Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japoniškos pelytės
2012-04-25, 05:54 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-04-25 05:57 PM ; Bohema.)
Žinutė: #301
RE: Japoniškos pelytės
Dėl vienos neatsakingos mergaitės, pas mane atkeliavo 7 pelės. Visos patelės. Dvi maždaug 1mėn amžiaus, o kitos apie 3-4mėn. Viena jau matosi, kad nėščia. Tai va, šią savaitę turėtų būti pagausėjimas. Jau galima rezervuoti peliukus. Labai ieškomi geri ir atsakingi žmonės, kurie priimtų į savo šeimą šiuos mažus fainuoliukus. Kiek vėliau, kai susitvarkysim visas sveikatos problemėles ir būsiu visiškai rami, bus dovanojamos ir visos kitos pelės. Smile vėliau įmesiu foto.

Ir turiu klausimą. Gal kas iš žiūrkių ar pelių augintojų buvot susidūrę. Ant vienos pelytės nugaros yra tokia lyg ir pūslė. Plaukai nenuslinkę toj vietoj, ta pūslė atrodo minkšta, ir kai liečiu nepanašu, kad jai skaudėtų. Nudegti mažė tikrai neturėjo kur. Neįsivaizduoju kas čia galėtų būti ir nežinau ką daryt.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-11-26, 09:23 PM
Žinutė: #302
Pelių nebijau (kirmėlės didžiausias siaubas), bet kažkaip į rankas neimdavau kažkaip. ir pelės buvo tik maistas mano žalčiui. Ir tai prie pelių nesiliesdavau, tik su indeliu pagaunu, išmetu ir viskas. nemalonu ir tiek.

kol gyvenimo aplinkybės pasikeitė. žaltys paskelbė bado streiką. kaip tik buvau nupirkusi japonišką pelytę, juodą, bet dar aklą. kūdikis dar buvo, nors jau pūkas juodas buvo. na žaltys nevalgė. ką daryti.... dvi dienas gulėjo tas kūdikis pas žaltį. Iš pradžių lyg ir bandė žaltys imti tą pelę, prismaugė, bet ne pilnai, todėl išgyveno. dvi dienas guli, man jau kažkaip viduj negera, nes nu blyn, atsiprašant, gaila peliuko, guli, badauja, taip ir mirs iš bado... bet ką daryti, pats gi nevalgo, net nemato.

nu ką gi, teko sukaupti valią. ėjau į vaistinę, pirkau pipetę. nors žinau kad negerai pirktiniu pienu, bet galvoju, na gal nors kažkiek ne taip badu mirs. lašinau į burną. bandė gerti. bet po dienos pagalvojau velnias čia iš to pieno, kiek ilgai čia skysčiu gyvas būsi, o kai dar nežinia ar pakankamai jis ten atsigeria. na košelių gi nevirsiu. vėl į parduotuvę, į kūdijkių maistą, rada kaž-kokią moliūgų vištienos tyrelę. galvojau visgi su mėsa bus riebiau. tai ta košele prašėriau aš tą peliuką 4 dienas kažkur jei ne daugiau. nežinau kiek jsi ten sočiai privalgydavo, nes man atrodo kad visai nedaug, nors iš pradžių lyg ir imdavo valgyti, bet paskui pradėdavo cypauti kad nebenori. tai nesuprasi ar skonis nepatikdavo ar visgi sotus jau būdavo. bet svarbiausia, kad į skrandį kažką įmesdavo ir gyvas buvo. na taip jis ten su žalčiu ir gyveno kartu. po to pamačiau kad jau pradėjo jam dantys lįsti, vadinasi jau gali bandyti kažką rimčiau valgyti. pradėjau mirkyti batoną piene, tai grauždavo net atsigules.... visą suvanodavo. na ir taip 2 dienas batonu atsišėręs, galų gale praregėjo. na kai praregėjo teko jį iškelti į atskirą kaipo talpą (turiu kur laikyti tokiems nesuvalgytiems peliukams laikinai), nes praėjo jis ten labai reikštis terariume, graužti ir pan., naktim miegot neduodavo)... bet kai nuo kūdikio išmaitintas - tai tiesiog rankinis , kad net žiauru. visisškai nebijo, ranką įkiši tai pats veržiasi ant rankų. visiškai jokios baimės. ir dabar kita problema - ką su juo daryti? žaltys neima, o ir gaila jau, kai išmaitintas savom rankom. atiduoti katinui dar labiau gaila. tetis sako - paleisk miske, kol dar neužsnigo, susiras kur miegoti, ir pan... bet tai nemanau kad išgyventu, tuo labiau tai ne musu pilkoji laukine pele.

nei laikyti, nei ka daryti... net nervas ima... nes visgi namuose is principo nenoriu laikyti gyvunu kurie sisioja... nes vistiek kvapas yra.. plius negali ilgam kur isvaziuoti, peles nepaliksi...

is to darau isvada, kad geriausia pirkti dar nematanti peliuka, ji maitinti, ir tada bus super rankinis.
Cituoti šią žinutę
2013-03-01, 12:10 AM
Žinutė: #303
Sveiki peliuku myletojai,
Turiu 6 nuostabius sveikus japoniskus peliukus, 3 mergaites ir 3 berniukai. 2 is ju mergaite ir berniukas smelio spalvos baltom demem, kiti tamsiai rudi-juodi su baltom demem. Iskilo problema, kad siuo metu jais pasirupinti nebegaliu, todel nusprendziau padovanoti geriems zmonems. Prasymas tik vienas butu, kad mazuciai nebutu suserti kitiems gyvunams.

kelios berniuku nuotraukos:
http://img826.imageshack.us/img826/1354/...235055.jpg
http://img268.imageshack.us/img268/2949/...235020.jpg
http://img29.imageshack.us/img29/1517/im...235040.jpg

Esu is Vilniaus, gyvenu karoliniskese. Jei kas noretu juos priglausti ar bent kelis, ar viena prasom man skambinti nr: 867298809, arba rasyti aistiocha@gmail.com
Cituoti šią žinutę
2014-01-23, 08:41 PM
Žinutė: #304
Sveikos Smile

jei dar čia yra gyvų. Smile senokai jau čia nesilankiau. Šiuo metu ir vėl auginu peliukes Smile Be jų negaliu pasirodo Smile turiu tris apie 1metų laiko ir dvi jaunikliukes, bandysiu suvest visas draugėn .. iš pirmo karto sekės nekaip bet tikiuosi man vis vien pavyks. prie progos ir foto įdėsiu Smile

gal yra dar norinčių auginti ir ieškančių įsigyti, šiuo metu mano bendradarbė ieško mažiems peliukams naujų šeimininkų, tai jei kas norės rašykit man į až, duosiu jos nr. pasiskambint.

Gražūs poelgiai kur kas iškalbingesni už gražius žodžius. S. Smailsas
Cituoti šią žinutę
2014-01-24, 05:47 PM
Žinutė: #305
(2014-01-23 08:41 PM)smeigtukas Rašė:  Sveikos Smile

jei dar čia yra gyvų. Smile senokai jau čia nesilankiau. Šiuo metu ir vėl auginu peliukes Smile Be jų negaliu pasirodo Smile turiu tris apie 1metų laiko ir dvi jaunikliukes, bandysiu suvest visas draugėn .. iš pirmo karto sekės nekaip bet tikiuosi man vis vien pavyks. prie progos ir foto įdėsiu Smile

Labas, smeigtuk, gyvų yra dar, o kaip kitaip. Sėkmės, kantrybės pažindinant savo peličkas, o foto tai visada laukiamos Lalala.

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Mano naujosios pelytės :) Justina5 6 3,750 2011-08-30 08:27 PM
Last Post: tvikse
  Narvai pelytėms (Idėjos) Amber 20 15,227 2009-10-28 09:06 PM
Last Post: Vil
  viena pelytė, ar kelios? aisha 26 15,830 2009-01-04 12:09 PM
Last Post: InuTė

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS