Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klausimelis
2016-08-01, 11:11 AM
Žinutė: #1
Heart Klausimelis
sveiki norejau paklaust ka reiskia kai ziurke ategus pradeda laizyt pirstus?;]]]
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2016-08-01, 12:20 PM
Žinutė: #2
RE: Klausimelis
O kaip manai ka reikštų jei šuo laižytų? Smile Jos taippat išreiškia meile ir pasitenkinima savo šeimininku Smile

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2016-08-01, 01:57 PM
Žinutė: #3
(2016-08-01 12:20 PM)Ieva125 Rašė:  O kaip manai ka reikštų jei šuo laižytų? Smile
Tai gali reikšti ir kad šeimininkas valgė kažką skanaus ir užmiršo rankas nusiplauti Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2016-08-02, 12:35 AM
Žinutė: #4
(2016-08-01 01:57 PM)ORNELLA Rašė:  
(2016-08-01 12:20 PM)Ieva125 Rašė:  O kaip manai ka reikštų jei šuo laižytų? Smile
Tai gali reikšti ir kad šeimininkas valgė kažką skanaus ir užmiršo rankas nusiplauti Big Grin

Haha , taipogi jei žaizda yra. Bet manau žiurkės žaizdų nelaižo?

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
2016-09-04, 04:31 PM
Žinutė: #5
Heart RE: Klausimelis
Budavo pasisaukiu ji pirmom dienom atbegdavo ir pradedavo rankas laizyti tai keista budavo ;DD o rankos buvo nuplautos
HappyHappy
Cituoti šią žinutę
2017-01-13, 03:05 PM
Žinutė: #6
Turiu du klausimus, peržvelgus forumą neradau atsakymų (arba neakyla aš visai Sad )
1. Kodėl žiurkoms (bentjau kiek teko sutikti) plunksna yra žiauriai smagus daiktas padrąskyt? Jos tiesiog taip žaidžia, ar taip išliejama "neapykanta" ant paukščių? (Teko girdėt, kad žiurkės nemėgsta paukščių, kiek tiesos, vėl gi, nežinau Big Grin )
2. Nosytės ir ausyčių švelnus kasinėjimas joms patinka? Nes kai tai darau ir nelabai pripratusioms žiurkėms, jos prisimerkia, nesibėga. Ar tai baimės išraiška, ar visgi malonumo? Roll

Lauksiu atsakymų Smile
Cituoti šią žinutę
2017-01-13, 05:32 PM
Žinutė: #7
(2017-01-13 03:05 PM)Samogitian Rašė:  1. Kodėl žiurkoms (bentjau kiek teko sutikti) plunksna yra žiauriai smagus daiktas padrąskyt? Jos tiesiog taip žaidžia, ar taip išliejama "neapykanta" ant paukščių? (Teko girdėt, kad žiurkės nemėgsta paukščių, kiek tiesos, vėl gi, nežinau Big Grin )

Žiurkės yra plėšrūnai, tai joms tokie žaidimai yra tarsi medžioklės imitacija (lygiai kaip ir katėms, manau), o ar ji jaučiati medžiojanti ar žaidžia tai žinot tik pačiai žiurkei Big Grin Nors man atrodo jos vis tik suvokia, kad čia nėra tikras valgomas grobis Big Grin

(2017-01-13 03:05 PM)Samogitian Rašė:  2. Nosytės ir ausyčių švelnus kasinėjimas joms patinka? Nes kai tai darau ir nelabai pripratusioms žiurkėms, jos prisimerkia, nesibėga. Ar tai baimės išraiška, ar visgi malonumo? Roll
Kiek esu žiūrėjus video ir kiek skaičiau, tai žiurkėm patinka toks kasymas,glostymas (čia vėl,manau, kaip ir katėms ar šunims). Bet pvz. mano žiurkės nei viena nemėgsta kai nosį ar ausis glostinėju, suka galvą ir eina šonan, o štai kai galvytę glostau ar nugarą, tai leidžiasi ir ramiai būna arba savais reikalais užsiima Smile

Papasakokit daugiau apie savo žiurkes, juk įdomu Smile
Cituoti šią žinutę
2017-01-13, 06:23 PM
Žinutė: #8
(2017-01-13 03:05 PM)Samogitian Rašė:  1. Kodėl žiurkoms (bentjau kiek teko sutikti) plunksna yra žiauriai smagus daiktas padrąskyt? Jos tiesiog taip žaidžia, ar taip išliejama "neapykanta" ant paukščių? (Teko girdėt, kad žiurkės nemėgsta paukščių, kiek tiesos, vėl gi, nežinau Big Grin )
Jokios "neapykantos" paukščiams žiurkės tikrai nejaučia Big Grin atvirkščiai, paukščius "myli", nes gamtoje nedideli paukšteliai yra žiurkių raciono dalis. Beje, namuose auginamos žiurkės jais irgi paįvairina savo racioną, jei tik šeimininkai nesirūpina paukščio saugumu, žiurkės net paukščių narvus sugeba atidaryti, jau nekalbant kad pagauti užsižiopsojusią papūgėlę ar kanarėlę žiurkėms iš viso juokų darbas. Su pagautais paukščiais jos nežaidžia, o nužudo ir suvalgo, tik plunksnos lekia į šalis, panašiai kaip per kelias sekundes "sutaršo" pagautą žaislą-plunksną.

(2017-01-13 03:05 PM)Samogitian Rašė:  2. Nosytės ir ausyčių švelnus kasinėjimas joms patinka? Nes kai tai darau ir nelabai pripratusioms žiurkėms, jos prisimerkia, nesibėga. Ar tai baimės išraiška, ar visgi malonumo? Roll
Jei žiurkei malonus toks kąsymas ji nebėga, jei nemalonu stengiasi pasišalinti. Mano kai kurios merginos iš viso neleisdavo glostyti galvos. Pas skirtingas žiurkes skirtingos kąsymo vietos - vienos mėgsta kai kąsai ausis, kitos - žandus, trečios barzdą (aš kažkada forume perskaičiau kad berniukai labai mėgsta kai kasai barzdą, užsimerkia ir kaifuoja, kai pabandžiau taip pakasyti saviškius vos nelikau be rankos Lol )

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-01-14, 12:25 PM
Žinutė: #9
Dabartinis žiurkiukas atsirado visai neseniai ir visiškai neplanuotai.Geda Dėl neturėjimo galimybės auginti 2 žiurkių nutariau neauginti jų išviso, kol pasikeis gyvenimo sąlygos. Tačiau vieną dieną draugas skelbimuose pamatė suaugusį dovanojamą žiurkiuką, kurį žada sušerti gyvatei, jei niekas nepaims. Tai vat, aš ir neatsilaikiau, dabar jis pas mane.Lalala Prie rankų nepratęs, visada gyvenęs vienas pats...Tad net nežinau, ar būtų jam didelė kančia būti ir toliau vienam. unsure Dėmesio gauna labai daug, o ir laisvė praktiškai bus neribojama, kai apsipras.
Cituoti šią žinutę
2017-01-14, 12:55 PM
Žinutė: #10
(2017-01-13 06:23 PM)ORNELLA Rašė:  trečios barzdą (aš kažkada forume perskaičiau kad berniukai labai mėgsta kai kasai barzdą, užsimerkia ir kaifuoja, kai pabandžiau taip pakasyti saviškius vos nelikau be rankos Lol )

LolLolLol Įsivaizduoju Big Grin Aš ir taip buvau šoniukų aplink burną glostymų prisižiūrėjus, rankos vietoj, bet jei toliau būčiau lindus, tikrai būčiau gavus Big Grin
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Klausimelis Kamiliuks 0 546 2016-09-04 04:26 PM
Last Post: Kamiliuks

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS