Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
istorija apie mano vargšelį žiurkėną
2017-07-13, 06:41 PM
Žinutė: #1
istorija apie mano vargšelį žiurkėną
sveiki,ka gi žiurkėnų forumas labai užtilo Sad tad sugalvojau papasakoti istorija apie savo žiurkėną Leo. Viskas prasidėjo nuo to,kad jis pabėgo (išmoko atsidaryti narvo duris) tada ėjo dienos...pirmą dieną girdėjau krebždant po lovą bandžiau gaudyti bet buvo beviltiška ;( antrą dieną tylu jau galvojau,kad mirė Sad na,o trečią dieną kai ruošėmės ardyti seną lovą išmetimui radau jį leisgyvį ir susižėidusį tada staigiai paskambinau vet ir sakė atėiti ir priims be registracijos atėjau patikrino žiurkėną (sumokėjau penkioliką eurų) ir pasakė,kad jam nieko baisaus nėra ir sakė kelias dienas lašinkit lašiukų (reikėjo pirkt kažkokių lašiukų) lašinau aš tų lašiukų,bet nieko nepasikeitė nei užgyjo,nei pagyjo :/ tada užregistravau į kitą vet kuri buvo labai toli nuo mūsų,bet nuvežiau šiaip ne taip.ten davė tokio tepaliuko. tepiau kiek sakė tris dienas,bet vis tiek leisgyvis gulėjo,jam skaudėjo labai Sad( paskui velniop galvoju,nuėjau į veterinarijos vaistinę nupirkau tepalo nuo skausmo patepiau ir po biški pradėjo gyt,nes tas tepalas ir gydo Smile žodžiu sukišau nemažai pinigų į nieką Sad bet dabar mano mažylis,bent ačiū dievui sveikas,linksmas ir žaismingas Smile) gal žinot kokią gerą veterinarijos kliniką kaune Smile kad būtų atsargom Wink

Pugs not drugs
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  mano gamybos narvelis žiurkėnams braske234 15 2,091 2017-05-30 09:03 AM
Last Post: braske234
Solved Ką mano žiurkėnas šiandien valgė? Karamelė 36 15,289 2017-05-14 07:34 PM
Last Post: braske234
Heart apie džiungarijos žiurkėnus meksi 11 6,503 2011-08-24 04:30 PM
Last Post: monikukas

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS