Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anketa žiurkių augintojams
2016-08-16, 08:59 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2016-08-17 11:37 AM ; Kohaku.)
Žinutė: #1
Excl Anketa žiurkių augintojams
Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijos, veterinarijos fakulteto 6 kurso studentė, rengiu magistro darbą. Šiuo metu atlieku mokslinius tyrimus analizuodama gyvūno augintinio ir kartu laboratorinio gyvūno (žiurkės) auginimo sąlygas, mitybą, reikalavimus pagal teisinę bazę bei dažniausiai pasitaikančias ligas ir jų gydymą. Gal galėtumėte užpildyti pateiktą anketą? Iš anksto ačiū. Smile

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/825563492/
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-08-16, 09:34 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2016-08-16 09:45 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: Anketa žiurkių augintojams
Anketa užpildžiau, bet mano akimis dauguma jos klausimų labai "kreivai" padaryti, neįmanoma į juos normaliai atsakyti, nes reikėtų teisingais pažymėti iš karto kelis atsakymus

Pavyzdžiui klausimas "Ar žinote reikalavimus auginant žiurkes kaip laboratorinį gyvūną ir kaip gyvūną augintinį?" - aš žinau rekomendacijas kaip teisingai auginti žiurkę-naminį gyvūną, bet visiškai neturiu supratimo ir nesidomiu kokie reikalavimai keliami laboratorinių žiurkių mitybai/priežiūrai/auginimui, tai kaip turėjau atsakyti? Taip ar ne?

Gal aš kažką ne taip darau, bet man leido užpildyti anketą tik vieną kartą, nors ir parašyta kad kiekvienam gyvūnui reikia užpildyti atskirai

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2016-08-16, 09:55 PM
Žinutė: #3
Ačiū už pastebėjimus. Į ši klausimą reikėtų atsakyti bendrai. Dėl kitų klausimų, visur yra tarpinis trečias variantas pvz. "Kuo žiurkė šeriama" - jei šeriate ir sausu granuliuotu pramoniniu būdu gaminamu pašaru, ir vaisiais bei daržovėmis, reikėtų pasirinkti atsakymą įvairiai.
Dėl anketos pildymo kelis kartus, tuoj išsiaiškinsiu.
Cituoti šią žinutę
2016-08-16, 11:42 PM
Žinutė: #4
Išsiaiškinau dėl anketos, dabar ją galima pildyti daug kartų ir pasirinkti kelis atsakymo variantus Smile Pirmajame poste nurodytas naujas linkas Smile
Cituoti šią žinutę
2016-08-16, 11:56 PM
Žinutė: #5
(2016-08-16 09:55 PM)Kohaku Rašė:  Dėl kitų klausimų, visur yra tarpinis trečias variantas pvz. "Kuo žiurkė šeriama" - jei šeriate ir sausu granuliuotu pramoniniu būdu gaminamu pašaru, ir vaisiais bei daržovėmis, reikėtų pasirinkti atsakymą įvairiai.
Dėl anketos pildymo kelis kartus, tuoj išsiaiškinsiu.
Tai kad tas tarpinis trečias variantas visiškai neinformatyvus anketos sudarytojui Smile
Aš nešeriu "sausu granuliuotu pramoniniu būdu gaminamu pašaru", nes kiek suprantu čia turimi omenyje tie laboratoriniai granuliuoti pašarai, kuriais šeriamos žiurkės įvairiose laboratorijose bei zoosoduose ir kurių Lietuvoje paprastas žmogus nenusipirks.
Bet aš šeriu "grūdiniu pramoniniu pašaru", vaisiais/daržovėmis bei 1-2 kartus į savaitę "natūraliu" gyvūlinės kilmės baltymingu pašaru, retkarčiais duodu košes. Kiti savininkai gali šerti kitaip, pvz. "nuo stalo", ar tik grūdais, ar tik savadarbiu miksu, taigi kad susidaryti teisingą vaizdą apie konkrečios žiurkės mitybą maisto rūšys turėtų būti labiau išskirstytos ir pasirinkimui galimi keli variantai.
Taip pat ir su ligomis - reta žiurkė virš 1,5-2 metų nėra nei karto sirgusi, dažniausiai tų ligų jau būna keletas, jei viską aprašinėti išeis "paklodė" Big Grin

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2016-08-17, 11:25 AM
Žinutė: #6
Klausimą dėl pašaro pasmulkinau, kad aiškesnis būtų, o dėl ligų - mano darbas ir yra apie dažniausiai pasitaikančias ligas ir jų gydymą. Smile Anketa yra tik kai kurių išvadų patikslinimui ir duomenų palyginimui Smile Todėl, kuo daugiau ligų žmonės aprašys ir prisimins, tuo geriau. Smile
Cituoti šią žinutę
2016-08-17, 02:10 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2016-08-17 02:13 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #7
(2016-08-17 11:25 AM)Kohaku Rašė:  dėl ligų - mano darbas ir yra apie dažniausiai pasitaikančias ligas ir jų gydymą. Smile
Dažniausiai pasitaikančios ligos ir taip aiškios Big Grin ir jų gydymas Lietuvoje irgi praktiškai vienodas dėl antibiotikų ir daugumos kitų vaistų pasirinkimo nebuvimo
Patiko klausimas dėl kraujo tyrimo - jei žinote Kaune veterinarą, kuris gali paimti žiurkei kraują iš uodegos venos, pasidalinkite koordinatėmis Roll

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2016-08-23, 10:32 PM
Žinutė: #8
Kohaku, jei ne paslaptis, pas ka rasote darba? Smile

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS