Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasyvumas
2016-11-15, 12:10 PM
Žinutė: #1
Shock Pasyvumas
Sveiki. Turiu savo žiurkius jau beveik metus, prieš 9mėn kai persikraustėme gyventi į naują butą (nežinau ar tai turi reikšmės) žiurkiai pasidarė labai apatiški aplinkai, visiškai netyrinėja kas yra aplink juos, ta prasme apibėga aplink savo narvą, ir kai pristumiu narvą prie sofos dar ant jos palaksto, ir tiek , nors narvas nuo sofos yra per 10 cm, jos tiesiog nesivargina peršokti/perlipti to tarpelio. Didžiąją paros dalį žiurkiai tinginiauja, labai reitą sykį pavyksta priversti juos pajudėti (tai yra kažkuom sudominti, kad truputi pakrutintu savo rūras) . Auginu du vyrukus, jiems abiems dar nėra net metų su puse, todėl nemanau jog čia senatvė ar pnš, ypač kai taip elgiasi jau ilgą laiką. Nesmagu , norėtusi jog gyvunai gyventu pilnavertį ir smagų gyvenima, bet jie vat atrodo tyngi. Help :/
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-11-15, 01:26 PM
Žinutė: #2
RE: Pasyvumas
Labas,Akvile Smile
Tiksliai turbūt pasakys kas nors iš senbūvių,tad netikėk viskuo ką aš pasakysiu, kol kas nors nepatvirtins Big Grin Bet šiaip juk berniukai tinginukai tokie, jei pastėbėjai tingumą prieš maždaug 9mėn, o dabar jiems netoli pusantrų metų, tai mano paskaičiavimais jie aptingo kaip tik maždaug tada kai suaugo, t.y. ~5mėn. Kol maži tol duodasi kaip vaikai, o paskui - pamiegot ir paėst. Jie kastruoti gal dar?
Bandyk gal dar kokius žaislus naudot, pati daugiau su jais užsiimt, pvz. mano žiurkės žiauriai atkunta gavusios pažaist su pelyte ant pagaliuko-medžioklės instinktai užvaldo nesveikai.
Tikiuos, kad čia tik tokios bėdos Tongue
Cituoti šią žinutę
2016-11-16, 12:22 AM
Žinutė: #3
Akvile, kaip jau teisingai Aurelija parašė tai yra normalus suaugusių vaikinų elgesys Big Grin Be to jie pas tave jau toli gražu ne jaunikliai - dauguma žiurkių gyvena iki 2,5 metų, o berniukai dažniausiai dar trumpiau. Berniukų gyvenimo kredo kaip varlių iš multiko apie Coliukę - pavalgėm, galima ir pamiegot, pamiegojom, galima ir pavalgyt Big Grin Dar jei narvas yra didelis, tai galima priversti žiurkinus šiek tiek pajudėti - aš dubenėlį ir girdyklą kabinu taip, kad nori-nenori tenka iš aukšto į aukštą perlipti. Bet jei narvas nedidukas, o hamakas kabo šalia gordyklos/šėryklos, tai kai kurie žiurkinai įsigudrina ir valgyti neišlipdami iš hamako Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2016-11-16, 12:06 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2016-11-16 12:07 PM ; akvile.)
Žinutė: #4
(2016-11-15 01:26 PM)Aurelija Rašė:  Labas,Akvile Smile
Tiksliai turbūt pasakys kas nors iš senbūvių,tad netikėk viskuo ką aš pasakysiu, kol kas nors nepatvirtins Big Grin Bet šiaip juk berniukai tinginukai tokie, jei pastėbėjai tingumą prieš maždaug 9mėn, o dabar jiems netoli pusantrų metų, tai mano paskaičiavimais jie aptingo kaip tik maždaug tada kai suaugo, t.y. ~5mėn. Kol maži tol duodasi kaip vaikai, o paskui - pamiegot ir paėst. Jie kastruoti gal dar?
Bandyk gal dar kokius žaislus naudot, pati daugiau su jais užsiimt, pvz. mano žiurkės žiauriai atkunta gavusios pažaist su pelyte ant pagaliuko-medžioklės instinktai užvaldo nesveikai.
Tikiuos, kad čia tik tokios bėdos Tongue

ohhh ačiū už atsakymą, nu bliamba kodėl tie vaikai nebevaikai... pažaist tai žaidžiu su jais kiek leidžiasi Smile na supratau.
(2016-11-16 12:22 AM)ORNELLA Rašė:  Akvile, kaip jau teisingai Aurelija parašė tai yra normalus suaugusių vaikinų elgesys Big Grin Be to jie pas tave jau toli gražu ne jaunikliai - dauguma žiurkių gyvena iki 2,5 metų, o berniukai dažniausiai dar trumpiau. Berniukų gyvenimo kredo kaip varlių iš multiko apie Coliukę - pavalgėm, galima ir pamiegot, pamiegojom, galima ir pavalgyt Big Grin Dar jei narvas yra didelis, tai galima priversti žiurkinus šiek tiek pajudėti - aš dubenėlį ir girdyklą kabinu taip, kad nori-nenori tenka iš aukšto į aukštą perlipti. Bet jei narvas nedidukas, o hamakas kabo šalia gordyklos/šėryklos, tai kai kurie žiurkinai įsigudrina ir valgyti neišlipdami iš hamako Big Grin

Supratau... nu bliamba tinginiukai.. Ne nekastruoti. na reiks judint kaip ismanau Smile Ačiū už atsakymą
Cituoti šią žinutę
2016-11-16, 11:31 PM
Žinutė: #5
(2016-11-16 12:06 PM)akvile Rašė:  Supratau... nu bliamba tinginiukai.. Ne nekastruoti. na reiks judint kaip ismanau Smile Ačiū už atsakymą
Gali pasivaikščiojimo teritorijoje paslėpti keletą įvairių kvepiančių skaniukų, tai bent kiek pajudės kol juos suras Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS