Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klausimas dėl kailiuko..
2016-11-06, 11:11 AM
Žinutė: #1
Quest Klausimas dėl kailiuko..
Sveiki, nepykit už tokį klausimą, bet esu tik naujokė ir nežinau ar tokia tema jau buvo. Norėčiau paklausti dėl haskinių žiurkyčių(idėsiu nuotrauką). Kažkur esu skaičius, kad jos gimusios būna tamsaus kailio, o kuo tuoliau tuo labiau šviesėja.. Tai čia būdinga tik šito tipo žiurkėmis ar aplamai visoms?GedaSmile

[Paveiksliukas: 6942807_f520.jpg]
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-11-06, 11:33 AM
Žinutė: #2
RE: Klausimas dėl kailiuko..
(2016-11-06 11:11 AM)La:) Rašė:  Sveiki, nepykit už tokį klausimą, bet esu tik naujokė ir nežinau ar tokia tema jau buvo. Norėčiau paklausti dėl haskinių žiurkyčių(idėsiu nuotrauką). Kažkur esu skaičius, kad jos gimusios būna tamsaus kailio, o kuo tuoliau tuo labiau šviesėja.. Tai čia būdinga tik šito tipo žiurkėmis ar aplamai visoms?GedaSmile

[Paveiksliukas: 6942807_f520.jpg]

Tik šio tipo žiurkoms. Dar buna juodos žiurkos į senatvę "rūdija" , darosi rudos bet nevisoms ir priklauso nuo giminaičių.

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2016-11-06, 11:17 PM
Žinutė: #3
RE: Klausimas dėl kailiuko..
(2016-11-06 11:11 AM)La:) Rašė:  Sveiki, nepykit už tokį klausimą, bet esu tik naujokė ir nežinau ar tokia tema jau buvo. Norėčiau paklausti dėl haskinių žiurkyčių(idėsiu nuotrauką). Kažkur esu skaičius, kad jos gimusios būna tamsaus kailio, o kuo tuoliau tuo labiau šviesėja.. Tai čia būdinga tik šito tipo žiurkėmis ar aplamai visoms?:geda
Husky gali būti nebūtinai tamsi žiurkė, bet kokios spalvos žiurkė gali būti husky geno nešiotoja - mėlyna (pilka), kreminė, aguti, amber/fawn. Husky gali būti net siamai Big Grin Pat žodis "husky" reiškia tam tikrą baltos spalvos "piešinį" ir kaip teisingai parašei kad žiurkė su laiku iššviesės (kaip greitai ir intensyviai priklauso nuo genų, kai kurios husky iššviesėja iki praktiškai baltos žiurkės, o kai kurios visą gyvenimą pakankamai gerai išlaiko spalvą).

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS