Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - transporteris
2011-06-08, 09:03 PM
Žinutė: #81
RE: DIY - transporteris
Pastaba dėl dėžės su ružavu dangčiu - pro tas skyles "rankenas" šonuose be vargo pralenda visi vaikai ir dauguma smulkesnio sudėjimo žiurkių.

Plius man super keista, kai žmonės į transporterį kraiką krauną. Pas mus visada palutės + popierius. Ir turim su savim ruloną šviežio popieriaus pakeitimui. Na, man šiaip nepriimtina kai žiurkės ant kraiko miega.

Ir maisto indelis tas paukštinis labai neblogai laikosi prie sienos su dvipusiu skotchiu priklijuotas.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-06-08, 09:13 PM
Žinutė: #82
(2011-06-08 09:03 PM)Diabolic Rašė:  Pastaba dėl dėžės su ružavu dangčiu - pro tas skyles "rankenas" šonuose be vargo pralenda visi vaikai ir dauguma smulkesnio sudėjimo žiurkių.
Šitas konkretus transporteris buvo skirtas dideliam berniukui Smile Šeimininkė specialiai ieškojo su tom skylėm "rankenom" nes vaikinas turėjo keliauti vasarą ilgesnį laiką, o tai yra papildoma ventiliacija

(2011-06-08 09:03 PM)Diabolic Rašė:  Plius man super keista, kai žmonės į transporterį kraiką krauną. Pas mus visada palutės + popierius. Ir turim su savim ruloną šviežio popieriaus pakeitimui. Na, man šiaip nepriimtina kai žiurkės ant kraiko miega.
Ligonėms aš visada tik palutes dedu.
O vat jei merginų keletas o važiuoti reikia ilgesnį laiką tai irgi dažnai dedu kraiką (tik ne tokį stambų, o kukurūzinį) - jis geriau sysius sugeria, kvapo mažiau ir kakiai "pasislepia"
O miegojimui transporteryje hamakas yra Smile arba medžiaginis namelis

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2016-06-25, 02:58 PM
Žinutė: #83
Nenoriu kurti atskiros temos, bet norėčiau paklausti pas Aladino transporterių turėtojus - kaip jums to transporterio užsegimas? Mane taip nervina, kad reikia pakišti dangčio užsegimą į vidų, labai sunku uždaryti. O mano žiurka nemėgsta transporterio ir vis kiša galvą, bijau prispausti unsure Kai uždarinėju, dangtis kartais užstringa akimirkai, o žiurkė pro likusius tarpus mėgina išlysti. Ir tada jis užsitrenkia, man kaskart didžiulis stresas. Visad bandau numesti kokį skanesnį maisto gabaliuką, kad nukreipti žiurkės dėmesį, arba užmetu kokį skudurą ant žiurkės, kad kol ji išsikapstys spėčiau uždaryti tą nelemtą dangtį. Ir graudu, ir juokinga Lol

Gal turit idėjų, kaip kitaip galima būtų uždaryti transporterį? Roll

Visada liks mano širdyje...Žurka, Vanilė, Mažė, Alisa, Ketė, Sonia, Alex, Zara, Yoko, Maja, Megė. <3
Cituoti šią žinutę
2016-06-25, 10:49 PM
Žinutė: #84
Pas mane du Aladinai - vidutinis ir didelis. Manęs kažkaip užsegimas nenervina Big Grin užsisega normaliai, aišku būna kad kas nors kiša kojas-nosis, kažkam net buvau pirštus prispaudusi, bet užtat žinau kad bekeliaujant žiurkės neatsidarys. Aš į transporterį dedu medžiaginį namelį, tai kol jį tyrinėja spėju normaliai užsegti.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2016-06-26, 12:02 AM
Žinutė: #85
Aš kažkada turėjau Aladiną, užsiseginėjo žymiai lengviau, nei šitas naujas modelis. Bent jau man atrodo, kad senasis atrodė truputį kitaip. Arba man pakliuvo kažkoks brokuotas. Labai sunkiai užsidaro... Manau ir su kokiais kabliukais žiurkos nepabėgtų, bet niekaip nesugalvoju, kaip ''apeiti'' tą užsegimą Smile
Megei niekas neįdomu, kai tik įdedu į transporterį, kaip mat bando iššokti. Vienintelis saugiausias būdas, duodantis man bent 5 extra sekundes - tai užmesti ant žiurkos skuduriuką ir kol ji bando išlyst į paviršių, aš nervingai bandau susegti transporterio dangtį Big Grin

Visada liks mano širdyje...Žurka, Vanilė, Mažė, Alisa, Ketė, Sonia, Alex, Zara, Yoko, Maja, Megė. <3
Cituoti šią žinutę
2016-06-26, 06:45 AM
Žinutė: #86
(2016-06-26 12:02 AM)Insomnia Rašė:  Aš kažkada turėjau Aladiną, užsiseginėjo žymiai lengviau, nei šitas naujas modelis.
O argi atsirado naujas modelis? Ferplasto kataloge transporteriai atrodo lygiai taip pat kaip anksčiau.
Man rodos užsegimas yra individualus dalykas, pvz. mano transporteris užsidarinėja lengviau nei kad buvęs pas draugę (bet aš jį daug dažniau naudoju)
Gali pakabinti transporteryje "dvigubą" hamaką, kol Megė iš jo išlįs lengvai užsegsi transporterį.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2016-06-27, 09:00 PM
Žinutė: #87
As turejau faina Aladina, kuris biski iskeliavo is manes ir nebegrizo.
Tenka matyti aladinus su nepatogiais uzsegimais, apie kuriuos sneka Insomnia, jie kiek kitokie nei senesni, plastikas kitoks.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2017-12-04, 09:33 AM
Žinutė: #88
SOS! Reikia greito patarimo. Mano transporteris su tik skylėm viršutinėj daly. Reikia žiurką pernešti per lauką (2-3 min). Šiandien šalta ir gan vėjuota. Ar užteks įdėti į vidų pleduką ir iš išorės apsukti kitu pledu? Neperpūs? Ar geriau žiurkę kišti po skvernu? Bet parsinešant gali netikti po skvernu variantas.. Nei šunim nei katėm skirto nešiojimo krepšio dėl šilumos neturiu.
Cituoti šią žinutę
2017-12-04, 10:31 PM
Žinutė: #89
Aurelija, pilnai užtenka transporterį apsukti pledu ar šiltu megztiniu ir įdėti į bet kokią paprastą neperpučiamą tašę.
Jei transporterio dydis leidžia viduje galima pakabinti hamaką ar įdėti medžiaginį namuką.
Labiau šiltinti reikia tik per žiemos šalčius ir jei ilgiau keliauji valdišku transportu.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2017-12-05, 08:43 AM
Žinutė: #90
Dėkui, žinosiu kitam kartui Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 6,219 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės Diabolic 198 124,896 2012-05-17 05:30 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Kaip pasigaminti narvą Diabolic 198 167,076 2012-01-31 05:51 PM
Last Post: *Kvietkutea*

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS