Post Reply 
"Kika" Ukmergės g. Senukų prekybos centre (Vilnius)
2008-12-11, 12:25 PM
Žinutė: #1
"Kika" Ukmergės g. Senukų prekybos centre (Vilnius)
Ėjau vakar pro šalį, užsukau kraiko pažiūrėt... Rezultate pusę nakties nemiegojau, likusią pusę sapnavau košmarus.

Kažkas baisaus - toj mažoj parduotuvėj jie dar dvigubai praplėtė gyvų prekių skyrių. Nesusilaikiau nepriėjus pažiūrėt ar žiurkių turi ir kaip jos laikosi Crying

Šiuo metu atvežta mažuliukų raudonakių baltų žiurkiukų, kuriem max trys savaitės ir kurie akivaizdžiai dar kieto maisto nelabai valgo. Standartiniai kikos grūdai dubenėlyje, kuriuos net suaugusios išbadėjusios žiurkės vargu ar valgytų.. Gertuvės nėra, stovi kažkas pan į dubenėlį vandeniui tarp kraiko..
Žiurkiukai atrodo tragiškai - jie badauja. Akivaizdžiai matosi kampuotos uodegos, tuo tarpu kai jos turėtų būti gražiai apvalios pas sveiką žiurkę; ant kojyčių šviečia kauliukai ir sausgyslės. Perdžiūvę visiškai...

Tokias uodegas esu mačius tik pas sunkiai sergančias pagyvenusias žiurkes, kurios keletą dienų visiškai nieko nevalgo - uodega yra paskutinis maistinių medžiagų "sandėliukas" žiurkės organizme... Kad kelių savaičių žiurkiukai šitaip atrodytų yra sunkiai įsivaizduojama, bet pasirodo įmanoma Crying

Nebežinau nė ką daryti... Vėl VMVT jiems į svečius siųsti?

Kada pagaliau žmonės nustos pirkti gyvūnus parduotuvėse... kada pagaliau tie vargšai žvėriukai išnyks iš vitrinų... Crying
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-12-11, 12:54 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-12-11 12:57 PM ; MildaMilda.)
Žinutė: #2
RE: "Kika" Ukmergės g. Senukų prekybos centre (Vilnius)
nieko nepasakei?
aš vakar ar uzvakar į mindauginę uzėjau. irgi neištvėriau, nepriėjus prie ziurkių. jau seniai buvau pastebėjusi, kad sąlygos ten pagerėjusios. terariumai bent visuomet švarūs. buvo viena huskytė, viena agouti bei dvi albino, kurios, beje irgi labai jau mazos. ziūrėjau ziūrėjau, niekaip neatsiplėšdama, nes labai jau grazios, ir išziūrėjau, kad vando dubenėlyje pilnas bele ko, o ir paties vandens ten lašas.
apziūrėjau kitus terariumus - švarus, normalus vanduo.
mokėdama uz katės maistą, mandagiai paklausiau, ar galėčiau pastabą pasakyt, kad ten vanduo bla bla, ziurkės mazutės, joms reikia šviezio...
tai ta pardavėja susibalamutino staiga ir nu tipo "viskas vikas, jau einam tvarkyt. dar šiandien niekas netvarkyta, ką tik atvezti gyvūnai..."
per daug nesigilinus išėjau, bet bent kazkiek sązinė ramesnė buvo...

o šiaip tai siųsk, kodėl ne, manau. tai, bet kokiu atveju, yra daugiau, nei nieko.

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2008-12-11, 02:32 PM
Žinutė: #3
Ne, nieko nepasakiau... Man baisiai sunku tokiose situacijose prasižioti - tik gumulas gerklėj įstringa ir noriu bėgti Crying

Parašiau VMVT... žiūrėsim ką atsakys...

Tuom tarpu gal tiems vaikams maisto nunešt reikėtų...
Cituoti šią žinutę
2008-12-11, 02:47 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-12-11 02:48 PM ; Lutuke.)
Žinutė: #4
(2008-12-11 02:32 PM)Diabolic Rašė:  Ne, nieko nepasakiau... Man baisiai sunku tokiose situacijose prasižioti - tik gumulas gerklėj įstringa ir noriu bėgti Crying

Parašiau VMVT... žiūrėsim ką atsakys...

Tuom tarpu gal tiems vaikams maisto nunešt reikėtų...

Gal kokios koses... Siaip visakas labai priklauso nuo personalo ar leis duoti... Bet bent jau kokiu darzoviu ar vaisiu, tai tikrai gal galima butu... Nebent pagasdinti, kad jie visi tuoj numirs, jei neleis jiems duoti normalaus maisto...

O siaip tie ziurkiukai reiskia tikrai dar labai jaunuciai, nes kai pas mane vaikai jau normaliai valgydavo sausa maista, jie ji sluodavo visa is eiles. Turejau tada ir maistuko su avizomis, tai net is ju tik lukstai likdavo pernakt...
Cituoti šią žinutę
2008-12-11, 03:40 PM
Žinutė: #5
(2008-12-11 02:47 PM)Lutuke Rašė:  O siaip tie ziurkiukai reiskia tikrai dar labai jaunuciai,

Na jie miniatiūriniai... gyslos tokios. Kai nenormaliai maitinasi, tai gal ir klystu dėl amžiaus, bet kad kažkas netvarkoj tai faktas..
Cituoti šią žinutę
2008-12-12, 08:06 PM
Žinutė: #6
Tokį buvau gavusi lauktuvių gimtadienio proga. Veterinarė sakė (aš tada žalia šitam reikale buvau) kad 2sav, Pienas buvo vos apsipūkavęs. Su infekcija. Veiksmas buvo Alytuje. Pati rankose tokį gležnumą laikiau, norėjau su jo kūneliu nueiti į "K**Ą" (per patį piką) ir padėti ant stalo, paklaust kame čia esmė, kad po savaitės (ir dar gydant) jis piršta, bet pagailėjau mažiulio.
Nors nuėjau, kai žmonės džiungariuką pirkti norėjo, neištvėriau:"žiūrėkit, jis blusų turi, norit po savaitės laidot?", pardavėja sakė, kad jie visi karantiną praėją, atsiprašau, kaad jie spėjo, o dar atkeliauti iš Lenkijos gi, kelios dienos, papasakojau, kad iš ten pas sergančią žiurkę pirko, tai ji sakė, kad melas, ir kad veterinarai jos jūsų kiaulytę numarino.
Cirkas buvo, aišku tie žmonės manau patikėjo pardavėja.
p.s. to peliuko Pieno, kurį bandžiau gelbėti, ausies dalis buvo nugnybta dar..
Cituoti šią žinutę
2008-12-15, 05:11 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-12-15 05:12 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #7
Na ka, parėjo atsakymas iš VMVT (patikrinimas 12-12). Gyvūnų gerovės (laikymo, šėrimo, elgsenos, sveikatos etc. ) pažeidimų nenustatyta (reiktų suprasti - man vėl haliucinacijos Bzzz ), bet "buvo nustatyti veterinarijos teisės aktų pažeidimai, nesusiję su pranešime minimais faktais".
... nors kažkokia nauda.. Tikėkimės.
Cituoti šią žinutę
2008-12-15, 05:28 PM
Žinutė: #8
Kiek nusimano dauguma LT veterinarų apie žiurkes,jau rašyta šitam forume ne kartą.Tai neturėtų stebinti,kad ir tiems tikrintojams ten viskas tvarkoj atrodo Pinch
Bet naudos yra. Pardavėjos gal bandys geriau prižiūrėt gyvūnėlius,kad vėl kas nors neprišauktų tikrintojų.Kad ir kitokį pažeidimą rado,visvien nemalonumai.
Cituoti šią žinutę
2008-12-15, 05:33 PM
Žinutė: #9
Šiaip tai baisiai nemaloniai jaučiuosi dėl tų "skundų" rašymo (nors jie ir draugiškai "pranešimais" vadinami), bet panašu kad kitų priemonių kaip ir nėra..

Pati KK būdama tokio mąstelio tinklas galėtų turėti savo "pasiūlymų ir pastabų" elektroninę formą, kurią būtų galima pildyti internetu (ir kaip nors žinoti, kad jie išvis skaito ir jiems rūpi.. su VMVT tai tikrai žinai, kad kiekvieną pranešimą tikrina ir visada atsiunčia ataskaitą. Bent jau žinai, kad kažkas pajudėjo.. nors per milimetrą.. )
Cituoti šią žinutę
2008-12-16, 12:20 AM
Žinutė: #10
Šiuo atveju tikrai nėra ko jaustis nepatogiai Wink Juk skundas ne dėl smulkmenos,kad pvz pardavėja į tave ne taip pažiūrėjo.Badu marinami gyvūnai-ar gali būti baisiau ? Ir net jei jie būtų skirti smaugliams suryti,šitaip kankinti negalima Crying
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [split] LKD vs Kika Neisha 5 3,119 2010-04-10 10:07 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS