Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žiurkių svoris
2007-11-01, 01:10 PM
Žinutė: #1
Žiurkių svoris
Ta proga, kad Mamuskai reikia antibiotikus maitint, o jie dozuojami pagal svorį, šiandien nuėjau ir nusipirkau skaitmenines svarstykles Ar (Tiesiog nenorėjau jos tampyt iki veterinarkės vien tam, kad pasvertų..)

Taigis, mano merginų svoriai:

Mamuska 312 g.
Ursa 420 g.
Blondė 240 g.
Morzė 340 g.
Nesė 340 g.
Piksė 388 g.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-11-01, 01:20 PM
Žinutė: #2
RE: Žiurkių svoris
Mano Nokturnė tai sveria turbūt kaip Ursa ir Piksė kartu sudėjus. Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-11-01, 01:26 PM
Žinutė: #3
Nu aš tai visiškai svorio "iš rankos" nejaučiu - galvojau, kad Ursa svers tikrai ne mažiau puskilio, o ir Piksė sunkesnė atrodė Hmmm...
Cituoti šią žinutę
2007-11-01, 11:06 PM
Žinutė: #4
Turiu 2,04 kg žiurkių Lol

Kas keisčiausia, kad svorio vidurkis yra lygiai 340g. - t.y. lygiai tiek, kiek sveria Morzė ir Nesė.
Cituoti šią žinutę
2007-11-01, 11:44 PM
Žinutė: #5
Citata:Turiu 2,04 kg žiurkių Lol
Geras Lol

Mano senoji tai tik 225 gramus sveria Blink Naujoji spėju sveria daugiau, bet jos nesvėriau, nenori iš namuko lįst Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 12:12 AM
Žinutė: #6
Greta Rašė:Mano senoji tai tik 225 gramus sveria Blink

Tai kūdena biški Hmmm Gal ji šiaip mažytė/smulki, nes normalaus dydžio žiurkei tai svoris toks sakyčiau mažokas... Mamuska su savo 312g. man jau nepatinka - stebėsiu ar nekrenta svoris, nes mano akimis tai ji tikrai sukūdo paskutiniu metu unsure

Močiutė svėrė 460g. per pirmą vizitą pas gydytojus po insulto, o paskui metė po 5-15g kasdien (kiek važinėjom badyt vaistų ir svėrėmės).
Prieš galą visai varganai atrodė, nežinau net kiek svėrė, bet vizualiai tai tik pusė žiurkos buvo likę Crying
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 12:27 AM
Žinutė: #7
O ką reiktų daryti, kad ji storesnė būtų? Kątik pavyko antrąja pasvert tai 248 gramai. Ne ką daugiau... Reikia jas kažkaip "pastorinti"... Blink
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 12:38 AM
Žinutė: #8
Nereikia jų "storinti" Lol Dėl savo Mamuskos tai aš susirūpinus nes paėmus į rankas jaučiu kad nebe taip, kad mažėja žiurka...

Jei jos normaliai atrodo ir nesudžiūvusios (ir neserga) tai viskas tvarkoj. Pvz. mūsų Blondė tai visai mažutė/smulkutė - su Ursa kokia palyginus ji ir šiaip dvigubai mažesnė/trumpesnė. Svoris irgi atitinkamai beveik dvigubai mažesnis. Tiesa, jos turbūt abi kraštutinumai - viena visai žirniukas, o kita tai turbūt didžiausia žiurkė kokią teko rankose laikyt ir ji visiškai ne stora, neįsivaizduoju kiek svertų jei netyčia nutuktų Roll
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 12:45 AM
Žinutė: #9
Nu kadangi atrodo lyg ir normaliai, tai jos turbūt tos smulkiosios Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-11-10, 02:42 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-11-10 02:44 PM ; skarBonka.)
Žinutė: #10
Pasvėriau šiandien aš saviške.. tai maždaug 500 gramų plius minus kukulis Blink neatrodo man kad ji labai nutukusHmmm nu tokia storoka, nors seip jokiu riebaliniu maistu neduodu Pinch
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split: Žiurkių svoris] perkam svarstykles MildaMilda 16 11,728 2011-06-30 11:41 AM
Last Post: ORNELLA
  Žiurkutės svoris marizza 7 4,963 2009-02-11 12:52 PM
Last Post: Ziuzia

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS