Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klausimėliai
2017-04-29, 05:16 PM
Žinutė: #1
Grin klausimėliai
kiek žiurkiu jūs laikote? aš asmeniškai laikau tris mergytes.kiek žiurkių patariate laikyti? aš net nežinau,gal tiek kiek nesipeštu ir užtektu vietos dideliame narvelyje Big Grin gal norėtumėt dar daugiau žiurkių? man tai jau pakanka kiek turiu,nes juk turi būti stabdis,nors jos ir yra tokios mielos,bet vis tiek. Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-04-29, 06:24 PM
Žinutė: #2
RE: klausimėliai
Patarimas dėl žiurkių kiekio yra tik vienas - nelaikyti žiurkių po vieną ar skirtingų lyčių viename narve, visa kita labai individualu ir priklauso nuo šeimininko finansinių galimybių bei kiek laiko jis kasdien gali skirti savo gyvūnams.
Žiurkių kiekis viename dideliame narve neturi labai didelės reikšmės kol žiurkės jaunos, tik kai pradeda senti, masiškai sirgti, merginos pradeda augintis auglius ir kas kelias savaites kurią nors tenka operuoti, sergančias maitinti iš švirkšto, leisti/šerti vaistus po kelis kartus į dieną tai ir supranti kad reikia laiku įjungti stabdžius Big Grin
Aš kažkada laikiau iki 40 žiurkių 10-13 narvų, dabar liko tik 5 merginos viename narve. Kadangi jau pusmetį stovi tuščias berniukų narvas tai nuolat peržiūriu skelbimus apie parduodamus/atiduodamus vaikinus, bet kol kas nerandu tų, kurie skirti man Sad

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-05-07, 04:13 PM
Žinutė: #3
(2017-04-29 06:24 PM)ORNELLA Rašė:  Patarimas dėl žiurkių kiekio yra tik vienas - nelaikyti žiurkių po vieną ar skirtingų lyčių viename narve, visa kita labai individualu ir priklauso nuo šeimininko finansinių galimybių bei kiek laiko jis kasdien gali skirti savo gyvūnams.
Žiurkių kiekis viename dideliame narve neturi labai didelės reikšmės kol žiurkės jaunos, tik kai pradeda senti, masiškai sirgti, merginos pradeda augintis auglius ir kas kelias savaites kurią nors tenka operuoti, sergančias maitinti iš švirkšto, leisti/šerti vaistus po kelis kartus į dieną tai ir supranti kad reikia laiku įjungti stabdžius Big Grin
Aš kažkada laikiau iki 40 žiurkių 10-13 narvų, dabar liko tik 5 merginos viename narve. Kadangi jau pusmetį stovi tuščias berniukų narvas tai nuolat peržiūriu skelbimus apie parduodamus/atiduodamus vaikinus, bet kol kas nerandu tų, kurie skirti man Sad

turiu parduot tris albinosus ziurkius vieno men su savaite uz keturis eurus
Cituoti šią žinutę
2017-05-07, 06:01 PM
Žinutė: #4
Ačiū už pasiūlymą, bet aš jau radau savo berniukus - birželio mėnesį man juos atveš iš Maskvos

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest Chipsi climate floor kilimėliai peliunas 5 1,191 2017-11-14 06:26 PM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS