Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaip pasakyti tėvams apie...žiurkenus?
2017-05-13, 12:03 PM
Žinutė: #1
kaip pasakyti tėvams apie...žiurkenus?
sveiki,gal kas pagelbėtu? įsigyjau du žiurkėnus-roborovskio tėvams nežinau kaip tai pasakyti,nes jie žiurkėnų nenorėjo Sad netėiskit prašau Sad(( beja žiurkėnų auginimui turiu viską ir daug apie juos išmanau Smile aš beveik pilnametė,bet gyvenu su tėvais po kol kas,tad pagrindas yra,kad galiu pasakyt tik nežinau kaipp??? Big Grin
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-05-13, 01:21 PM
Žinutė: #2
RE: kaip pasakyti tėvams apie...žiurkenus?
Nežinau ką patarti Sad
Nes mano nuomone kol nesi pilnai finansiškai savarankiškas ir gyveni su kažkuo ne tau priklausančiame bute, tai bet kokio gyvūno įsigijimą (ir daugelį kitų dalykų) būtina derinti su buto šeimininku ir gerbti jo nuomone. "Kieno butas - to ir taisyklės" Big Grin
Aš šuns labai norėjau nuo 9-10 metų, o įsigijau tik 17-os, kada mama pagaliau sutiko.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-05-13, 07:36 PM
Žinutė: #3
RE: kaip pasakyti tėvams apie...žiurkenus?
(2017-05-13 01:21 PM)ORNELLA Rašė:  Nežinau ką patarti Sad
Nes mano nuomone kol nesi pilnai finansiškai savarankiškas ir gyveni su kažkuo ne tau priklausančiame bute, tai bet kokio gyvūno įsigijimą (ir daugelį kitų dalykų) būtina derinti su buto šeimininku ir gerbti jo nuomone. "Kieno butas - to ir taisyklės" Big Grin
Aš šuns labai norėjau nuo 9-10 metų, o įsigijau tik 17-os, kada mama pagaliau sutiko.

viskas pasakiau tiesiai šviesiai iš tikro kaip buvo-nepyko visai net,dar pagyrė,kad prisipažinau Big Grin Big Grin
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS