Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
priežiūros lentelė
2017-05-09, 03:19 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-05-09 03:21 PM ; vilte212.)
Žinutė: #1
priežiūros lentelė
sveiki.Noriu su jumis pasidalinti tokia idėja,kuri skamba gan vaikiškai unsure tai yra ''priežiūros lentelė,,.Man ji gan padeda ir yra tokia kaip pažymių knygelė jai dar kas pamenat mokyklos laikus Big Grin Big Grin Big Grin gale mėnesio labai ydomu pažiūrėti na ir kokia gi aš šeimininkė? duosiu keletą pavyzdžių atleiskit jog ne su žiurkėmis,bet kažkas panašaus turėtų būti ir su žiurkėmis,ir dar atleiskit,kad tik du pavydžiai.
https://www.pinterest.com/pin/370210031858287531/
https://www.pinterest.com/pin/302726406177583632/
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-05-09, 10:18 PM
Žinutė: #2
RE: priežiūros lentelė
Kažkaip aš nesuprantu kam reikalinga tokia priežiūros lentelė Big Grin Čia kad nepamiršti elementarių dalykų - kad gyvūnus reikia pašerti, pagirdyti ar išplauti narvą?
Na suprantu kai gyvūną prižiūri vaikai - tokia lentelė jiems priminimas ir kažkokia kontrolė. Suprantu kai žmonės turi krūvą narvų - tada gal sunku atsiminti kada kokį narvą valai/tvarkai jei tai nesusiję su savaitės dienomis. O jei turi tik 1-2 narvus kam ta lentelė? Nebent mama šeria, tėtis girdo, močiutė kraiką keičia, senelis narvą vonioj plauna Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-05-10, 09:02 AM
Žinutė: #3
(2017-05-09 10:18 PM)ORNELLA Rašė:  Nebent mama šeria, tėtis girdo, močiutė kraiką keičia, senelis narvą vonioj plauna Big Grin

LolLolLolLolLol

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2017-05-10, 06:01 PM
Žinutė: #4
(2017-05-09 10:18 PM)ORNELLA Rašė:  Kažkaip aš nesuprantu kam reikalinga tokia priežiūros lentelė Big Grin Čia kad nepamiršti elementarių dalykų - kad gyvūnus reikia pašerti, pagirdyti ar išplauti narvą?
Na suprantu kai gyvūną prižiūri vaikai - tokia lentelė jiems priminimas ir kažkokia kontrolė. Suprantu kai žmonės turi krūvą narvų - tada gal sunku atsiminti kada kokį narvą valai/tvarkai jei tai nesusiję su savaitės dienomis. O jei turi tik 1-2 narvus kam ta lentelė? Nebent mama šeria, tėtis girdo, močiutė kraiką keičia, senelis narvą vonioj plauna Big Grin

ne,ne as susirasau ne tik pagrindinius dalykus Wink plius tai kaip nevisai ir kontrole cia kaip suvestine kazkokia pvz pakeistas vanduo-varnele,o pvz ten kokie kiti dalykai kaip apziura ir pns. kartais is tikro primirstu nes turiu ne tik tris ziurkes,bet dar daugiau gyvunu tokiu kaip suo,kate,juru kiaulyte,triusis,ziurkes,ziurkenus

mano mažylės: Belluči,Sara,Nensė
Cituoti šią žinutę
2017-05-10, 10:11 PM
Žinutė: #5
Aš dabar turiu tris šunis, katę, dvi peles ir 5 žiurkes Big Grin
Prieš keletą metų turėjau beveik 40 žiurkių, kurios gyveno 13 narvų (plus keturis šunis ir katę), bet kažkaip jokių lentelių ir tada neprireikė Big Grin Kaip neužmiršti išsivalyti dantis, nusiprausti, pavalgyti, apsirengti, taip neužmiršti ir gyvūnams atlikti elementarių priežiūros dalykų, tiesiog reikia išsidirbti "algoritmą" kada ką darai.
Turbūt aš per daug ilgai laikau gyvūnus ir per daug jų turiu Big Grin Jei žmonės sugalvojo tokias lenteles, matyt jos tikrai kažkam reikalingos.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gyvūnų priežiūra jum išvykus odri 8 5,234 2014-05-22 03:10 PM
Last Post: odri

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS