Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauja Triušė
2015-10-30, 09:40 PM
Žinutė: #1
Nauja Triušė
Taigi turim nauja triūška , jau nuo pirmadienio pas mus.
O nutiko taip kad draugas atvažiavo atostogom ir tiesiog nusivede i kika , kur sedėjo mūsų naujoji pilkė , kadangi draugas matė kad liudžiu.. Tai va ir turiu nauja pukuotuke , ištikrųjų net nenorėjau , nes irgi nulepausė , žvilgsnis toks pas kaip Triūškos , bet mama irgi labai ragino ir norėjo kadangi jai patiko triušiai , tai taip ir gavosi. O ji labai įdomios spalvos , pilka ir ruda. Sekmadieni ar pirmadieni įkelsiu nuotraukyčių Smile
Beje skaičiausi čia forume ir radau kad jei triušis valgo savo išmatas tai nieko labai baisaus , ale gauna visas likusias maisto medžiagas per antra virškinima ar kažkas panašaus.

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2015-10-30, 10:13 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2015-10-30 10:14 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: Nauja Triušė
Sveikinu su nauja triuše 4u
Bet...esi tikra kad ne per anksti įsigijai G kai bet koks gyvūnas miršta nuo infekcinės ligos patariama ne tik kelis kartus gerai išdezinfekuoti/iškvarcuoti butą bei visus gyvūno reikmenis, bet ir išlaikyti tam tikro ilgio karantiną (nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo ligos).
Ir dar vėl surizikavai nusipirkti iš tos pačios vietos kur tau pardavė neskiepytą ir sergantį triušį Bzzz visiškai nelogiška Pinch juk yra skelbiu.lt ir facebooke skelbimai apie namuose veistų/augintų triušiukų pardavimą, manau ten buvo galima susitarti kad ir paskiepytų, ir po skiepo kiek reikia palaikytų.
Esi labai drąsi, linkiu kad šiuo savo poelgiu netektų nusivilti 4u

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2015-11-01, 04:16 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2015-11-01 04:20 PM ; Ieva125.)
Žinutė: #3
Na taip jau išėjo , čia vos ne kaip dovana skaitosi , kadangi neseniai gimtadieni atšvenčiau. Po Triūškos aš viska išdezinfekavau , visus daiktus , narva. Kikoj manau nei niekas skiepija , nei nieko.. skelbiu.lt dairiausi , buvau nusižėjus avinu jaunikle , tokia šviešiai ruda - kreminė , bet kažkuria tai diena išėmė skelbima ir viskas , numerio nebuvau užsirašius..
Biškuti mūsų charakteris paaiškėjo , šiaip labai žaisminga , bet kai ja kas kutinėja tai ji pradeda su nagais per ranka bružint , nepatinka kai kas kakla kaso ir urzgia tada Big Grin Bet šiaip labai dėmesio prašosi , ateina su nosiuku tik baksteli kur , atsisuku ir pabėga Big Grin
Turim pora nuotraukyčių , gali nelabai matytis , nes kambarį pas mane prieblanda tokia , tamsiau mėgstu Big Grin

[Paveiksliukas: 35c5d039-b5bb-4da7-bbbc-4ce856a83eb1_zpsk3e8unaa.jpg]

[Paveiksliukas: 7baca1af-c2d2-470d-a9aa-ae8c3406ac3d_zps5vgses40.jpg]

[Paveiksliukas: e49f0ade-97ff-4d44-bb83-fe4f2c8b2729_zpsooh9n5in.jpg]

Cituoti šią žinutę
2015-11-02, 06:51 AM
Žinutė: #4
Šita triušytė lyg pūkuotesnė ir didesnė, ar tik taip atrodo

(2015-11-01 04:16 PM)Ieva125 Rašė:  skelbiu.lt dairiausi , buvau nusižėjus avinu jaunikle , tokia šviešiai ruda - kreminė , bet kažkuria tai diena išėmė skelbima ir viskas , numerio nebuvau užsirašius..
Gal ir gerai kad nespėjai nusipirkti avinukės Big Grin ar tu kada matei kokio dydžio suaugę triušiai-avinai? jie juk "mėsiniai triušiai", beveik didesni ir sunkesni nei tavo katinas Bzzz

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-11-03, 03:47 PM
Žinutė: #5
Ji tikrai didesnė.. Kai pasiemiau praeita Triūška pas ja buvo vien oda ir kaulai... šita pavalgiusi ir labai stora buvo , na žinoma vis dar yra Big Grin
Va būtent ko aš noriu tai diiiiidelio triušio , man maži gyvūnai atrodo labai trapūs tokie Big Grin
Beje vakar su Heraklio susimušė... Triūška laimėjo , kūliais po kambari mėtesi abu iki kol atskyriau , valdinga labai triušė šita.

Cituoti šią žinutę
2015-11-03, 06:01 PM
Žinutė: #6
Jau šita muša vargšą Heraklį, o sakai kad nori dar didesnės Big Grin
Jei nori didelio triušio tai reikia pirkti ne miniatiūrinį, o įprasta "mėsinį". O avinai kaip suprantu net iš mėsinių skaitosi link didesnių, jie sveria apie 5,5-7 kg, kai kurie individai išauga iki 10-12 kg. Su tokiu triušiu namuose ne tik Herakliui būtų riesta, bet galbūt ir jums su mama jei charakteris pasitaikytų ne koks Big Grin

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2015-11-10, 03:56 PM
Žinutė: #7
Idėjau varda pagaliau. Marzia Smile

Cituoti šią žinutę
2015-11-11, 11:05 PM
Žinutė: #8
Na jau šitos panelytės charakteris aiškus, išveja Herakli iš kambario ir gina teritorija , galbūt ir mane , šiandien jau ir į virtuvę buvo išlėkus , tai ir ten jau tuoi valdžia paiims Big Grin jei ji supyksta and manęs tai spiria smarkiai i žeme su galinėm kojom ir trypia šitaip kol apsiramina Lol ant Heraklio labai urzgia ir vaiko , bet vistiek vienas kitam įdomus jie Big Grin Jai užšoka ant lovos aš tokį kaip čepsinti garsa padarau ir ji supranta kad negalima ir nušoka. Turim stalčių kur visos mūsų gėrybės , tai jau žino kad vakare gaus bliūdelį sauso maisto ir grūdų , tai vos tik pradedu krebšdint iškars prisistato prie kojų Big Grin Katik padūkom ir dabar išsidrebė netoli kojų kad gerai mane matytų , prieš tai patrepsėjus nes dėmesio nerodau Big Grin Įdomus padariukas pakliuvo čia pas mane , tokia už save pastovinti panelytė Big Grin

Cituoti šią žinutę
2016-11-24, 10:17 PM
Žinutė: #9
Mes ir turėjome panašę triušę, su stipriu charakteriu Big Grin
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Skubiai reikia pagalbos triušiui!!!!! Florsita 5 2,253 2016-04-03 08:51 PM
Last Post: Ingoszke
  Triušė :) Ieva125 25 8,241 2015-10-19 09:40 AM
Last Post: ORNELLA
  Triušių agility ORNELLA 6 3,142 2012-10-23 06:01 PM
Last Post: Harpija

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS