Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ar gali degu akys keisti spalva?
2009-01-13, 03:01 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-01-13 03:03 PM ; saulegraza.)
Žinutė: #11
RE: ar gali degu akys keisti spalva?
Ingoszke teisi, kiek teko dometis, tai yra akiu pabalimas yra ligos pozymis

http://www.degus-online.de/krankh.htm#13

Šio puslapio vertimas i lt kalba pagal google

http://translate.google.lt/translate?hl=...LT294LT294
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-01-13, 03:16 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-01-13 03:20 PM ; Tati.)
Žinutė: #12
Pries gerus 3 metus turejau deguti, kuris atsirado pas mane atsitiktinai ir nejaunas mazdaug 3-4 metu. Nuo blogo maitinimi ir neitin geru laikymo salygu pasirodo kad jisai serga cukriniu diabetu ir nuo tos lygos jisai beveik apako, akytes pasidaro baltais, uztrauktais katarakta. Ir kiek domiejausi katarakta pas degucius buna del cukriniu diabetu.
Cituoti šią žinutę
2009-01-13, 10:07 PM
Žinutė: #13
as nuejau pas veterinara ir man pasake kad deguciui kazkokia genetine liga. Pagal veterinara kataraktai jis dar per jaunas
Cituoti šią žinutę
2009-01-13, 11:04 PM
Žinutė: #14
(2009-01-13 10:07 PM)GZ2007 Rašė:  as nuejau pas veterinara ir man pasake kad deguciui kazkokia genetine liga. Pagal veterinara kataraktai jis dar per jaunas
O krauja patikrino?
Cituoti šią žinutę
2009-01-14, 03:00 PM
Žinutė: #15
Nemanau kad apako. Mano vienam deguciui irgi pasviesejo akys bet jo elgesys visai nepasikeite. Jis nesielgia kaip butu aklas... Kai kam nors pasakau kad jo akys pasviesejo tai nieks to nepastebi ir netiki manimi... Sad
Cituoti šią žinutę
2009-01-14, 03:33 PM
Žinutė: #16
(2009-01-14 03:00 PM)karamelle Rašė:  Nemanau kad apako. Mano vienam deguciui irgi pasviesejo akys bet jo elgesys visai nepasikeite. Jis nesielgia kaip butu aklas... Kai kam nors pasakau kad jo akys pasviesejo tai nieks to nepastebi ir netiki manimi... Sad
karamelle pas maniski buvo ne pasvesejes o visiskai balti. O del elgesio tai jisai neturetu pasikeisti, nes degu blogai matantis gyvunas ir ypac dienos metu. Bet manau pas taviski viskas gerai, maitink sveikai ir neduok saldaus nieko ir viskas bus Ok.Smile
Cituoti šią žinutę
2009-01-22, 09:36 AM
Žinutė: #17
Na nesutinku, kad degu blogai mato, nes maniškės labai gerai reaguoja į daiktus ir judesius. Akių pabalimas tikrai kataraktos požymis, ir katarakta susirgti gali bet kokio amžiaus degutis, ypač jei tai genetiškai paveldėta,. Gyvūnas kaip degu oreantuojasi uosle ir klausa papildomai, tad gyventi gali ir būdamas aklas. patarčiau nedaryti permainų narve kad nebūtų gyvūnui sunku oreantuotis. Ir nueik pas kitą veterinarą,; nes jei gydytojas sako kad tokio amžiaus degu neserga katarakta, reiškia jis tikrai nesupranta šio gyvūno ypatybių

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-06-13, 09:55 AM
Žinutė: #18
aš irgi buvau girdėjes kad jei duoda labai daug saldaus, tada gali susirgiti cukriniu dabetu ir pabalti akys...
Cituoti šią žinutę
2009-09-21, 08:50 AM
Žinutė: #19
Jei, jis aklas. Uzuojauta.
Cituoti šią žinutę
2012-05-22, 07:44 AM
Žinutė: #20
Mano degu dar labai jaunas (2mėn), bet irgi kaž-kas su akytėmis darosi. Gal galite duoti patarimų, ką sveikesnio duoti, kad ištaisyti situaciją. O gal kažko neduoti?

katarakta
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS