Thread Closed 
VMVT - Gyvūnų gerovės pažeidimai parduotuvėse ir kitur
2007-09-26, 03:33 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-03 09:01 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #1
Excl VMVT - Gyvūnų gerovės pažeidimai parduotuvėse ir kitur
Visus pranešimus apie gyvūnų gerovės pažeidimus registruoja ir tikrina Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

VMVT teikiami visi pranešimai, kai yra įrodymų ar prielaidų teigti, kad gyvūnai netinkamai laikomi, su jais žiauriai ar kenksmingai elgiamasi, jie kenčia alkį ar troškulį, netinkamai vežami, jiems gresia žūtis.

Apmaudu, tačiau daugelis gyvūnais prekiaujančių parduotuvių nesugeba tinkamai jais pasirūpinti ir sudaryti gyvūno poreikius atinkančias sąlygas laikinam gyvenimui parduotuvėje. Ypač graudu, kai tas "laikinumas" užsitęsia ir gyvūnas tokiom sąlygom priverstas gyventi ištisas savaites ar mėnesius. Jei išgyvena...
Nekompetetingas ir aplaidus personalas irgi prisideda savo kartais atvirai demonstruojamu abejingumu, o gyvūnėliai traktuojami kaip eilinė prekė ("supuvo/ nurašiau/ išmečiau" ... arba "oj, čia biški kažkas nulūžo, bet gal nupirks ir nepastebės").

Kuo rečiau liksim abejingi gyvūnų laikymo sąlygoms ir jų sveikatai, tuo greičiau galime tikėtis kažkokiu teigiamų pokyčių. Kiekvienas VMVT teikiamas pranešimas apie gyvūnų gerovės pažeidimus yra skaitomas ir tikrinamas, tad be to, kad liejame emocijas forumuose ir piktinamės kaip viskas blogai, galėtume sugaišti minutėlę ir užpildyti pranešimo formą. Kaip sakoma, per galvą niekas neduos, o žiūrėk gal ir pasikeis kažkas.

Tiesioginė nuoroda į elektroninės pranešimo formos pildymą.Citata:Pildant elektroninę gyvūnų gerovės pažeidimo pranešimo formą būtina nurodyti gyvūno rūšį, gyvūno laikymo ar suradimo vietą, gyvūno laikytojo vardą ir pavardę (jeigu yra žinomi) ir gyvūnų gerovės pažeidimo aplinkybes.

Visa Jūsų pateikta informacija apie gyvūnų gerovės pažeidimus yra labai svarbi - kuo ji išsamesnė, tuo sėkmingesnis gyvūnų gerovės pažeidimų pranešimo tyrimas.

Nurodykite savo el. pašto adresą arba telefoną, jei norite, kad Jus informuotume apie skundo tyrimo eigą ir rezultatus. Taip pat, esant būtinybei, galėtume susisiekti su Jumis dėl tyrimui reikalingos informacijos patikslinimo.
Rasti visas vartotojo žinutes
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split] Gyvūnų "gelbėjimas" iš parduotuvių: už ir prieš Irina 79 44,168 2010-10-19 07:08 PM
Last Post: Agne
  parduotuvės, kurios NEPREKIAUJA gyvūnais Diabolic 17 10,556 2009-02-23 03:45 PM
Last Post: gab1
  Džiugios naujienos iš Šveicarijos - greit įsigalios naujas gyvūnų gerovės įstatymas Diabolic 17 7,366 2008-08-22 02:14 PM
Last Post: Safyra

Peršokti į forumą:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS