Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nemalonus kvapas
2007-09-25, 08:50 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-09-25 09:08 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #1
nemalonus kvapas
Mano žiurkius (nors dar jaunas ir neseniai apgyvendintas) visur žymisi savo teritoriją, o savo tuštinimosi vietą išvalo nuo visokių kraikų, jis nesituština an kraiko. Kaip man jį atpratinti nuo tuštinimosį i tuščią vietą? Juk tada labai smirda,o jei jis tuštintusi an kraiko, tada sugertų kvapą.. va tokia problemėlė Sad
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 08:49 AM
Žinutė: #2
RE: nemalonus kvapas
Mano žiurkos tą patį darydavo. O kokio dydžio jo WC?

Tautos didumas ir moralinė pažanga matyti iš jos elgesio su gyvūnais.
/Mahatma Gandhi/
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 10:57 AM
Žinutė: #3
Visiškai tuščioj vietoj tai tik mūsų Močiutė (RIP) darydavo - Ateidavo į tam pasirinktą kampą, tvarkingai išstumdydavo kraiką į šalis ir įsitaisydavo kakinti Geda Tiesa, ji turėjo kažkokių katiniškų įpročių ir kartais po to "užkasdavo" ka padarė. Kraiko granulės tam ne visai tinkamos, bet bent jau stengdavosi Smile.

Kai perkėlėm į naują didelį narvą ir pastatėm kampinį WC (variantas skirtas triušiams/jūrų kiaulytėms), tai granulės tik tam tulike būdavo ir ten nelabai yra kur jas stumdyti. Dabar irgi abiejuose narvuose stovi tulikai ir žiurkos labai tvarkingai jais naudojasi. Tiesa, su "mažais reiklais" tai tik viena žiurka iš šešių į tuliką vaikšto - jom kažkodėl labiau patinka sysinti ant lentynų ar tiesiog ten kur miega (bet su kvapu kovoti paprasta - kasdien pakeiti popieriukus "lizduose" ir pašluostai lentynas jei yra reikalas).

Su teritorijos ženklinimu nieko nepadarysi - jam taip reikia. Kai viską pasižymės, turėtų tai daryti saikingiau (mano mergos dabar intensyviai ženklina tik nepažįstamom žiurkom kvepiančius ir naujus daiktus). Bet kita vertus tie mikro lašeliai/taškeliai niekam netrukdo.
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 12:17 PM
Žinutė: #4
nu joa man tas zenklinimas irgi nemaisho..mano ziurkiu tai WC neturi atskiro,bet kad kraika ishstumdo tai faktas,tai nežinau ka daryt..gal su laiku taip nebedarys,vis pilstysiu ta kraika tai atsibos stumdyt Smile
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 05:08 PM
Žinutė: #5
Geriau irenk joms WC Wink Bus papraschiau tvarkytis Smile
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 05:33 PM
Žinutė: #6
AFA, paimk kokia dezute(geriausia kad ziurkes jos negaletu sugrauzti - metaline), jos dydis mazdaug turetu buti dvieju ziurkiu dydzio ir pripilk kraiko, aisku kad kraikas per krastus nebyretu... jei matysi kad ziurke nesitustina, paimk tiesiog su rankom(gali aisku devet pirstines ar su tualet popieriu) ir dek i ta dezute... ziurke supras, kad ten reikia tustintis... cia is mano praktikos Smile
cia kalbejau apie ekskrementu paemima ir dejima i dezute... na o slapinimo, tai yra zenklinimo teritorijos sukontroliuoti neimanoma
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 08:40 PM
Žinutė: #7
Maniškė kažkodėl nevisada pataiko padaryt į tūliką. Bet man netrugdo Smile
O geriausia žymėjimo vieta aišku yra mano ranka unsure

Būna kartais išvalius narvą jau kitą dieną jis kažkodėl labai smirdi. Nežinau dėl ko ir net nežinau ką daryt Blink
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 08:58 PM
Žinutė: #8
Gal tulikas per mažas?

Na.. pas mane viename narve gyvena keturios žiurkės, kitame dvi, bet sekančią dieną po valymo tikrai niekada nesmirdėjo. Nebent sumastyčiau uostyti tuliką neužilgo po to kai jame kas nors apsilankė, arba kažkas būtų gavęs vakarienei žirnelių Biaka nu ir tema Lol

O kai valai narvą, tai jį visą plauni, ar tik dugną? Ar nėra narve kokių medinių namukų, neskalbtų hamakų ir pan?
Cituoti šią žinutę
2007-09-26, 09:15 PM
Žinutė: #9
Tūlikas lyg ir normalus... Gal ji ten išrausia viską, nes mėgsta kartais ten viską maišyt ir kitokią netvarką kelt Lol

Na uostyti prikišus nosies nereikia, nes jaučiasi ir iš toliau Blink
Narvą patį plaunu rečiau negu dugną, dugną pora kart per savaitę, jei būna gera nuotaika tai ir dažniau W00t o tūliko turinį kas kokia pora dienų keičiu, kai jau matau, kad ten visko per daug Big Grin
Pas mane šiaip viskas iš plasmasės, tik yra namukas iš šiaudų toks, kuris jai nepatinka Blink Hamako šiuo metu išvis neturi, kadangi senas biškį negeras buvo Roll O naują padaryt tai kažkaip laiko nėra (čia turbūt tik pasiteisinimas sau Geda )
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 08:49 AM
Žinutė: #10
Gal vertetu ir narvo groteles perplauti? Pilkius dazhniau zhymedavo teritorija, nei Mazhius, tai plaudavau ir jo narva dazhnokai, nes "pazhymedavo" ir groteles. Tada jausdavosi kvapas...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kvapas Insomnia 7 3,232 2018-03-09 04:17 PM
Last Post: Aurelija

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS