Post Reply 
Kaip atsiranda kailiukai kailiniams...
2009-03-12, 07:46 PM
Žinutė: #11
RE: Kaip atsiranda kailiukai kailiniams...
Aš vos tik pradžia pažiūrėjau ir iš karto išjungiau. Kaip galima taip žiauriai elgtis su gyvunais.CryingCrying
Tiems žmonėms kurie taip elgesi patiktu jei su jeis taip pat elgtusi.Pinch

~>Vienas už visus ir visi už žiurkę<~
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-03-12, 08:35 PM
Žinutė: #12
Paskaičiau komentarus ir džiaugiuosi, kad man nerodo to video.
Jau vien įsivaizdavus, kaip gaminami kailiniai, bloga darosi Biaka

Man išvis nesuprantama, kam tie kailiniai. Juk ir dirbtiniai atrodo visai nieko, jei jau kažkam taip knieti pasipuošti kokia „dublionke”.
Cituoti šią žinutę
2009-03-14, 07:00 PM
Žinutė: #13
Kazkada si video rode per telika. Mano draugas ziurejo, paskui papasakojo.. man uzteko...

There is always hope...
Niekada nepamiršiu:
Mažylis 2008.08.-2010.05.13
Zubrik 2008.11.16-2010.10.02
Sioma 2009.02.19-2010.10.05
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-03-15, 12:17 AM
Žinutė: #14
Nu taip, ziauru... As kailiniu ir taip niekada nenesioju ir neturiu, man nepatinka.

Bet panasiu vaizdeliu pilna galima rast, ir kaip mesai kiaules kokias, ir kaip sunis valgo... Taip yra, cia biznis... Kazkas is to pinigelius darosi, jei yra paklausa, yra ir pasiula. Liudna, bet Pinch
Cituoti šią žinutę
2009-03-15, 02:09 AM
Žinutė: #15
Man tai šlykščiausia pasirodė ,kad gyvūną visaip bando užmušt, apsvaigint. Bet to pilnai nepadaro. Tai ant kaklo užlipa tai dar su peiliu pakapoja ir dar kitaip. Kaip taip galima paimi koki pagalį. Triaukšt per kaklą ir viskas. O čia dabar kankina, kankina. Ir dar po kailio nudirimo palieka sava mirtimi padvėst. Čia tai žiaurumo viršūnė. Nemanau ,kad žiauriau dar sumastytum tokiam gyvūnui padaryt.
Cituoti šią žinutę
2009-03-15, 02:23 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-03-15 02:24 AM ; Sem.)
Žinutė: #16
geras filmas earthlings, na seip nieko jame gero visiskai, ziaurus jis labai, bet ten apie visa pramone su gyvunais, nuo maisto iki cirku ir pan, verta pamatyt tiems kas nebijo tiesos...o apie ta video komentarus beprasmiska jau ir sakyt, gyvunam jie vistiek nepades...kur ritasi pasaulis, kur zmogus ten katastrofos, isnaudojimai, zudynes...
Cituoti šią žinutę
2009-03-15, 12:17 PM
Žinutė: #17
Nežiūrėjau viso video,ne man tokie vaizdai,užteko komentarus pasiskaityt. Bet tai dar nereiškia,kad visi taip elgiasi.Čia kaip supratau,pačią pradžią pamačius,kažkokioj atsilikusių puslaukinių šalyje filmuota.Nemanau,kad civilizuotose šalyse daug tokių atvejų pasitaiko. Yra daug būdų ir priemonių,kad greitai ir be kankinimo pribaigt gyvūną. Ir išviso,be natūralių kailių ir kailinių galima gyvent,o jau kas dėl maistui auginamų,tai čia jau niekur nedingsi.
Cituoti šią žinutę
2009-03-17, 12:21 PM
Žinutė: #18
Netikiu, taip dar o visur, aišku, rytų šalių atstovai, tuo didžiuojasi, jeigu ten prekiauja gyvais šunimis jau be kailio (turguje) tai jau baisu, nes pas mus kiaulių taip rodos nemačiau pardavinėjans.
Bet užmušinėja visur, nes numarinti gyvūna be skausto- kainuoja, nebent jau koks gyvūnų mylėtojas kailinius gamintų, kad man atrodo nelogiška
Cituoti šią žinutę
2010-03-09, 01:17 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-03-09 01:39 PM ; Agnyte.)
Žinutė: #19
CryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCrying
Siaube kaip taip galima (keikuos nepykstam) jie Lochai, debilai nesveiki
CryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCryingCrying

Ryte - Kiaule papjauti yra langviau negu miela, pukuota, maza, svelnu, gyvuneli.
Siaubas, yra toks daiktas kaip elektosokas o ne dauzymas galvos i zeme, Yra NEGYVO Gyvuno odos lupimas o ne gyvo kuris viska jaucia ir pan. Tam yra skirto tam tikros priemones...

Tarkim kamnors dabar nuluptu GYVAM oda tai koks jausmas butu???...

O, gal dar paklausia kai zudo gyvunus ar savanoriu yra???
O gal pabuciuoja pries zudant???

NE NE NE ir dar karta NE!!!!!!
Nieks neatsizvelgia i gyvunus i ju lukescius i ju gyvanima i JUOS nera kreipiamas demesys Jie tik purvini, seni lauko gyvunai...
Tad kiekvienas kreipkime demesi viena i kita ir nepamirskime kad yra ir kiti o ne vien mes... Kraugeriai, hanibalai, barbarai ZMONES.

Mylekime juos taip kaip jie myli mus, ir jei zmones skriaudzia, zudo GERIAUSIUS musu draugus tai tu zmoniu sirdyse tik didele, balta, nieko neverta deme kurios jau niekas nebeis valys tie zmones gime barbarais, yra barbarais ir visa laika bus nieko neverti barbarai kurie neatsizvelgia i kutu lukescius ir jiems nusispjaut i mus ir i juos.......... MES UZ GYVUNUS!!!! <333
Cituoti šią žinutę
2010-03-09, 01:31 PM
Žinutė: #20
Vieni turi humaniškumo kiti ne, pastarieji ir lupa ,ir daužo... o požiūri vaikystej formuot reikia į gyvą padarą, jei pagarbos gyvybei mažam esant nebuvo išmokyta tai ko norėt....

"When the power of love overcomes the love of power the world will know peace." Jimi Hendrix
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS