Thread Closed 

Thread Rating:
  • 5 Votes - 4.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veterinarijos klinikos - kur kreiptis su žiurke
2008-11-06, 10:56 PM
Žinutė: #31
RE: Veterinarijos klinikos - kur kreiptis su žiurke
As lankiausi Zoologijos sode pas vyr. veterinarijos gyditoja Ramuna Sidara
Tel.: 8 684 50915
Kai taremes pas ji sake, kad galima bet kada atvaziuoti taip keistai.. Bet mums tikrai padejo Wink

Gyvenime nėra klaidų, kiekvienas mūsų žingsnis buvo reikalingas tam, kad galėtume eiti toliau.
Rasti visas vartotojo žinutes
2008-11-16, 07:50 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-11-16 07:52 PM ; medooza.)
Žinutė: #32
Tik dabar pamaciau, kad yra internetinis puslapis sioks toks mano minetos klinikos Geda Tai va, pasidalinu su jumis, gal kam pravers Smile stai jis. Pas gydytoja Henrieta.
2008-12-24, 11:20 PM
Žinutė: #33
(2008-03-26 12:48 AM)Diabolic Rašė:  
medooza Rašė:Kaireviciaus klinika Savanoriu 51, tel 8 684 12872, (8-37)22 41 94
Darbo laikas 1mad-5tad 9-20, 6tad 7mad ir svenciu dienomis 9-12.

Apie šitą kliniką SM paskaičiau istoriją su triušiu.... Manau, savo žiurkių po tokių atsiliepimų ten tikrai neneščiau Blink

o va cia tai tikrai, Kaireviciaus klinikoj mano ziurke matyt operavo tas pats kur triusiuka. tik kadangi nese draugas, tai jo pries operacija paklause ar operuosit (150 lt) ar nauja pirxit (10 lt)? bet isoperavo sugijo.

ir siaip rimtai, kiek teko kate ten nest, tai nelabai maloni atmosfera..
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2008-12-25, 01:26 AM
Žinutė: #34
Na as asmeniskai ten nesu buvus, tik sake, kad vienas gydytojas ten yra neblogas (deja, pavardes negaliu pasakyt, nepamenu).

Bet sitos istorijos... svelniai sakant baisokos Hmmm
2008-12-25, 09:48 PM
Žinutė: #35
man rodos kad as zinau viena klinika ji yra centre berotc Gedimino prospekteunsure
2009-01-02, 04:16 PM
Žinutė: #36
O mane maloniai "Ernistoj' priėmė. Ėjom pas šviesiaplaukę merginą (berods ten tik dvi vetės), tai labai maloni buvo, ir su žiurka pabendravo. Kainos taip pat nedidelės. Dar parduotuvėlėj visuomet yra JR Farm wellness maisto ir kitų gaminių.
Info:
ERNISTA, IĮ veterinarijos klinika ir vaistinė
Savanorių pr. 429A, LT- 49286 KAUNAS
Telefonas: (37) 712210

Friends are like bras; close to the heart and always there for support.
2009-01-02, 06:35 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-01-18 12:21 PM ; TaiChe.)
Žinutė: #37
Dar kontaktai vet klinikos Kaune - isgyde mano Taiche, kai visa kraupiai istinus buvo.
Klinika randasi Kranto 12 - oji g. namo nr.25. Šančiai.
šventinę dieną - per Kalėdas priėmė namuose. Tel. 868309126
ir atrode, jog supranta apie ziurkes ir net nustebino, jog kaina maza.
Pataisymas. Bet po paskutinio apsilankymo nerekomenduoju. Nebent extra atveju vaisu suleist. net negaleciau tos vietos klinika pavadint. kambarys su oda aptrauktu stalu ir atsiduoda smalkem. matyt prastas traukimas. zodziu nenene.

Beje, atsiliepimas apie Kriauceliuno klinika (Veterinarijos akademijoj) - veze draugai suni - nusipirke mazyte taxa (kalyte) skiepyt, tai be to, jog issidirbinedami, jog nera tos zymos ant ausies kad jau skiepyta/ ar kokiais skiepais, neskiepijo, dar ir issijuoke. tas suo dreba ant ranku mazyte, mergina sako "uoj kaip dreba". Veterinaras: "jai ir galva per didele" Bzzz
sake kazkox jaunas buvo.
bet pikta, nes jau jai gyvunas is principo nerupi, tai bent klienta - zmogu gerbk, juk pinigus jam moka.
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2009-01-02, 06:51 PM
Žinutė: #38
(2009-01-02 04:16 PM)Kamilė Rašė:  O mane maloniai "Ernistoj' priėmė. Ėjom pas šviesiaplaukę merginą (berods ten tik dvi vetės), tai labai maloni buvo, ir su žiurka pabendravo. Kainos taip pat nedidelės. Dar parduotuvėlėj visuomet yra JR Farm wellness maisto ir kitų gaminių.
Info:
ERNISTA, IĮ veterinarijos klinika ir vaistinė
Savanorių pr. 429A, LT- 49286 KAUNAS
Telefonas: (37) 712210

Maisto as irgi ten karts nuo karto uzsuku, nes netoli darbo man. Kaip pas vet, tai man ten toli, o ir esu patenkinta savo vet., tai nesinori eksperimentuot ir eit kitur.

O siaip merginos ten malonios, pastebejau Smile Dar ta sviesiaiplauke berods buvo uziminus, kad ziurkos nori. Kai maista kruvom emiau,m tai mene, gal veisiu Big Grin
2009-01-03, 06:51 PM
Žinutė: #39
As apie Ernista kiek kitokios nuomones... Gal pries pora metu ten savo taxe veziau, tai prieme labai maloniai, nezinau kaip dabar, bet tada ten toks vyrukas dirbo. pora kartu jam veziau tai tyrimus dare, vaistus ko ne brangiausius israse (aisku pats ten pat ir pardave). Gydymas nieko nepadejo, na bet bent konsultacijos ten tikrai pigios buvo. dabar lankomes kitur, uz apsilankymus mokam daugiau kaip tris kartus brangiau, bet gaunam tikrai kokybiskas paslaugas. Kita vertus negaliu sakyti nieko blogo apie ziurkiu prieziura Ernistoj, nes su grauzikais ten dar neteko lankytis.
2009-01-16, 08:47 PM
Žinutė: #40
Sveiki Smile
Mes su Cypla pries keleta dienu apsilankeme L.Udraites klinikoj (mat maniske vis nenustojo kasytis Sad ). Tad pasinaudojusi jusu patarimais nuvykau i sia klinika. Aptarnavimas auksciausio lygio! Labai maloniai ir atidziai mus apziurejo, rado utelyciu unsure , uztepe vaistuku, dave ampole narvelio dezinfekcijai, pabendravom, patarimu isgirdom, na tikrai, tokio gydytoju demesio kartais net zmones nesulaukia.. Tad mazdaug bandziau nuspeti kiek toks malonumas mums kainuos.. ir tikrai nemazai, sumokejom 100 Lt Hmmm Nezinau ar tai daug ar mazai, mat neturiu su kuo palyginti. Bet mums tai nemazi pinigeliai. Tad norejau paklausti ar visur tokios kainos?
Negalvokit, kad gaila, jei reiketu sumokeciau dvigubai ir trigubai, kad tik pasveiktu mano mazyle, labai ja myliu Wub . Tik paskaiciau, kad kiti uz operacija moka 150, o cia uz vaistukus utelytem 100 .. Tai va, pasakykite man naujokei - cia daug ar mazai? Smile
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [Vilnius] Veterinarijos klinikos Vilniuje Diabolic 69 58,553 2018-06-17 03:36 AM
Last Post: ORNELLA
  [Kaunas] Veterinarijos klinikos Kaune Zemuogyte 24 29,137 2012-10-26 12:35 AM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS