Post Reply 

Thread Rating:
  • 7 Votes - 4.86 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narvo dydžio kalkuliatorius
2010-05-25, 06:30 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-12-23 08:42 PM ; Vaiva.)
Žinutė: #31
RE: Narvo dydžio kalkuliatorius
.....
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-05-25, 06:54 PM
Žinutė: #32
Gaila kad tu ne iš Kauno, nes voverinis narvas (71x40x78cm) Kikoj kainuoja 203,-lt, o Aleksoto turguje Kaune 110,-lt

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-05-25, 07:09 PM
Žinutė: #33
Mano nuomone, durys nedidelė problema, nesunkus darbas prasiplatinti.{:
Cituoti šią žinutę
2011-07-13, 12:26 PM
Žinutė: #34
Pagal mano išmatavimus telpa trys žiurkės. Bet kažkaip nesuprantu tas narvas buvo triušio, nu toks nemažas, bet manau, kad trys žiurkės netilptų.Blink
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-07-13, 01:56 PM
Žinutė: #35
Nepasikliauju aš šituo kalkuliatorium...
Cituoti šią žinutę
2011-07-13, 06:03 PM
Žinutė: #36
(2011-07-13 12:26 PM)Myliuziurke Rašė:  Pagal mano išmatavimus telpa trys žiurkės. Bet kažkaip nesuprantu tas narvas buvo triušio, nu toks nemažas, bet manau, kad trys žiurkės netilptų.Blink
Triušio narvai įvairių dydžių būna Smile kai kurių vien dugnas 100-120cm x 50-60cm. Pas mane ligota senutė irgi triušiniam narve puikiai gyvena.
Didžiausia triušinių/kiaulyčių narvų problema - jaunom žiurkėm jie per žemi, ir dažnai būna per dideli tarpai tarp grotų.
Beje, ar neužmiršai kalkuliatoriuje užsistatyti "cm" ?

(2011-07-13 01:56 PM)rudagazele Rašė:  Nepasikliauju aš šituo kalkuliatorium...
O kuo jis tau neįtiko?
Man kalkuliatorius tikrai puikus orientyras į žiurkių skaičių narve.
Svarbu tik gerai matmenis suvesti ir neužmiršti inčus į cm pakeisti Smile

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2011-07-14, 11:23 AM
Žinutė: #37
Pasidariau i cm.Smile
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2013-07-16, 07:51 PM
Žinutė: #38
Sveikos, esu naujoke. Mazdaug po 3 ar 2 metu noreciau pirkti ziurkiuka, bet skaiciau kad reikia pirkti is kart du. Tai vat, norejau jusu paklaust ar pradziai kol dar mazuciai ziurkiukai bus galima juos laikyti narve kurio ismatavimai : ilgis: 40, plotis: 25 mazdaug ir aukstis:60 cm. Tai mano papugeliu narvas. Siaip turiu dar ir kita toki apvalu narveli, jei juos kaip nors sujunkciau gautusi nemazas narvas. Galvoju kol mazi uztektu ir tokio, o kai paaugtu ieskociau kur pigiau nusipirkti didesni narva, nes dabar kai parduotuvese paziurejau narvu kainas tai net akys ant kaktos issoko...
Cituoti šią žinutę
2013-07-16, 11:17 PM
Žinutė: #39
(2013-07-16 07:51 PM)Dovile Rašė:  Sveikos, esu naujoke. Mazdaug po 3 ar 2 metu noreciau pirkti ziurkiuka, bet skaiciau kad reikia pirkti is kart du. Tai vat, norejau jusu paklaust ar pradziai kol dar mazuciai ziurkiukai bus galima juos laikyti narve kurio ismatavimai : ilgis: 40, plotis: 25 mazdaug ir aukstis:60 cm. Tai mano papugeliu narvas. Siaip turiu dar ir kita toki apvalu narveli, jei juos kaip nors sujunkciau gautusi nemazas narvas. Galvoju kol mazi uztektu ir tokio, o kai paaugtu ieskociau kur pigiau nusipirkti didesni narva, nes dabar kai parduotuvese paziurejau narvu kainas tai net akys ant kaktos issoko...
Dovile, kadangi žiurkes norėsi laikyti po 3 ar 2 metų, tai manau per tą laiką tikrai įmanoma susitaupyti pinigėlių normaliam narvui Smile Tavo "paukštinis" narvas net mažoms žiurkėms bus per mažas - aukščio minimaliai pakaktų, bet per daug mažas "dugno plotas". Žiurkytės labai greitai auga - parduodamos anksčiausiai 5-6 savaičių, o po 3-4 mėnesių jos jau pasiekia suaugusios žiurkės dydį. Be to vaikystėj/paauglystėj žiurkėms reikalinga didelė erdvė lakstymams ir žaidimams. O daugelis merginų išlieka labai judrios iki pat 2 metų (vaikinai ramesni, bet jie būna didesni todėl jiems irgi reikia pakankamai didelio narvo)
Naujų narvų kainos Lietuvoje deja iš tikrųjų nerealiai didelės (priešingai nei užsienyje). Bet yra pigesni variantai:
- galima darytis narvą pačiam
- galima pirkti naudotą narvą (pati šiandien pardaviau pakankamai didelį narvą už 40,- lt).

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2013-07-17, 08:24 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2013-07-17 08:27 PM ; Dovile.)
Žinutė: #40
Ornella, labai tau aciu uz info. tikrai kai pagalvoji per tuos metus galima susitaupyt nemazai pinigeliu, po 2 ar 3 metu todel, kad papugeles turetu iseiti anapilin... Aisku to nelaukiu, bet jau pagalvojau apie ziurkytes, nes jei dabar prkciau butu daug vargo, nes dar turiu katina, o paskui dar ir mokykla, bureliai prasides, neturesiu tiek laiko uzsiimti su gyvuneliais, tad galvoju geriau palaukti, negu pirkti akis isdegus... Del narvo darymosi tai abejoju ar man pavyktu, pritrukciau kantrybes, turbut, kad teks taupytis pinigeliu arba ieskoti skelbimuose. Dar butu idomu suzinoti ka geriau laikyti ar patinelius ar pateles (poreles nenoriu, nes zinau kad labai greit dauginasi), kuri lytis mielesne, prieraisesne? Siaip galvojau pirkti viena patele, bet paskaiciau foruma ir suzinojau, kad vieno ziurkiuko negalima laikyti.
P.S. iskart aciu uz info Smile)
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Vidutinio dydžio narvai? Insomnia 24 12,150 2015-02-12 06:29 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS