Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - transporteris
2007-10-28, 11:09 PM
Žinutė: #1
DIY - transporteris
Perkeliu savo senovines transporterio gamybos "instrukcijas" iš kito forumo.
Šiandienai man šis transporteris jau per mažas, nors dvi žiurkės telpa pakankamai normaliai (Mamuska su Ursa paskutinį kartą jame pas veterinarą keliavo). Jei rasiu didesnę dėžę už normalią kainą, ko gero, naują pasigaminsiu.
Parduotuviniai transporteriai turbūt geresnis sprendimas, bet jie maži ir brangūs Roll

Taigi, dežutė pirkta is Jysk'o už 25Lt. Matmenys 36x28x16. Šiaip vadinosi įrankių dėžė ir viduj dar buvo stalčiukas smulkmenoms. Vienintelis trūkumas- idiotiška rankena, kuri veikia kaip supynės.

[Paveiksliukas: ymi0v4_b963deb57bb3b8eaa7845c0cfe69f525.jpg]

Manau, paveiksliukai pakankamai aiškūs, o ir darbas labai greitas. Jei bus kokiu klausimų - rašykit Smile

[Paveiksliukas: ymi0ve_b963deb57bb3b8eaa7845c0cfe69f525.jpg]

[Paveiksliukas: ymi0vg_b963deb57bb3b8eaa7845c0cfe69f525.jpg]

[Paveiksliukas: ymi0vb_b963deb57bb3b8eaa7845c0cfe69f525.jpg]
Čia smarkiai persistengiau su dirželių kiekiu

[Paveiksliukas: ymi0v9_b963deb57bb3b8eaa7845c0cfe69f525.jpg]

[Paveiksliukas: ymi0vd_b963deb57bb3b8eaa7845c0cfe69f525.jpg]
Eilės tvarka: Pjūkliukas (lomzikas), replės kandikliai (laidų dirželiams), dildė (nupjauto plastiko kraštams), tinklo žirklės, yla, kanceliarinis peiliukas, žiebtuvėlis (ylai įkaitinti), laidų dirželiai.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-08-01, 10:50 AM
Žinutė: #2
RE: DIY - transporteris
Merginu naujas transporteris. Gal kam tokia ideja irgi pasitarnaus.
Aukstis x plotis x ilgis = 20x28x38 (cm)

[Paveiksliukas: transporteris1.jpg]

[Paveiksliukas: transporteris2.jpg]

[Paveiksliukas: transporteris3.jpg]

Dekui Laurai uz pagalba ir technini igyvendinima!
Cituoti šią žinutę
2008-08-31, 09:17 PM
Žinutė: #3
Na va, kyla noras ir, manau, bus ir būtinybė, įsigyti transporterį. Kadangi 99 proc. tikimybė, jog pati jo negaminsiu (nes ir tingiu, ir gražiau man gatavas), būtų lb smagu, jei ką patartumėt. Gal žinot kokių vietų be Kikos, kur galima įsigyt normalų transporterį už nebaisią kainą (man tai būtų iki 70 Lt)? Gal galit pasidalint patirtim, į ką reiktų atsižvelgt renkantis? Ką galit pasakyt apie šį:

http://www.kika.lt/index.php?module=cata...Id=1071451

It is not enough to succeed, others must fail. (Gore Vidal)
Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 07:12 AM
Žinutė: #4
Ferplast ALADINO Large, greit keliausiu jo pirkti.
http://www.zuvele.lt/inc/prod.php?194

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 09:53 AM
Žinutė: #5
Wim - manau, žiurkom transportuotis patogiau kai yra normalus priėjimas iš viršaus, ne iš šono. Nors ir tokius naudoja (manrods Aisha pirko, gali paklaust kokie įspūdžiai). Tik tų durų tinklas ko gero stambokas - tavo vyrai gal ir nepralįs, bet smulkios damos ir vaikai gali landžiot (t.y., gali reikėt smulkesniu tinkliuku aptraukti).

Inga - man tas daiktas mažas atrodo. Aišku, reikėtų pačiupinėt gyvai, bet kažkurį Ferplast'ą turėjau progos apžiūrėt (tetulės jame atvažiavo), tai biški ankštas. Galbūt ten mažesnis modelis buvo. Vaikus parsivežti gerai, viena/dvi žiurkes transportuot trumpais atstumais irgi pusė bėdos, bet šiaip norėtųsi erdvesnio.
Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 09:56 AM
Žinutė: #6
O, čia visai malonios kainos. Smile Beje, nėr problemų dėl prekių trūkumo? Vilniuj būnu tik savaitgaliais ir tai ne visada, taigi bet kada negaliu užeit.
Gal dar gali pasakyt, keliom žiurkėm vienu metu tinkamas transporteris, kurį išsirinkai? Aš mąstau dar ir apie "šuninius", man patinka, kad jie didesni (žiūriu į ateitį Big Grin). Ar geriau imti tą graužikams?

Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 10:38 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-09-01 10:49 AM ; Ingoszke.)
Žinutė: #7
Planuoju šią savaitę važiuoti į žuvelę, sužinosiu kaip ten kas, pasidalinsiu įspūdžiais. Gal ką ir nusipirksiu...
Dia, kad man tik trumpais atstumais lyg ir reikia. Šiaip ar taip, reikia pačiupinėti Smile

Nu va, paskambinau, turi. Šiandien vargu ar spėsiu, bandysiu trečiadienį važiuot.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 12:49 PM
Žinutė: #8
o ka manot apie mazus narvelius naudojamus transporeriu? toki dabar turiu,bet man rodos didziausia beda kad vejas gali perput.
Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 12:52 PM
Žinutė: #9
Užvynioji kokį dekį, kurio negaila kad sukramtys ir nešiesi Smile
Aš ir ant saviškio pakankamai uždaro vynioju dekutį, kai vėjuota/šalta, nors ir tik iki mašinos nueit reikia.
Cituoti šią žinutę
2008-09-01, 03:51 PM
Žinutė: #10
Priėjimas iš viršaus gal ir patogesnis, bet kad sunku tokį transporterį rast (bent jau man, kas nors gal žino vietų). Toks, kokį Ingoszke išsirinko, man labai patiktų, bet jo, atrodo mažokas.

Kas nors dar kokių siūlymų? Smile

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 7,541 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės Diabolic 198 145,391 2012-05-17 05:30 PM
Last Post: ORNELLA
  DIY - Kaip pasigaminti narvą Diabolic 198 193,051 2012-01-31 05:51 PM
Last Post: *Kvietkutea*

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS