Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Padekit ;(
2016-11-16, 08:29 PM
Žinutė: #1
Quest Padekit ;(
Sveiki turiu toki klausima ka daryti ir aplamai ar gali ziurkem iskristi dantys? nes vakar pastebejau kad mano ziurkiukas kazkaip keistai eda kai as ji paemiau pastebejau kad lyg ir kliba priekiniai virsutiniai dantukai o siandiena vel paziurejus ju nebebuvo kaip speju jie iskrito.. ar tai normalu ir ka toliau man daryt ? ka patartumet ka duot valgyt ar jam per kiek laiko tie dantukai atauks ?Crying
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-11-16, 11:28 PM
Žinutė: #2
RE: Padekit ;(
Abu dantys iškrito?
Taip kartais atsitinka, bet tai nėra normalu ir reikia ieškoti priežasties, kodėl taip atsitiko.
Man pačiai niekada neteko su tokiu atveju susidurti, bet kiek žinau dantys turėtų ataugti. Kaip greitai negaliu pasakyti, kai po operacijų žiurkėms pakerpa dantis trečdaliu ar pusiau, tai jie atauga maždaug per 7-10 dienų.
Dabar ziurkiukas negalės valgyti kieto maisto, todėl 3-4 kartus per dieną reikia šerti minkštu maistu - įvairiomis košėmis, mėsa, varškė, kefyru ir pan. Gali pabandyti truputi sauso pašaro užpilti šiltu vandeniu ir palikti kelioms valandoms kol kruopos išbrinks - gal jis sugebės suvalgyti. Taip pat galima sausiaką sumalti kavamale ir praskiedus šiltu vandeniu padaryti košę.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS