Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mano gamybos narvelis žiurkėnams
2017-05-14, 06:25 PM
Žinutė: #1
mano gamybos narvelis žiurkėnams
taigi po kelių dienų laikymo roborovskio žiurkėnus supratau,jog narvas su grotomis tikrai ne jiems Lol jie mėgsta raustis po kraiku ir prišiukšlina,tad sugalvojau pasidaryti savo dizaino narvą kuris būtų idealas mano žiurkėnams. senukuose mačiau akciją daiktadėžėms,o iš jų lengviausia padaryti narvelį kuris ne tik,kad lengvai pasidaro,bet yra daug geriau už grotinį narvelį mano žiurkėnams. nusipirkau didelę dėžę ir tikslių išmatavimų dėja nežinau.dėžė aukšta,tad nereikėjo daryti ,,oro skylių"ir pnš.taigi į dėžę įbėriau kraiko,įdėjau tunelius,namukus,maisto dubenėlį,o gertuvę šiaip ne taip pritvirtinau prie dėžės sienelės tai išpjoviau tris skyles,kad tilptu gertuvės galas pro kurį geria vienoj skylėi kyšo,o laikiklį prie likusių dviejų pritvirtinau.tuneliai tai buvo vienas ritinėlis nuo tuoletinio popieriaus,tada buvo medis be vidurio (specialiai graužikams) ir dar vienas medis,bet kitoks biški.bėgimo ratelį dar įdėjau.tada namukai būtų trys arbatos dėžutės sujungtos (jiems ten labai patinka būti Wink , kokoso kevalas (spec. graužikams),medinis namukas (kurio galima tikriausiai įsigyti kiekvienoje gyvūnų prekių parduotuvėje.gal kas irgi yra pasidare kokius narvelius? būtų labai ydomu sužinoti.beja gal dar turite kokių pasiūlymų kaip dar galėčiau patobulinti savo žiurkėnų narvelį.nuotrauką kada galėsiu būtinai ikelsiu jai išėis Smile)
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 06:58 PM
Žinutė: #2
RE: mano gamybos narvelis žiurkėnams
Jeigu dėžė aukšta kaiptik reikėjo daryti oro skyles. O tiksliau tai stačiakampio formos išpjovas padaryti ir "įrėminti" su kokiu nors tinklu , kaip kad mūsų žiurkų narvai darosi , iš tokio. Youtube'je pilna video kaip tai padaryti. Nes ten jokios vintiliacijos nėra ir nebus kitaip.

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 07:38 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-05-14 07:39 PM ; braske234.)
Žinutė: #3
(2017-05-14 06:58 PM)Ieva125 Rašė:  Jeigu dėžė aukšta kaiptik reikėjo daryti oro skyles. O tiksliau tai stačiakampio formos išpjovas padaryti ir "įrėminti" su kokiu nors tinklu , kaip kad mūsų žiurkų narvai darosi , iš tokio. Youtube'je pilna video kaip tai padaryti. Nes ten jokios vintiliacijos nėra ir nebus kitaip.

viršų visą laiką laikau atidarytą,nes jie nepasiekia išlipt iš dežės kadangi jie roborovskiai tai labai maži Wink o sienos dežės yra slidžios,bei aukštos kaip ir minėjau Smile
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 08:12 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-05-14 08:12 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #4
Grotuoti narvai yra pats geriausias variantas daugumai graužikų.
Jei tavo žiurkėnai (kaip ir visi kiti žiurkėnai) mėgsta rausti kraiką ir šiukšlina pro grotas, tai visiškai nereiškia jog grotuotas narvas jiems netinkamas. Tai reiškia, kad reikia įsigyti narvą su gilesniu dugnu ir dažniau pavalyti aplink narvą. Dar galima dalį grotų iš išorės apdengti kartonu ar kokiu plastiku, orgstiklu.
[Paveiksliukas: cd4090979840.jpg]
[Paveiksliukas: 422d5fd7fbc0.jpg]

Savadarbiai plastikiniai narvai iš dėžių skaitosi netinkami žiurkėnų laikymui - Ieva125 labai teisingai parašė dėl ventiliacijos. Aukštame narve prasta ventiliacija ir oro cirkuliacija (kodėl taip vyksta gali pasiskaityti fizikos vadovėlyje), taigi tavo žiurkėnai bus priversti kvėpuoti anglies dioksidu (išsiskiria iškvepiant) ir amoniaku (išsiskiria iš šlapimo). Todėl plastikinėje dėžėje bent iš 2 šonų būtina padaryti intarpus iš smulkaus tinklo arba kito narvo grotų. Tvirtinti galima įvairiais būdais.

https://hammyhappenings.wordpress.com/di...-bin-cage/
https://www.youtube.com/watch?v=etlwlUj_rog

Jei namie turi dar kokių gyvūnų tai būtina padaryti ir tinklinį stogą

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 09:44 PM
Žinutė: #5
(2017-05-14 08:12 PM)ORNELLA Rašė:  Grotuoti narvai yra pats geriausias variantas daugumai graužikų.
Jei tavo žiurkėnai (kaip ir visi kiti žiurkėnai) mėgsta rausti kraiką ir šiukšlina pro grotas, tai visiškai nereiškia jog grotuotas narvas jiems netinkamas. Tai reiškia, kad reikia įsigyti narvą su gilesniu dugnu ir dažniau pavalyti aplink narvą. Dar galima dalį grotų iš išorės apdengti kartonu ar kokiu plastiku, orgstiklu.
[Paveiksliukas: cd4090979840.jpg]
[Paveiksliukas: 422d5fd7fbc0.jpg]

Savadarbiai plastikiniai narvai iš dėžių skaitosi netinkami žiurkėnų laikymui - Ieva125 labai teisingai parašė dėl ventiliacijos. Aukštame narve prasta ventiliacija ir oro cirkuliacija (kodėl taip vyksta gali pasiskaityti fizikos vadovėlyje), taigi tavo žiurkėnai bus priversti kvėpuoti anglies dioksidu (išsiskiria iškvepiant) ir amoniaku (išsiskiria iš šlapimo). Todėl plastikinėje dėžėje bent iš 2 šonų būtina padaryti intarpus iš smulkaus tinklo arba kito narvo grotų. Tvirtinti galima įvairiais būdais.

https://hammyhappenings.wordpress.com/di...-bin-cage/
https://www.youtube.com/watch?v=etlwlUj_rog

Jei namie turi dar kokių gyvūnų tai būtina padaryti ir tinklinį stogą
ne tai supratot Big Grin narvas grotinis mano būtent veislės žiurkėnams nelabai kaip čia pasakius nelabai geras,nes juos šiaip patariama laikyti yra akvariumuose,nes jie yra tokie urviniai gyvūėliai Smile o dėl oro tai ačiū,kad pasakėt Wink beja,o kur tą tinklelį nusipirkt? senukuose būtų?

Pugs not drugs
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 10:31 PM
Žinutė: #6
Taip , senukuose. Prie sodo įrangos.

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2017-05-14, 11:38 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-05-15 12:24 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #7
(2017-05-14 09:44 PM)braske234 Rašė:  ne tai supratot Big Grin narvas grotinis mano būtent veislės žiurkėnams nelabai kaip čia pasakius nelabai geras,nes juos šiaip patariama laikyti yra akvariumuose,nes jie yra tokie urviniai gyvūėliai Smile
Mes su tavimi skaitome skirtingus forumus/straipsnius, todėl pas mus skirtinga nuomonė kokiuose narvuose patariama laikyti Roborovskio žiurkėnus - pas tave būtent akvariumuose, o mano nuomone - grotuotuose narvuose Big Grin kad žmonėms laikyti akvariumuose, Dunos tipo narvuose bei plastikinėse dėžėse yra patogiau ir "švariau" čia jau kita medalio pusė.
Kiek mačiau nuotraukose jei žiurkėnai ir laikomi akvariumuose, tai tie akvariumai būna dideli, bet nelabai aukšti - tokiuose akvariumuose kitokia oro cirkuliacija nei mažam aukštam akvariume ar aukštoje plastikinėje dėžėje. Jei tavo dėžė būtų su dideliu dugno plotu (pvz. 80-100cm ilgio x 40x50 cm pločio) ir tik 30-35 cm aukščio tai pilnai galėtum apsieiti ir be šoninių intarpų.
Man irgi visi Lietuvoje vieningai tvirtina kad peles reikia laikyti tik akvariumuose Big Grin bet už Lietuvos ribų nuomonė visai kita

Esu tikra kad dėl bėgimo rato dydžio bei tipo žinai, bet jei jau esu "tobula" dėl viso pikto priminsiu Big Grin ratas turi būti ne mažesnis nei 14 cm (jei ratas mažesnis gali atsirasti problemų su stuburu) ir pageidautina ištisinis arba bent jau tinklinis nes jis saugus (populiariausią ir dažniausiai parduodamą Lietuvoje bet nelabai tinkamą "strypelinį" ratą galima tiesiog patobulinti)

Ir dar dėl kraiko. Greičiausiai naudoji pjuvenas. Žiurkėnams, kaip ir žiurkėms, minkštos medienos pjuvenos nėra tinkamos. Kaune Šilainių turguje poroje kioskų parduodamos beržinės pjuvenos, atrodo taip

[Paveiksliukas: 27204c885268.jpg]

(2017-05-14 09:44 PM)braske234 Rašė:  beja,o kur tą tinklelį nusipirkt? senukuose būtų?
Tinklas būna ne tik Senukuose, bet ir daugumoje kitų statybinėmis medžiagomis prekiaujančių didelių parduotuvių. Jei turi narvą, kurį negaila išardyti į dalis, tai gali padaryti ir iš jo.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2017-05-15, 07:37 AM
Žinutė: #8
(2017-05-14 11:38 PM)ORNELLA Rašė:  
(2017-05-14 09:44 PM)braske234 Rašė:  ne tai supratot Big Grin narvas grotinis mano būtent veislės žiurkėnams nelabai kaip čia pasakius nelabai geras,nes juos šiaip patariama laikyti yra akvariumuose,nes jie yra tokie urviniai gyvūėliai Smile
Mes su tavimi skaitome skirtingus forumus/straipsnius, todėl pas mus skirtinga nuomonė kokiuose narvuose patariama laikyti Roborovskio žiurkėnus - pas tave būtent akvariumuose, o mano nuomone - grotuotuose narvuose Big Grin kad žmonėms laikyti akvariumuose, Dunos tipo narvuose bei plastikinėse dėžėse yra patogiau ir "švariau" čia jau kita medalio pusė.
Kiek mačiau nuotraukose jei žiurkėnai ir laikomi akvariumuose, tai tie akvariumai būna dideli, bet nelabai aukšti - tokiuose akvariumuose kitokia oro cirkuliacija nei mažam aukštam akvariume ar aukštoje plastikinėje dėžėje. Jei tavo dėžė būtų su dideliu dugno plotu (pvz. 80-100cm ilgio x 40x50 cm pločio) ir tik 30-35 cm aukščio tai pilnai galėtum apsieiti ir be šoninių intarpų.
Man irgi visi Lietuvoje vieningai tvirtina kad peles reikia laikyti tik akvariumuose Big Grin bet už Lietuvos ribų nuomonė visai kita

Esu tikra kad dėl bėgimo rato dydžio bei tipo žinai, bet jei jau esu "tobula" dėl viso pikto priminsiu Big Grin ratas turi būti ne mažesnis nei 14 cm (jei ratas mažesnis gali atsirasti problemų su stuburu) ir pageidautina ištisinis arba bent jau tinklinis nes jis saugus (populiariausią ir dažniausiai parduodamą Lietuvoje bet nelabai tinkamą "strypelinį" ratą galima tiesiog patobulinti)

Ir dar dėl kraiko. Greičiausiai naudoji pjuvenas. Žiurkėnams, kaip ir žiurkėms, minkštos medienos pjuvenos nėra tinkamos. Kaune Šilainių turguje poroje kioskų parduodamos beržinės pjuvenos, atrodo taip

[Paveiksliukas: 27204c885268.jpg]

(2017-05-14 09:44 PM)braske234 Rašė:  beja,o kur tą tinklelį nusipirkt? senukuose būtų?
Tinklas būna ne tik Senukuose, bet ir daugumoje kitų statybinėmis medžiagomis prekiaujančių didelių parduotuvių. Jei turi narvą, kurį negaila išardyti į dalis, tai gali padaryti ir iš jo.
turiu vieną narvą kuris niekam nereikalingas Wink bandysiu iš jo padaryti,kraikas pas mane yra ne pjuvenos (iš bėdos vieną kart nupirkau,bet dar ir dabar stovi),o naudoju popierinį kraiką carefresh Smile
Cituoti šią žinutę
2017-05-15, 10:37 AM
Žinutė: #9
(2017-05-15 07:37 AM)braske234 Rašė:  naudoju popierinį kraiką carefresh Smile
Labai geras ir kokybiškas kraikas Valio
Deja, kikinėmis kainomis labai brangiai išeina kai naudoji dideliam narvui Pinch

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2017-05-29, 10:31 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-05-29 10:35 AM ; braske234.)
Žinutė: #10
na va jau pasidariau pilnai tą savo narvelį Smile ačiū už pastebėjimus ir patarimus Wink žiurkėnams manau dabar bus geriau Smile beja aš carefresh perku internetu,o ne kikoje Wink

Pugs not drugs
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  istorija apie mano vargšelį žiurkėną braske234 0 454 2017-07-13 06:41 PM
Last Post: braske234
  rankdarbiai,žaislai,tuneliai žiurkėnams :) braske234 0 471 2017-05-15 09:11 AM
Solved Ką mano žiurkėnas šiandien valgė? Karamelė 36 18,017 2017-05-14 07:34 PM

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS