Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paspringimas ar ne?
2016-08-22, 05:22 PM
Žinutė: #1
Quest Paspringimas ar ne?
Ką tik mano Kumba kaip reikiant mane prigasdino. Taigi arba man paranoja ir kiekvienam jos žingsny vaidenasi, jog kažkas negerai arba nežinau.. Žiurkė ~2,5mėn. Pirmą kartą daviau paragauti krevetės. Mažytį gabaliuką, be jokių kiautų, tisiog grynos "mėsos". Iš pradžių lyg nedrąsiai žiūrėjo, paskui, sakyčiau, tikrai gan greit sulapnojo (paprastai ji gana ramiai valgo). Na ir kai jau nieko rankose neliko vis nesiliovė kramtyti, čepsėti ar pan... na ir taip kelias min. Paskui ėmė įnirtingai praustis, lyg graužti leteną, lyg prištukus sukišt į burną, taip lyg bandytų ištraukti iš burnos kažką. Ir į mane visai nekreipė dėmesio, nors buvau prikišus savo nosį vos ne prie pat, o paprastai ji tada sustingsta arba traukiasi. Po šitų įnirtingų prausimųsį dar truputį "pačepsėjus" lyg ir prisnūdo. Kvėpuoja atrodo normaliai.
Tai ar čia koks užspringimas, maisto prilipimas prie gomurio ar dar kas? Ar tiesiog jos taip elgiasi? Dabar viskas normaliai atrodo, bet jei dar kada pasikartotų, ką daryti? Ar nekreipt dėmesio?Hmmm
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-08-22, 07:21 PM
Žinutė: #2
RE: Paspringimas ar ne?
Jums pamažu vystosi paranoja Big Grin skubiai reikia daugiau žiurkių Big Grin
Ačiū dievui čia ne paspringimas, kai prausiasi labai dažnai kišasi pirštukus į burną ir tarsi kažką nuo jų nukramtytų/nulaižytų.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2016-08-22, 07:39 PM
Žinutė: #3
RE: Paspringimas ar ne?
[quote='ORNELLA' pid='96695' dateline='1471886464']
Jums pamažu vystosi paranoja Big Grin skubiai reikia daugiau žiurkių Big Grin
Ačiū jums, ORNELLA,kad taip greit į visus klausimus atsakot Smile Joo, laukiam nesulaukiam kitos, galėčiau, tai pasimčiau dabar Big Grin O kalbant apie seną paranoją dėl kasymosi ir vabaliukų, tai ji pasitvirtino, ant uodegytės šiandien mačiau juodą jundantį taškelį... Tongue
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS