Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - transporteris
2008-09-02, 03:56 PM
Žinutė: #11
RE: DIY - transporteris
Vilniaus akropoly, Ermitaže yra pikniko dėžės, skylėtos, visokių dydžių, viršus atsidaro po pusę, "durelės" užsifiksuoja, 2iejų rankenų. Čiupinėjau. Geda Lyg 15 lt.

<:3)~~
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-01-26, 08:30 PM
Žinutė: #12
Kaip manot, kokie transporterio matmenys yra butini ir pakankami dviem suaugusioms ziurkems? Kazkaip parduotuviniai labai jau maziukai man atrodo (toks ispudis, kad sudesi tas ziurkes kaip i konservu skardine..). Na, maziukai bent jau tie kur KK galima rasti, tai akys pacios i kaciu transporterius krypti pradeda, bet jie visi tamsus, o jei toliau kur gabent reiketu, tai kazkaip nesinoretu ikisti ziurkes kur ji nieko nematytu, kazkaip atrodo, kad didesnis stresas butu...
Na, trumpai tariant, noretusi optimalaus varianto, kad ir ziurkems bent kiek tai imanoma gerai butu ir be abejo, kad nebutu per didelis ir butu patogu gabenti...
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 02:00 PM
Žinutė: #13
Pas mane Ferplast Transportavimo narvelis ALADINO LARGE, labai esu patenkinta
Cituoti šią žinutę
2009-02-17, 08:19 PM
Žinutė: #14
Turiu klausimeli radau klipuka ir ten kaciu ir sunu transporterius naudoja ziurkom tai cia gera ideja ar nelabai?
va nuoroda

Ginčytis su moterim, tai tas pats, kas pulti tanką.
Cituoti šią žinutę
2009-02-17, 08:26 PM
Žinutė: #15
Saviškius vežioji tik 5 min. kelio iki vet, tai tašę naudojam.
Turbūt priklauso nuo aktyvumo. Tą tinklelį pragraužt - nėr kas veikt. Jei veži rankose, prižiūri, gerai. Pastatysi 10čiai minučių - norės išeiti, ir būdą suras, patikėk, ypač jei ne vienas.

Jei veži pvz. po operacijos, tai geriau būtų kietas pagrindas, kad nesimakaluotų.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2009-03-28, 08:59 AM
Žinutė: #16
Įsigijau ir aš tokį daiktą:

[Paveiksliukas: Picture049-1.jpg]

[Paveiksliukas: Picture050-1.jpg]

Matmenų nei nežinau, tik pats didžiausias iš tokių. Na, ta proga jei prireiks ir savo pacanus patalpinti. Kainavo 48 su centais.

Iš esmės tai pirkau mažiesiems parsinešt, kad nesušaltų, nes savo didžkius suvynioju į šaliką ir po striuke pasikišu, kai reik pas vet keliauti. Na, bet jei prireiktų abu kartu ar kelis, tai reikia jau ir trqansporterio.
Cituoti šią žinutę
2009-03-28, 09:07 AM
Žinutė: #17
Oho koks! Valio
Mes irgi transporteri turim, bet ta persvieciama, vos ne terariuma. Patogus dalykas, i tase telpa (tam atvejui, kad zmoniu negasdint mieste Lol ), bet gan mazas. Kol ziurkos mazytes buvo, tai atrode viskas puiku, o dabar pabandziau idet, tai net nusistebejau, ant kiek paaugo mazosios Smile
Cituoti šią žinutę
2009-03-28, 09:16 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-03-28 09:24 AM ; medooza.)
Žinutė: #18
Nu maniškis tikrai didelis, mano 2 900-graminiai laisvai telpa. Šiaip sakė jis triušiams turbūt skirtas. Į tašę jokią netilptų, nebent į maišą parduotuvinį Smile
Cituoti šią žinutę
2009-03-29, 06:40 PM
Žinutė: #19
Aš tai kaip transporterį naudoju savo šuniuko tašytę,ikišu paklodę.Šilta ir jauku,bet vistiek ketinu įsigyti transporerį.. Smile

cuppa and willey . <3
Cituoti šią žinutę
2009-03-30, 10:10 AM
Žinutė: #20
Medooza, nusipirkai turbūt tą, kurį aš kažkada žiūrėjau, bet nepirkau. Smile

It is not enough to succeed, others must fail. (Gore Vidal)
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 7,532 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės Diabolic 198 145,289 2012-05-17 05:30 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Kaip pasigaminti narvą Diabolic 198 192,918 2012-01-31 05:51 PM
Last Post: *Kvietkutea*

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS