Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPDATE: maistas
2017-09-21, 08:12 PM
Žinutė: #31
RE: UPDATE: maistas
(2017-09-21 12:20 PM)Aurelija Rašė:  Gyvūnų ten yra visokių mažų: žuvytės, paukščiai, įvairūs graužikai ir triušiai (na jie irgi prie graužikų, bet man norisi juos visad išskirti).
Pelės: tikrai yra miniatiūrinių pelyčių, kurios ten pavadintos "namine pele", nežinau kas už to slypi, nes kaime mūsų "naminės" pelės kur kas didesnės Big Grin man jos panašesnės į japonines, na bet tiek to, nelabai rūšyse gaudausi. Dėl kitokių kažkaip dabar nepamenu, turbūt neatkreipiau dėmesio tarp daugybės jūrų kiaulyčių, šinšilų, degu ir žiurkėnų.
Žiurkių nėra.
Kraikas toks pat. (ne į temą: bet man tai jis kažkoks nelabai, keistą kvapą turi, pirktas iš Akvazoo man labiau patikdavo). Kainos dabar nepamenu.
Narvas: kažkos panašus tikrai tikrai buvo (su stiklinėmis apatinėmis sienomis, o viršutinės grotuotos). Firmų irgi neatkreipiau dėmesio. Viską išties apžiūrėjau tik prabėgom, nes su vyru buvom, tai kai kam nesinorėjo ten ilgai šmirinėt Big Grin
Žodžiu, kai tik turėsiu laiko, nueisiu ten ir viską normaliai apžiūrėsiu. Patikslinti galėsiu ir dėl narvo Smile

Šiandien užsukau , maciau žiurku yra Smile

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2017-09-22, 08:51 AM
Žinutė: #32
Rimtai? Bzzz kaip taip nemačiau...
Cituoti šią žinutę
2017-09-22, 06:16 PM
Žinutė: #33
(2017-09-22 08:51 AM)Aurelija Rašė:  Rimtai? Bzzz kaip taip nemačiau...

Paciam virsutiniam akvariume buvo 2 nosiukai iš namelio išlindęRoll

Cituoti šią žinutę
2017-09-22, 06:25 PM
Žinutė: #34
Ieva, gal atkreipei dėmesį į peles? Gal yra kokių ilgaplaukių ar garbanotų? Ar kokių gražių spalvų - "auksinių", ryžų, siaminių? Ar dumboausių?

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-09-22, 08:12 PM
Žinutė: #35
(2017-09-22 06:25 PM)ORNELLA Rašė:  Ieva, gal atkreipei dėmesį į peles? Gal yra kokių ilgaplaukių ar garbanotų? Ar kokių gražių spalvų - "auksinių", ryžų, siaminių? Ar dumboausių?

Vat pelių AŠ kažkaip neužmaciauBzzz

Cituoti šią žinutę
2018-04-13, 11:14 PM
Žinutė: #36
[Paveiksliukas: 1bcd9bde59f9d5cc0a6a1f1f10ea4f51.jpg]

Šiandien visai įdomų dalyką nusipirkau DEPO. Užkandukai, be cukraus, be nereikalingų priedų, su liucerna ir burokėliais. Tokie kaip sausi pusryčiai būna Big Grin Labai juokingai rašo: "Lengvos Bombino yra puikus malonaus žaidimo ir skanaus kąsnelio derinys, nes traškūs rutuliukai su sveika liucerna, gardžiomis daržovėmis ir labai vertingais grūdais gyvūnėliui ėdant vis rieda tai pirmyn, tai atgal!" Big Grin nu maniškėm tai buvo keista, kas do daiktas čia, bet po to sugraužė be jokių ridenimų Big Grin Rašo, kad be dažiklių, cukrų ir konservantų Smile Kainuoja apie 2 eur.
Beje, Vitacrafto ir žiurkėms radau (anskčiau pirkdavau žiurkėnams, ten daug paprastų grūdų ir mažai šiukšlių), tik dar neišbandžiau.
Tiesiog džiaugiuosi šiandienos atradimais Smile
Cituoti šią žinutę
2018-04-14, 08:36 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2018-04-14 08:37 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #37
Tikrai įdomiai atrodo. Tik čia gal daugiau kiaulytėms ir triušiams skirta jei su liucerna

Aš kažkada pirkau Vitakraft žiurkėms, man jis nelabai patiko - tos per daug ryškių "nevalgomų" spalvų ir neaiškios formos "granulės" psichologiškai nekelia pasitikėjimo ir aš jas išrankiodavau. Žinau kad Vitakraft tikrai puiki firma ir gamina gerus pašarus, kuriuos labai mėgsta maistinės kandys ir reiškia kad jokios chemijos juose nėra, bet nieko su savimi padaryti negaliu Big Grin
Aurelija, o kokių pašarų žiurkėms dar būna DEPO? Gal kartais yra Beapharo Care+ ?

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2018-04-15, 01:24 PM
Žinutė: #38
O liucerna kartais truputį nepadeda "kontroliuoti" nemalonaus šlapimo kvapo? Ar su kita medžiaga sumaišiau? Nes manosios mažosios panelytės tiek daaaug visur sysina nu ir kvapelis tai ujj Pinch nepalyginsi su mano senbuve ar kai dar kartu su Vova gyveno.
Nu jo, tų ryškių žalių spalvų tam maiste yra, bet maniškės valgo, plius stengiuos daug vienu kartų tokių nepridėt ir gerai.. Maistinių kandžių esu radusi Beaphar Xtra Vital pašare kai iš zoofast pirkau ir dar irgi kažkokiam lenkiškam, kuris pas mus Agrovoj sveriamas pardavinėjamas, ten irgi daug spalvotų darinių būna, bet va apsigyveno, nepastebėjau pikrdama, teko išmesti..
Na o depo tai pagrinde didelis Vitacraft pasirinkimas (tiek žiurkėm, tiek kitiems graužikams, na aš iš jų žiurkėninį perku, nes nėra šiukšlių, šieno presuoto ir paprasto, daug gražių grūdų ir kaina iki 2 eur., visokie skaniukai ir sveiki ir nelabai, ant pagaliuko tie graužimui skirti), tada yra Beaphar Xtra Vital ir Care+, abu apie 4 eur kainuoja plius minus, ir dar kažkokio žiurkėms didelis kiekis žalsvam pake, bet nematyta firma, bet ten pastebėjau labai daug šieno tai nekyla noras išbandyt. Žinoma pilna pigaus pašaro, kur labai dideliais kiekias būna, visokioms kiaulytėms ir žiurkėnams, bet atskirai žiurkėms nemačiau.
Kažkada čia reikėjo pasipildyti kraiko atsargas, tai prieš tai buvusio chipsy nebuvo, užtat kitokio ir kažkokio nematyto maišą gerą nusipirkau, apie 6eur kainavo irgi kukurūzinis. Ten kaip kada man atrodo užveža.
Cituoti šią žinutę
2018-04-15, 05:29 PM
Žinutė: #39
Kad liucerna kažką kontroliuotų neteko skaityti, kad žiurkininkai ją duotų irgi - rekomenduojamų produktų sąraše ties ja stovi pliusas (t.y. duoti galima), bet jokių teigiamų savybių nėra parašyta ir forumuose neteko skaityti kad kas nors ją duotų dėl kažkokių ypatingų savybių.
Kiek atsimenu liucerna įeina į jūros kiaulyčių ir triušių pašarus, ji naudinga jų virškinimui.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2018-04-16, 07:33 AM
Žinutė: #40
Tada kažką sumaišiau Tongue
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS