Post Reply 
"Kika" Ukmergės g. Senukų prekybos centre (Vilnius)
2008-12-16, 09:38 PM
Žinutė: #11
RE: "Kika" Ukmergės g. Senukų prekybos centre (Vilnius)
Na as manau kk dar "nieko" palyginti su turgumi... Bet tikriausiai ar ten isvis ka nors tikrintu... Ir ar po to pasikeistu
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-01-02, 09:08 PM
Žinutė: #12
O aš žadėjau pirkti iš ten žiurkiuką..

http://www.ziurkes.ace.st
Cituoti šią žinutę
2009-11-15, 04:14 PM
Žinutė: #13
maciau akroze kikoi degu...visi nuplike,kauleti zziurejo y mane
graudziom akim...(pasiimk mane!man cia taip negera...)
Cituoti šią žinutę
2009-11-15, 04:51 PM
Žinutė: #14
O aš tai tokį dalyką dar pastebėjau, kad ne visi žiurkiai (netgi tos pačios vados) linke atrodyti "normalūs". Pvz., kažkada pirkau iš tikrai prižiūrėtos vados du broliukus, tai vienas rajūnas buvo ir storas greit tapo, o kitas labiau aktyvus ir nedaug valgantis (nors ir sveikas) ir taip buvo iki pat jų gyvenimo pabaigos. Dabar nusipirkau dar du broliukus, tai tie irgi skirtingi - vienas vos ne 30 gramų daugiau sveria. Mažesnysis atrodo kaip sulysęs, nors energijos jam netrūksta ir neserga, pastebėjau, kad jis vengia kaloringo maisto (pvz., riešutų nevalgo, bet mėgsta daržoves, vaisius).
Aišku, jei visi sulysę, tai jau panašu, kad badauja..
Cituoti šią žinutę
2009-11-15, 04:54 PM
Žinutė: #15
Negi nori pasakyti, kad nevisi žiurkiai identiški? :O
"Sulyse" tavo atžvilgiu manau neatitinka "sulysę kikoje" išvaizdos žiurkių...
Cituoti šią žinutę
2009-11-15, 05:37 PM
Žinutė: #16
Lemoora, čia asmenybės bruožai Big Grin pas mane keturi, ir visi su savais pričiūdais , ir maistą mėgsta skirtinga, ir laiką leidžia kiekvienas kaip jam labiau patinka.. na žodžiu Smile

"When the power of love overcomes the love of power the world will know peace." Jimi Hendrix
Cituoti šią žinutę
2009-11-16, 01:23 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-11-16 01:31 PM ; Lemoora.)
Žinutė: #17
(2009-11-15 04:54 PM)Metsuge Rašė:  Negi nori pasakyti, kad nevisi žiurkiai identiški? :O
"Sulyse" tavo atžvilgiu manau neatitinka "sulysę kikoje" išvaizdos žiurkių...

Tai žinoma, kad jie nebūna identiški! Roll kaip ir visi gyvi sutvėrimai. Pažiūrėjus į mane ir mano brolį, mes visai nepanašūs savo kūno sudėjimu. Tarp žmonių teko matyti nemažai vaikų ar paauglių, kurie liesi kaip katorgininkai, nors to gėdyjasi, stengiasi priaugti svorio, bet niekaip nepavyksta. Daug kas priklauso nuo medžiagų apykaitos, paveldėtos kūno sandaros.
Dar kartą pasikartosiu - ne visose kikose žiurkiukai tikrai sulysę dėl bado. Ypač, jei dalis jų atrodo normalaus svorio.
(2009-11-15 05:37 PM)Vil Rašė:  Lemoora, čia asmenybės bruožai Big Grin pas mane keturi, ir visi su savais pričiūdais , ir maistą mėgsta skirtinga, ir laiką leidžia kiekvienas kaip jam labiau patinka.. na žodžiu Smile

Taip taip, Vil, žinau Wink tiesiog norėjau pasakyti, kad mano anksčiau augintas žiurkius mane "pripratino" prie savo nupenėtos išvaizdos ir paskui išvydus jo sportavą, į vegetarizmą linkusį broliuką (kurį augino kitas žmogus), pamaniau, jog tas atrodo toooks mažas ir kūdas.. o paskui prisiminiau, kad jie ir mažiukai perkant taip pat atrodė - vienas toks letapėdis apvalutis, o kitas liesas strakalas.
Cituoti šią žinutę
2009-11-18, 12:29 PM
Žinutė: #18
Lemoora, neskaiciau visos diskusijos, tiksliau, seniai skaiciau.
Jei nieko nemaisau, tai sita tema uzvesta buvo del vienos tokios vados. Patikek, kito tokio analogo nesu maciusi. Ten buvo kazkas baisaus, siaubingo. Skeletukai, vos ropojantys, permatomi. Norejau nupirkti visus ir dalinti. Sveikas protas sustabde.
Buna kudu, buna stambesniu, silpnesniu/stipresniu, bet praktiskai visi parduotuvinukai buna nedamaitinti ir atsilieka ne tik pagal mase, bet ir pagal kuno vystymasi.
Dar, daznai tie didesni, riebesni, buna is visiskai kitos vyresnes vados. Mergas taip nusipirkau. Che dar net kieto maisto nevalge, o Wee po poros savaiciu jau kailis keitesi. Sesutes, hrrr... Visa laime, kad Wee nebuvo nescia, nes ir "broliuku" narve buvo.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2009-11-18, 04:22 PM
Žinutė: #19
(2009-11-18 12:29 PM)Ingoszke Rašė:  Lemoora, neskaiciau visos diskusijos, tiksliau, seniai skaiciau.
Jei nieko nemaisau, tai sita tema uzvesta buvo del vienos tokios vados. Patikek, kito tokio analogo nesu maciusi. Ten buvo kazkas baisaus, siaubingo. Skeletukai, vos ropojantys, permatomi. Norejau nupirkti visus ir dalinti. Sveikas protas sustabde.
Buna kudu, buna stambesniu, silpnesniu/stipresniu, bet praktiskai visi parduotuvinukai buna nedamaitinti ir atsilieka ne tik pagal mase, bet ir pagal kuno vystymasi.
Dar, daznai tie didesni, riebesni, buna is visiskai kitos vyresnes vados. Mergas taip nusipirkau. Che dar net kieto maisto nevalge, o Wee po poros savaiciu jau kailis keitesi. Sesutes, hrrr... Visa laime, kad Wee nebuvo nescia, nes ir "broliuku" narve buvo.

Mhm, tokių siaubiakų nemačiau, tfu tfu tfu.. Pinch turbūt panašiai kaip su gyvūnų kontrolės tarnyba.. taip gaila visų tų gyvūnėlių, viltingai žvelgiančių į kiekvieną naują lankytoją, bet kurių niekas taip ir nepriglaus. Jų tiek daug, kad net ir norėdamas visų nepaimsi, o kitą dieną galbūt juos jau užmigdys...
Cituoti šią žinutę
2009-11-20, 03:30 PM
Žinutė: #20
Butu gerai jei uzmigdytu. As nemanau, kad ten nenupirktus gyvunelius paprastai uzmigdo...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split] LKD vs Kika Neisha 5 3,121 2010-04-10 10:07 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS