Post Reply 
Ieskau dvieju ziurkiu
2016-09-06, 10:04 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2016-09-06 10:05 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #11
RE: Ieskau dvieju ziurkiu
Golliwog teisingai parašė - žmonės neužsikrės, o kiti gyvūnai gali tiesioginio kontakto metu. Kad apdirbinėti žiurkiuką reikia kad jis svertų bent 100 gramų, iš Vilmanto paimti 3-5 savaičių žiurkiukai įprastai tiek niekada nesveria.

Golliwog, jei žiurkytės tamsios spalvos tai ant kailio plaukų galiukų būna matyti glindos (plaukagraužių kiaušiniai), tarsi būtų smulkiais baltais miltais pabarstyta.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-11-07, 09:01 PM
Žinutė: #12
Mano pazystamas prekiauja ziurkemis ir grauzikais is lenkijos. Nenusimanau veislese, bet kiek maciau labai grazios ir sveikai atrodancios pelytes ir ziurkes pas ji ten. Parasyk i pm, jeigu dar reikia.

Namu apyvokos prekes
Cituoti šią žinutę
2016-11-15, 10:19 PM
Žinutė: #13
Laba diena. As taip pat isitraukiu i ziurkiuku pieskas.
Esu auginusi vaikysteje viso 3. bet dabar daug info oerskaiciau kad po viena jom augti liudna. ar cia nebutinai?
ir tarkim jei visgi imciau du gyvuniukus. tai geriau du berniukus ar dvi mergytes? ir dar idomu kaip su Kikos ziurkytem reikalai? man dabar viskas kaip ir nauja, nes oaakutine ziurkyte iskeliavo pries mazdaug 12metu.
Cituoti šią žinutę
2016-11-16, 12:14 AM
Žinutė: #14
(2016-11-15 10:19 PM)dowiliuxee Rašė:  Laba diena. As taip pat isitraukiu i ziurkiuku pieskas.
Esu auginusi vaikysteje viso 3. bet dabar daug info oerskaiciau kad po viena jom augti liudna. ar cia nebutinai?
ir tarkim jei visgi imciau du gyvuniukus. tai geriau du berniukus ar dvi mergytes? ir dar idomu kaip su Kikos ziurkytem reikalai? man dabar viskas kaip ir nauja, nes oaakutine ziurkyte iskeliavo pries mazdaug 12metu.
Kas liečia vienišas žiurkes: aš esu šiuo klausimu labai kategoriška Big Grin jei žmogus nenori ar susigalvoja krūvą priežasčių kad negali auginti kelių žiurkių, tai geriau jam pasirinkti kitą gyvūną. Net pats idealiausias šeimininkas nesugebės visą parą skirti laiko bendravimui tik su žiurke, o ir bendravimas su žmogumi pas žiurkes visiškai kitoks nei su draugėmis.
Išimtį darau tik vienam variantui - kai suteikiamas "antras šansas" suaugusiai žiurkei kuri visą gyvenimą pragyveno viena, kadangi bandant ją draugauti su kita žiurke gali kilti įvairių "povandeninių akmenų" ir ne visi šeimininkai gali būti morališkai/finansiškai tam pasiruošę.
Atsakymą į klausimą kas geriau - dvi mergaitės ar du berniukai kiekvienas šeimininkas randa pats Big Grin Viskas priklauso nuo to, kokio elgesio/judrumo tikiesi iš žiurkių. Aišku būna individualios išimtys charakteryje, bet įprastai suaugę berniukai tai dideli ramūs "meškinai", kuriuos domina tik du dalykai - valgis ir miegas Big Grin Jie gali ilgai gulėti ant kelių ir glostytis, pasivaikščiojimas dažniausiai trunka 5-10 min - apeina teritoriją ir įlenda miegoti. Merginos gi beveik iki dviejų metų būna "enerdžaizeriai", jos amžinai turi visokių reikalų, joms viskas įdomu, visur lenda, kiša savo nosį, vagia, gadina daiktus ir baldus ir t.t. Big Grin Asmeniškai aš niekaip negaliu išsirinkti, todėl auginu ir berniukus, ir merginas Big Grin auginti vien berniukus man nuobodu, bet juos labai malonu glostyti/minkyti, o ir paėmusi į rankas jaučiu kad turiu daiktą. O su merginomis man įdomu, įdomu jas stebėti per pasivaikščiojimus ar narve, įdomu jų santykiai kolektyve, įdomu kaip žaidžia, vagia, kaip sumąsto visokių "zbitkų" (bet ir nuostolių dažniausiai pridaro būtent merginos Big Grin ) Deja, reta mergina pagulės bent kelias minutes kol ją glostysi.
Kokia šiuo metu situacija Kikose negaliu pasakyti (aš stengiuosi nevaikščioti į zooparduotuves, parduodančias žiurkes, nes beveik kiekvienas toks vizitas baigiasi naujų ligotų/nėščių/senų žiurkių įsigijimu Big Grin ), anksčiau forume buvo informacija kad Kikai uždraudė prekiauti žiurkėmis ir jų zooparduotuvėse nebėra, bet kaip yra šiuo metu geriau teirautis pačioje Kikoje. Tik turiu perspėti kad pirkti žiurkes Kikoje anksčiau būdavo pats blogiausias variantas - jie gaudavo žiurkes iš didelių užsienio daugyklų, jau ne jaunikles, tokios žiurkes labai sunku prisijaukinti ir padaryti pakankamai "normaliomis". Jei jau pirkti žiurkes iš zooparduotuvės tai reikia imti kuo jaunesnes (4-6 savaičių) ir pačias jaukiausias. Na ir aišku parazitai ir kvėpavimo ligos ar alergija į prastą kraiką yra beveik visų zooparduotuvėse pirktų žiurkiukų bėda.
Paskutiniu metu skelbiu.lt beveik reguliariai būna įvairūs skelbimai apie parduodamas/dovanojamas žiurkes, manau šis variantas yra geresnis.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2016-11-16, 09:49 AM
Žinutė: #15
kadangi pries tai auginau visas po viena, del to ir iskilo klausimas Smile turejus dvi mergytez ir berniuka. Kaskaip tik is paskutiniojo atsiminimai kad buvo tikrai meilus ir gyveno laisveje praktiskai Big Grin o mergytes auginau dar budama pradinuke greiciausiai. istrigo tik kad pirmaja gauvau niescia... ir jis isgyveno be menesio 6 metus net. bet jau vargo labai...
nei viena is turetu neprodare zbitku. tik kai narva buvau padejus arti uzuolaidui beveik visas susitrauke i narva Big Grin

dar del isigijimo neskubu... noriu tai padaryti budama visiskai uztikrinta kad ir jom bus gerai, nes pas mane yra du vaikuciai... del ju ir kyla visokiu dvejoniu ir abejoniu. o dar ir tinkama narva reik suaiveikti Smile
Cituoti šią žinutę
2016-11-17, 03:58 PM
Žinutė: #16
6 metus? Tiek gali gyventi žiurkės? :O
Cituoti šią žinutę
2016-11-17, 08:51 PM
Žinutė: #17
na tikrai. Turiu kaskur foto popierine kur ale sventem jos 5 gimtadieni Big Grin ir kai kadangi ilgai nebeturejau rysio su ziurkem labai nustebau kai radau info jog jos guven tik iki 3.5 metu Big Grin atsimebu kad ji buvo labai paayvi. oraktiskai nesmironedavo. o tik ant ranku budavo. kur padesi ten ir rasi. valgydavo ir kakodavo tik. be to ji buvo balta su raudonom akim
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Grin ieskau ziurkiuko Mykolas 1 974 2014-09-01 01:09 PM
Last Post: Mykolas
  Ieskau ziurkes PiktasKeksas 6 7,112 2013-11-10 01:27 AM
Last Post: dynasta
Arrow Ieskau narvelio Siauliuose dyt 10 5,899 2013-08-13 11:11 AM
Last Post: dyt

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS