie ryžių)
* truputukas džiovinto česnako granulių

Atrodo, patinka Roll
Cituoti šią žinutę
2007-11-04, 02:50 PM
Žinutė: #4
Supjaustytas pekino salotos lapas
Žirneliai
Pusė šaukštuko grietinės
truputis česnako miltelių (mama išdžiovino ir sumalė česnakus)

Anksciau duodavau kartais smulkiai pjaustyto česnako. Miltelius pirmąkart... Valgė... bet , manau, kad situaciją giretinė išggelbėjo Smile
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 03:53 PM
Žinutė: #5
Vienas klausimas: jūs mix'ų nepridedat čia, ar tiesiog kažkuriom dienom neduodat?
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 04:17 PM
Žinutė: #6
(Tikiuosi klausimą supratau teisingai, nes teko susimąstyt minutėlę ką turi omeny)

Pas mane sausas mix'as narvuose yra pastoviai, o šitos "mišrainės" paprastai paduodamos vakare atskirame indelyje ir ryte išimama ko nesuvalgė (retai, bet kartais lieka).

Išliekant prie temos formato Smile :

vakar vakarienė:

- keturių grūdų dribsniai užplikyti verdančiu vandeniu
- sojos dribsniai irgi sumirkyti
- maža kriaušė gabaliukais
- truputukas alyvų aliejaus
- truputukas džiovinto česnako granulių

Panašu, kad žvėrys nebuvo labai sužavėti.. Oh well...
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 04:55 PM
Žinutė: #7
Hmmm manosios pprastai gauna kazko ka ir mes valgom paragauti, specialiai mix'u nedarom...
Siandien rodos valge:virti ryziai, obuolio po gabaliuka, zalios bulves po gabaliuka, juodos duonos, kopusto... lyg ir viskas kol kas Smile
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 09:36 PM
Žinutė: #8
modooza, pataartina neduoti žalių bulvių žiurkėms. virtos daug geriau Wink o šiaip paskaityktemą "maitinimo" skiltyje viršuje, diabolic prie jos gerai pasidarbavo.

P.S. aš irgi vieną dieną daviau po gabaliuką bulvės, tai vėliau po kelių valandų kažkaip keistai žiaukčiojo Bzzz
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 11:20 PM
Žinutė: #9
Ehem.... turėjau omeny žalią bulvių spalvą Geda šiaip sako, kad nevirtas bulves galima duot, bet aš niekad neduodu... kažkaip man ta mintis tiesiog nepatinka Roll

...Reikia dar prisėsti surinkti ir išversti "saugius" sąrašus.... Bet klystam nuo temos Smile

Susitariam - jei rašot komentarą, nepamirštat ir žiurkinį vienos dienos "meniu" surašyt. Ir negudraukit! Ab
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 11:29 PM
Žinutė: #10
Vakar pamiršau parašyti ko daviau... tai va, vakar daviau po makaroną, kivio, obuolio, ir truputi duonos.

Šiandien daviau sojos dribsnių sausų po biškį (o kaip skaniai kvepia jie.. pati norėjau biškį suvalgyt Hmmm ) ir po truputuką pomidoro.

Galvoju, kad reikia man pradėt kažką įdomesnio jom daryt Roll

Diabolic> Anam forume buvo tas "saugus sąrašas" išverstas, man rodos turiu jį kompe net, nereiktų iš naujo vargt. Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kodėl mano žiurkės visada tokios lieknos? Insomnia 7 2,412 2015-07-02 05:35 AM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS