Post Reply 
Kaip atsiranda kailiukai kailiniams...
2009-03-03, 09:42 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-03-06 05:04 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #1
Kaip atsiranda kailiukai kailiniams...
Manau kiekvienam žmogui reikia pažiūrėti šią filmuotą medžiagą. Tuomet pasidarys aišku iš kur ir kaip pas mus atsiranda daugumos taip mėgstami kailiniai..

Jei esat labai silpnų nervų - nežiūrėkit.

(Gali paleisti ne per visas naršykles. Man paleido per Mozilla Firefox.)

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/

Perspėjimas dėl video turinio - jautriems žmonėms ir vaikams patartina nežiūrėti. //Dia
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-03-03, 09:54 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-03-03 09:54 PM ; Vil.)
Žinutė: #2
RE: Kaip atsiranda kailiukai kailiniams...
O vaikyti...
Ne mano nervams, ne mano...
Niekad tokiu iki galo paziuret negaliu, o manau kad man ir nebutina. Kailiu nenesioju, gyvunelius myliu, mesos nevalgau...

Pinch
Cituoti šią žinutę
2009-03-03, 09:59 PM
Žinutė: #3
o gash, viso nedaziurejau, nes jau einu miegoti tai galvojau kad neuzmigsiu. as ir pati esu pries kailius, ir kailiniu nenesioju. net neisivaizduoju kaip taip galima elgtis su gyvunais. Crying
Cituoti šią žinutę
2009-03-04, 02:50 PM
Žinutė: #4
dar karta paziurejau, ir labai daug paziurejau. negaliu, asaros savaime varo is akiu. net neissivaizduoju koks turi buti zmogus kad taip elgtusi...CryingSad
Cituoti šią žinutę
2009-03-04, 03:20 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-03-04 03:22 PM ; MildaMilda.)
Žinutė: #5
net nejungiau.
ir, asmeniškai pasakius, drįsčiau pasakyti, jog nemėgstu, kai tokie dalykai yra keliami į forumus.
aš galiu irgi gal pamanyti, jog visiems reikia pažiūrėti, kas būna, kai žiurkės veisiamos šiaip sau ir įdėti vaizdą, kaip smauglys čiaumoja kokį jauniklį...
čia žmonės susirenka ne nustatinėti ir vertinti moralinių normų: nešioti kailinius ar ne, valgyti mėsą ar ne ir t.t., o visgi smagiai pasišnekučiuoti, gauti vertingų atsakymų, pasidalinti džiaugsmais ir vargais.
antžmogių elgesio pilna ne tik kasdienybė, bet dar ir visas internetas aplink forumus, kuriuose kalbama ne apie tai.
tai kam gadinrti(s) nuotaikas?
čia mano nuomonė, bet visgi nuomonė.

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2009-03-04, 04:02 PM
Žinutė: #6
Kas nori tas žiūri, niekas ir niekam to per prievartą nekiša. Man pasirodė, kad tokį vaizdą turi pamatyti visi, ir ne tik pamatyti, bet ir parodyti kitiems. Nes tik labai mažai žmonių iš tiesų žino kas yra daroma su gyvūnėliais. Jei kažką ižeidžiau, supykdžiau ar pan. - atsiprašau.
Cituoti šią žinutę
2009-03-05, 01:21 PM
Žinutė: #7
Pritariu Awia. Jei uzsimerksim, niekas nuo to pasikeis. O as specialiai ta nuoroda dar ir draugams issiuntinejau su prierasu: ar vis dar nori kailiniu? manau, dalis tikrai nebenores...
Cituoti šią žinutę
2009-03-05, 02:40 PM
Žinutė: #8
Cia situ net nepavadinciau ju zmonemis - tai padarai zmoniu pavidalu .Man paciam teko savo auginamus triusius uzmusineti - gyvo tai nevalgysi . Bet atsiprasau - gyvam kaili nudirti tai tikrai turi buti visiskas sadistas ir dar plius debilas .Gyvunai uzmusinejami - kaip galima greiciau ir kad kuo maziau turetu kanciu , tai yra per ju pazeidziamiausia ir greiciausia vieta . Vieni svaiginami elektra , kitiems kaip pvz triusiams seriama per galva ir jiems mirtis ateina akimirksniu (nes triusis atlaiko didele elektros srove).Klausiau savo pazystamo , kuris Kaune laike lapiu ferma - ar irgi panasiai elgesi - tai jis mane beveik durnium isvadino . Lapes budavo uzmigdomos vaistais , kuriais uzmigdo veterinarai , o tik po to nudiriamas kailis . Kiaules skerdykloje taip pat kiek zinau pirma svaigina saudami spec sautuvu i galva , o tik po to jas pjauna .
Siaip as esu pries visokius kailius .Man irgi slykstu kai moterys jeis devi , iskyrus tuos kai gyvunai auginami maistui , o kailis lieka tik kaip antrine zaliava - negi nuzudes gyvuna ir suvalges ji kaili ismesi (triusiai , avys , kiaules ir tt).
Zodziu cia ka matot yra virs visko - zmonijos parazitai.Pacius juos krokodilams suserti reiktu, tai nors naudos butu .
Ir is viso nepirkit tu kailiu - tai ir nebus kam uzmusineti .
Cituoti šią žinutę
2009-03-05, 05:14 PM
Žinutė: #9
Del kiauliu ir mesos skerdyklu as girdejau visai litokiu atsiliepimu, + is pirmu lupu , nes pazystamas mesininku dirbo... Biaka
Cituoti šią žinutę
2009-03-06, 04:22 PM
Žinutė: #10
Viso nedažiūrėjau.Kaip taip įmanoma.Žvėris ne žmonės. Kai priartino to gyvunėlio snukutį jis dar buvo gyvas...Bet jį pjauste,korto jam kojas,o pas jį matėsii ašarotos akys ;( Žvėris tie žmonės,varkšai gyvūnai..Jaučiu naktį nemiegosiu ,debilai negaliu.

cuppa and willey . <3
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS